więcej

małopolskie

Zagadkowa śmierć. Ojciec mówi, że zabił dziecko, ale....

RMF FM, wp.pl |  dodane 2012-02-13 (16:35) 2 lata 10 miesięcy 9 dni 5 godzin i 3 minuty temu
drukuj

W ubiegłym tygodniu w jednym z mieszkań w Trzebini znaleziono zwłoki trzyletniego chłopca. Na policję zgłosił się ojciec dziecka, który twierdzi, że to on je zamordował. Jego wersja nie pokrywa się z wynikami sekcji zwłok - informuje RMF FM.

Z sekcji zwłok wynika, że osoby trzecie nie przyczyniły się do śmierci dziecka. Ojciec chłopca twierdzi jednak, że to on zabił chłopca. Mówi, że udusił dziecko.

Niewykluczone, że sekcja zwłok dziecka zostanie wykonana ponownie.

NaSygnale.pl: To, co z nią zrobili, mrozi krew w żyłach!


(ib)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 4 7.27%
nie 51 92.73%

Przeczytaj też

Potworna zbrodnia. Chciał zabić nożem i kablem

dodane 2012-04-05 (14:05) 2 lata 8 miesięcy 17 dni 7 godzin i 33 minuty temu

Podwójne zabójstwo w Kołobrzegu

aktualizacja 2012-03-10 (21:50) 2 lata 9 miesięcy 11 dni 23 godziny i 48 minut temu

Wyszedł na spacer z dzieckiem, przygniotło go drzewo

dodane 2012-02-13 (13:19) 2 lata 10 miesięcy 9 dni 8 godzin i 19 minut temu

Tragedia na Ukrainie - zginęło 7 dzieci

dodane 2012-02-13 (10:25) 2 lata 10 miesięcy 9 dni 11 godzin i 13 minut temu

Próbował zabić 5-miesięczne dziecko

dodane 2012-02-09 (15:15) 2 lata 10 miesięcy 13 dni 6 godzin i 23 minuty temu

Brutalny napad: zginął ojciec z 6-miesieczną córką

dodane 2012-01-05 (02:15) 2 lata 11 miesięcy 17 dni 19 godzin i 23 minuty temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Czy można dziecko zauczyć na śmierć ?

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (102)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

62
2
~miki09 2012-02-13 (18:23) 2 lata 10 miesięcy 9 dni 3 godziny i 15 minut temu

W Sosnowcu ginie 6 miesieczne dziecko...... w innym miejscu Polski ojciec zabija synka, w jeszcze innym kobieta pali niemowle w piecu...... inna wyrzuca do piwnicy przypadkowym ludziom... Ostatnio pijany ojciec dusi i gwalci 3, albo 2 miesieczną córkę.... JA SIE PYTAM - do czego ten swiat zmierza???

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

56
7
~m 2012-02-13 (17:02) 2 lata 10 miesięcy 9 dni 4 godziny i 36 minut temu

jest zbyt wiele tragedii z udzialem niewinnych i bezbronnych dzieci! Juz dawno prawo powinno ulec zmianie!!!

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

46
1
~inka 2012-02-13 (17:16) 2 lata 10 miesięcy 9 dni 4 godziny i 22 minuty temu

Temu nikt nie wierzy choć się przyznaje, a Kasia W. robi wszystkich w bambuko i jej wierzą.

odpowiedz

22
0
~kosiarz 2012-02-13 (16:52) 2 lata 10 miesięcy 9 dni 4 godziny i 46 minut temu

Ludzie co sie z wami dzieje !!! ? :(

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

26
5
~Ula 2012-02-13 (16:58) 2 lata 10 miesięcy 9 dni 4 godziny i 40 minut temu

No proszę - tu gość się sam przyznaje, a nikt mu nie wierzy, a ewidentnej kłamczuchy prawie wszyscy bronią! Odpoczywaj w pokoju dziecko!

odpowiedz

20
0
~jkmw 2012-02-13 (19:44) 2 lata 10 miesięcy 9 dni 1 godzinę i 54 minuty temu

Facet po prostu ma tak wielkie poczucie winy że bierze na siebie odpowiedzialność za śmierć dziecka chociaż ono zmarło bez jego udziału. Biedny człowiek. Na pewno jest w rozpaczy.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

21
2
~adam 2012-02-13 (19:11) 2 lata 10 miesięcy 9 dni 2 godziny i 27 minut temu

tak go milicja palowala ze chlop sie przyznal! a co mial zrobic jak juz tracil powoli przytomnosc

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

21
2
~Gienek 2012-02-13 (17:05) 2 lata 10 miesięcy 9 dni 4 godziny i 33 minuty temu

Chyba wziął sobie za bardzo do serca,że dostanie NOWE ŻYCIE od p.Rutkowskiego ...? już się zaczyna...

odpowiedz

21
3
~Max 2012-02-13 (19:04) 2 lata 10 miesięcy 9 dni 2 godziny i 34 minuty temu

Może chce zostać CELEBRYTĄ jak rodzice Madzi. Wiać teraz to prosta droga do sławy.

odpowiedz

15
3
~mama 2012-02-13 (19:10) 2 lata 10 miesięcy 9 dni 2 godziny i 28 minut temu

to nieźle wykonali tą sekcję zwłok. Ciekawe czy sekcja Madzi też tak wyglądała???

odpowiedz

14
3
~jh 2012-02-13 (19:05) 2 lata 10 miesięcy 9 dni 2 godziny i 33 minuty temu

co to za kraj sama patologja albo psy zagryzaja albo rodzice dzieci morduja

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

13
2
~Darwin 2012-02-13 (18:30) 2 lata 10 miesięcy 9 dni 3 godziny i 8 minut temu

W Polsce prawie wyginęły już rotwailery zagryzające dzieciaki to teraz rodzice mordują. Tak tak...przyroda nie znosi pustki.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

9
0
~k 2012-02-13 (17:48) 2 lata 10 miesięcy 9 dni 3 godziny i 50 minut temu

teraz nagle znajdujemy sie w swiecie rodzicow zabojcow o podwyzszonym ryzyku.

odpowiedz

10
1
~analizator 2012-02-13 (17:07) 2 lata 10 miesięcy 9 dni 4 godziny i 31 minut temu

W ramach treningu z kasy państwowej może tak po 10 sekcji zwłok na każdym nieboszczyku, wtedy patolodzy może czegoś nauczą się, przecież ten co zleca to nie płaci,m a w budżecie full kasy a jak zabraknie, to rząd znowu komuś skubnie i znów będzie można dysponować kasą niczyją jak mówili za komuny i za to nikt nie odpowiada, dobre, tak trzymać, tylko pamiętajcie od demokracji to krok od anarchii.

odpowiedz

12
4
~abcd 2012-02-13 (19:49) 2 lata 10 miesięcy 9 dni 1 godzinę i 49 minut temu

Z kocyka wypadło.

odpowiedz

10
2
~Dorota 2012-02-13 (17:41) 2 lata 10 miesięcy 9 dni 3 godziny i 57 minut temu

Niestety konieczna jest kara śmierci. Śmierć za śmierć

odpowiedz

8
1
~Morriss 2012-02-14 (07:07) 2 lata 10 miesięcy 8 dni 14 godzin i 31 minut temu

Coraz więcej dzieci ginie tragicznie . Smutne to ale nic nie zapowiada zmiany na lepsze. Bieda,niedojrzałośc rodziców , brak perspektyw na wychowanie w godnych warunkach prowadzą do takich tragedii.I żadne nauki Kościoła tu nie pomogą.Bo ludzie mają już dość pustego gadania. Gdy już trafi się niechciane dziecko nikt tej rodzinie nie pomoże. Więc może lepiej umożliwić kobietom legalną aborcję a przynajmniej zakup w aptece środków wczesnoporonnych po które jeżdżą za granicę i bez problemu kupują. A kogo na wyjazd nie stać to właśnie tak rozwiązuje swoje problemy-zabijając. Mohery i nawiedzeni pewnie się oburza ale jak ta sytuacja się nie zmieni to takich tragedii będzie coraz więcej.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

7
0
~an. 2012-02-13 (17:57) 2 lata 10 miesięcy 9 dni 3 godziny i 41 minut temu

co za okropny świat :(

odpowiedz

8
1
~ja 2012-02-13 (17:36) 2 lata 10 miesięcy 9 dni 4 godziny i 2 minuty temu

co sie dzieje z tym swiatem z tymi ludzmi.......

odpowiedz

9
2
~Emeryt 2012-02-13 (16:55) 2 lata 10 miesięcy 9 dni 4 godziny i 43 minuty temu

Może ze zdrowiem psychicznym ojca jest coś nie tak ?

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

CBOS: Bronisław Komorowski i Angela Merkel politykami roku 2014
dodane 2014-12-22 (14:55) 6 godzin i 43 minuty temu

Lokowanie produktów obok wywiadu z Ewą Kopacz. Kancelaria Premiera reaguje
dodane 2014-12-22 (13:29) 8 godzin i 9 minut temu

materiał wideo

Izabella C. uznana za niepoczytalną
dodane 2014-12-22 (14:14) 7 godzin i 24 minuty temu

Służba więzienna alarmuje: Breivik buduje zza krat siatkę terrorystyczną
dodane 2014-12-22 (11:55) 9 godzin i 43 minuty temu

Donald Tusk o pierwszym unijnym szczycie
dodane 2014-12-22 (10:51) 10 godzin i 47 minut temu

Zabójca 19-letniej Dominiki usłyszał zarzuty. 45-latkowi grozi dożywocie
dodane 2014-12-22 (10:26) 11 godzin i 12 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 32319