więcej

małopolskie

Zagadkowa śmierć. Ojciec mówi, że zabił dziecko, ale....

RMF FM, wp.pl |  dodane 2012-02-13 (16:35) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 5 godzin i 3 minuty temu
drukuj

W ubiegłym tygodniu w jednym z mieszkań w Trzebini znaleziono zwłoki trzyletniego chłopca. Na policję zgłosił się ojciec dziecka, który twierdzi, że to on je zamordował. Jego wersja nie pokrywa się z wynikami sekcji zwłok - informuje RMF FM.

Z sekcji zwłok wynika, że osoby trzecie nie przyczyniły się do śmierci dziecka. Ojciec chłopca twierdzi jednak, że to on zabił chłopca. Mówi, że udusił dziecko.

Niewykluczone, że sekcja zwłok dziecka zostanie wykonana ponownie.

NaSygnale.pl: To, co z nią zrobili, mrozi krew w żyłach!


(ib)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 4 7.27%
nie 51 92.73%

Przeczytaj też

Potworna zbrodnia. Chciał zabić nożem i kablem

dodane 2012-04-05 (14:05) 2 lata 4 miesiące 17 dni 7 godzin i 33 minuty temu

Podwójne zabójstwo w Kołobrzegu

aktualizacja 2012-03-10 (21:50) 2 lata 5 miesięcy 11 dni 23 godziny i 48 minut temu

Wyszedł na spacer z dzieckiem, przygniotło go drzewo

dodane 2012-02-13 (13:19) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 8 godzin i 19 minut temu

Tragedia na Ukrainie - zginęło 7 dzieci

dodane 2012-02-13 (10:25) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 11 godzin i 13 minut temu

Próbował zabić 5-miesięczne dziecko

dodane 2012-02-09 (15:15) 2 lata 6 miesięcy 13 dni 6 godzin i 23 minuty temu

Brutalny napad: zginął ojciec z 6-miesieczną córką

dodane 2012-01-05 (02:15) 2 lata 7 miesięcy 17 dni 19 godzin i 23 minuty temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (102)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~hd 2012-03-10 (13:13) 2 lata 5 miesięcy 12 dni 8 godzin i 25 minut temu

ludzie sa wredni

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

8
1
~Morriss 2012-02-14 (07:07) 2 lata 6 miesięcy 8 dni 14 godzin i 31 minut temu

Coraz więcej dzieci ginie tragicznie . Smutne to ale nic nie zapowiada zmiany na lepsze. Bieda,niedojrzałośc rodziców , brak perspektyw na wychowanie w godnych warunkach prowadzą do takich tragedii.I żadne nauki Kościoła tu nie pomogą.Bo ludzie mają już dość pustego gadania. Gdy już trafi się niechciane dziecko nikt tej rodzinie nie pomoże. Więc może lepiej umożliwić kobietom legalną aborcję a przynajmniej zakup w aptece środków wczesnoporonnych po które jeżdżą za granicę i bez problemu kupują. A kogo na wyjazd nie stać to właśnie tak rozwiązuje swoje problemy-zabijając. Mohery i nawiedzeni pewnie się oburza ale jak ta sytuacja się nie zmieni to takich tragedii będzie coraz więcej.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
1
~kicia 2012-02-18 (19:54) 2 lata 6 miesięcy 4 dni 1 godzinę i 44 minuty temu

Czy znaliście Tych ludzi, że w taki sposób się wypowiadacie?? Raczej nie. Chłopczyk miał wadę serca, rodzina była normalna, uczęszczała razem z synkiem na msze niedzielne, dziecko było zadbane, uśmiechniete, rozbrykane. Zanim coś głupiego ktoś napisze, niech pierw się zastanowi, a dopiero później pisze, a jeśli będzie chciał znów pisać bzdury, niech się tym udławi....

odpowiedz

1
2
~monia 2012-02-14 (10:05) 2 lata 6 miesięcy 8 dni 11 godzin i 33 minuty temu

ojciec miał szok poporodowy >>>>>

odpowiedz

14
23
~str 2012-02-13 (17:48) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 3 godziny i 50 minut temu

Nie znalazł dla dziecka miejsca w przedszkolu to je zabił. Kto winny? Wiadomo, POlityka prorodzinna..

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

5
0
~kawusia 2012-02-13 (20:25) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 1 godzinę i 13 minut temu

może chce na państwowe wczasy się dostać, PO KIEGO BĘDZIE SIĘ ZARABIAŁ PO ŁOKCIE DO 67 ROKU ŻYCIA?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

6
1
~ajaj jaj 2012-02-13 (20:09) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 1 godzinę i 29 minut temu

"Czarna seria" ? Matka rzuca dzieciakiem o ziemie i przysypuje gruzem ,nastepna pali dzieciakiem w piecu ,ojciec dusiciel dziecka !!! Moze lepiej nie plodzic ? ? ?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

21
2
~adam 2012-02-13 (19:11) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 2 godziny i 27 minut temu

tak go milicja palowala ze chlop sie przyznal! a co mial zrobic jak juz tracil powoli przytomnosc

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

13
2
~Darwin 2012-02-13 (18:30) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 3 godziny i 8 minut temu

W Polsce prawie wyginęły już rotwailery zagryzające dzieciaki to teraz rodzice mordują. Tak tak...przyroda nie znosi pustki.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~Nowa Rewolucja 2012-02-13 (20:55) 2 lata 6 miesięcy 9 dni i 43 minuty temu

czas na Nową Rewolucje! Obalic rzad!! Póki nie jest za późno!

odpowiedz

15
9
~Raven 2012-02-13 (19:48) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 1 godzinę i 50 minut temu

Środki wczesnoporonne - kiedyś dostępne w aptece, teraz jest z tym problem, trzeba jeździć np o 4 w nocy po lekarzach, bo trzeba mieć receptę - koszt takiego przedsięwzięcia to 100zł. Nie wszystkich stać (mnie akurat stać). Nie ma się co dziwić że tak jest... 90% ludzi chce mieć dzieci i będzie o nie dbać, pozostałe 10% (w tym ja) nie chce i albo będzie oddawać rodzicom na "przechowanie" na 2-3 tygodnie jak matka Madzi, albo wcześniej czy później dojdzie do tragedii... Nie dają ludziom wyboru to tak jest!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
1
~glina 2012-02-13 (20:51) 2 lata 6 miesięcy 9 dni i 47 minut temu

Facet ma parcie na szkło tak jak Katarzyna i Bartłomiej.

odpowiedz

0
1
~beti 2012-02-13 (20:49) 2 lata 6 miesięcy 9 dni i 49 minut temu

A może ojciec tak rozśmieszał to dziecko, że udusiło się ze śmiechu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Skoro sekcja nie wykryła żadnych śladów!!!!!!!!!

odpowiedz

3
1
~joanna 2012-02-13 (20:49) 2 lata 6 miesięcy 9 dni i 49 minut temu

zapewne to, co napiszę będzie dość straszne, ale uważam, że nie tylko aborcja powinna być legalna, ale nawet ludzie powinni starać się o POZWOLENIE, aby zostać rodzicami. przejść odpowiednie testy psychologiczne i w okresie ciąży specjalne kursy przygotowawcze dla obojga rodziców. to jedyne rozwiązanie, które może zapobiec przed sytuacjami typu wyładowanie agresji na niechcianym potomku.

odpowiedz

62
2
~miki09 2012-02-13 (18:23) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 3 godziny i 15 minut temu

W Sosnowcu ginie 6 miesieczne dziecko...... w innym miejscu Polski ojciec zabija synka, w jeszcze innym kobieta pali niemowle w piecu...... inna wyrzuca do piwnicy przypadkowym ludziom... Ostatnio pijany ojciec dusi i gwalci 3, albo 2 miesieczną córkę.... JA SIE PYTAM - do czego ten swiat zmierza???

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

1
0
~MOCNE 2012-02-13 (20:47) 2 lata 6 miesięcy 9 dni i 51 minut temu

W Polsce sekcje zwłok robią raczej ludzie zajmujący się ich charakteryzacja przed pochówkiem,bo inaczej być nie może,skoro tyle "przypadków" dziecięcych uznanych jest za "przypadek" przy znoszeniu,czy kąpieli ,czy też na 3 zdrowaśki do pieca w ramach rehabilitacji ,bo nawet nfz kuleje...wybaczcie im,w końcu "ratują"swoje dzieci,kara?jaka kara,pożegnalne im dać coby nie rozpaczali.

odpowiedz

20
0
~jkmw 2012-02-13 (19:44) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 1 godzinę i 54 minuty temu

Facet po prostu ma tak wielkie poczucie winy że bierze na siebie odpowiedzialność za śmierć dziecka chociaż ono zmarło bez jego udziału. Biedny człowiek. Na pewno jest w rozpaczy.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
0
~emi 2012-02-13 (20:41) 2 lata 6 miesięcy 9 dni i 57 minut temu

bezmozgowie w tym panstwie panuje ot tyle

odpowiedz

0
0
~ml 2012-02-13 (20:38) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 1 godzinę i 1 minutę temu

sekcje sa niewiarygodne

odpowiedz

7
4
~e 2012-02-13 (19:59) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 1 godzinę i 39 minut temu

po takim wyczynie przymusowa kastracja podwiazanie jajnikow lub nasieniowodow......i zadnej litosci przeciez na dzieciach im nie zalezy wiec nie musza miec praw do tego..wrrrrrr

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Rosyjskie bombowce przechwycone przez holenderskie myśliwce
dodane 2014-08-22 (19:19) 2 godziny i 19 minut temu

Unia Europejska, NATO i USA potępiły wjazd rosyjskiego konwoju na Ukrainę
dodane 2014-08-22 (18:27) 3 godziny i 11 minut temu

Konsul honorowy Litwy porwany i zamordowany w Ługańsku
dodane 2014-08-22 (19:46) 1 godzinę i 52 minuty temu

Putin do Merkel: nie można było dłużej przeciągąć sytuacji z konwojem
dodane 2014-08-22 (18:17) 3 godziny i 21 minut temu

Gowin: mam od PiS propozycję kandydowania na prezydenta Krakowa
dodane 2014-08-22 (20:20) 1 godzinę i 18 minut temu

WHO: Liczba ofiar Eboli w Afryce Zachodniej sięgnęła 1427
dodane 2014-08-22 (21:00) 38 minut temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy obawiasz się, że wirus Ebola dotrze do Polski?

liczba oddanych głosów: 8535