Strona główna serwisu
Zabił siekierą rodziców, bo nie tolerowali, że jest gejem
Zabił siekierą rodziców, bo nie tolerowali, że jest gejem

Zabił siekierą rodziców, bo nie tolerowali, że jest gejem

"Gazeta Lubuska" podaje, że za śmierć małżonków z okolic Szprotawy odpowiada ich 19-letni syn. Mężczyzna miał zabić rodziców siekierą, bo tym trudno było zaakceptować homoseksualny związek syna. Do tragedii doszło w nocy z soboty na niedzielę.
19-letni Mikołaj B. odebrał rodzicom życie, zadając im wielokrotnie ciosy siekierą, Po godzinie 5 rano zadzwonił na policję i opowiedział o popełnionej przez siebie zbrodni. W chwili zatrzymania był trzeźwy.

– 19-latek przyznał się do popełnionego czynu. Powiedział policjantom, że zabił rodziców, ponieważ nie akceptowali jego gejowskiego związku - poinformował Kazimierz Rubaszewski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.

Prokuratura Rejonowa w Żaganiu przesłucha mężczyznę. Mikołaj będzie również poddany badaniom psychiatrycznym.

19-letni Mikołaj B. jest studentem mechatroniki na pierwszym roku Politechniki Wrocławskiej. Jego rodzicie 40-letni Artur B. i 45-letnia Hanna B. prowadzili firmę internetową. Mikołaj przyjechał na weekend odwiedzić rodziców, w chwili zatrzymania miał ze sobą spakowany plecak - pisze "Gazeta Lubuska".

O sprawie policja informowała już w niedzielę. Rzeczniczka komendy nie chciała jednak wtedy potwierdzić, czy zatrzymany był spokrewniony z ofiarami.
Źródło: Gazeta Lubuska

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (216)
Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
35
~zszokowany 2009-11-30 (19:20) 8 godzin i 41 minut temu

Mieszkam niedaleko Szprotawy. Jestem zszokowany. I nie piszcie głupot że to nie wina tego dewianta. Nic nie usprawiedliwia zamordowania własnych rodziców. A jego motyw jest wręcz komiczny i utwierdza mnie tylko w przekonaniu że homoseksualizm jest chorobą i że ci zboczeńcy powinni być odizolowani od społeczeństwa. Jestem osobą tolerancyjną ale to mnie przeraża. Mam nadzieje że w areszcie koledzy z pod celi wymierzą mu sprawiedliwość. A na następny "marsz równości" pojade i pierwszy rzucę kamieniem w tą zgraje zboczonej dziczy.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
23
~P.T. 2009-12-02 (00:11) 3 godziny i 50 minut temu

Kula w łeb pieprzonemu psycholowi. Jakim trzeba być degeneratem by własną matkę i ojca zarąbać siekierą. Tylko KS w tym wypadku. Student SIMR. (Wydział obok)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
12
~Wspolczuje rowniez 2009-12-01 (20:04) 7 godzin i 57 minut temu

Taa wspolczuje jego glupocie! Jak mozna zabic swoich rodzicow za cos takiego. To jakis zjeb jest ten caly Mikolaj i mam nadzieje ze dostanie dozywocie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
9
homofob 2013-12-23 (14:08) 13 godzin i 53 minut temu

Szkoda że jego rodzice nie pomyśleli wcześniej o tym co on...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
5
~Pollack 2009-11-30 (16:32) 11 godzin i 29 minut temu

My hetero jesteśmy nietolerancyjny wobec homo. Więc czemu wy, tacy tolerancyjni, nie tolerujecie mojej nietolerancji ? Uważam że homo to skrzywienie psychiczne, a propagowanie ideologii homoseksualizmu na ulicach jest porównywalne do nazizmu. Na heterykach wymusza się siłą tolerowanie i akceptowanie osób, których zachowania seksualne są sprzeczne z naturą. A co do przestępstwa - jak zabija heteryk to teksty są "bestia", "zwyrodnialec", kiedy jest to gej to aż mnie szlag jasny trafia gdy czytam "biedny chłopak" . Morderca to morderca i za wyjątkiem samoobrony, powinien oczekiwać na stryczek, i nie ważne czy jest chory na homoseksualizm czy nie - no chyba że woli różową linę nad zapadnią.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
6
~PsssSs 2009-11-30 (16:32) 11 godzin i 29 minut temu

Sam domagal sie tolerancji, a kto nie podzialal jego zdania to zabic. Idealny przyklad myslenia socjalistow, lewicy i komunistow. Tolerancja dla wszystkich... Poza tymi, ktorzy maja inne zdanie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
11
~rafi 2009-12-29 (20:20) 7 godzin i 41 minut temu

takiego goscia na plac czerwony i dobic gnoja

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
12
~ilo 2009-12-29 (15:02) 12 godzin i 59 minut temu

piszesz głupoty, matka nosiła go pod sercem 9 m-cy, potem go urodziła, karmiła, nieprzespane noce , nosiła na rękach i na pewno bardzo kochała a on ja zabił bo nie zgadzała się z jego orientacja seksualną, to mógł zostawić rodziców i zapracować na własne utrzymanie, myślę że powinna była usunąć ciążę

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
5
~Bubba 2009-11-30 (18:01) 10 godzin temu

Pewnie dostanie niewielki wyrok bo inaczej oskarżą sędziego o brak tolerancji i homofobię.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~qwerty 2009-11-30 (16:30) 11 godzin i 31 minut temu

Rodziece mieli prawo nie akceptować syna geja, bo mają inne przekonania, a on miał prawo mieć swoje i żyć na własny rachunek, powinien odejść z domu, ale on chciał akceptacji i kasy na studia. Nie ma nic gorszego niż rodzicobójstwo, powinien dostać najwyższy wymiar kary!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~wujo Moshe 2009-11-30 (16:19) 11 godzin i 42 minut temu

Sami jej wymagają od innych, tylko nie od siebie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
Paul86 2009-11-30 (16:14) 11 godzin i 47 minut temu

...jacy to oni kochani, że jak przyjaciel to tylko gej. No i proszę. Różnią się preferencjami seksualnymi a nie charakterem. Kiedyś Zoll przytaczał mi nawet przypadek geja oskarżonego o współudział w gwałcie...kobiety! W ten oto sposób, że koledzy gwałcili a on ją trzymał na muszce. Nikt mu nie kazał wybaczać tym rodzicom, łamać się z nimi opłatkiem. Ale zabijać za słowa?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
9
~paw 2009-11-30 (16:46) 11 godzin i 15 minut temu

poddać wszystkich pedów leczeniu

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
7
~klawisz 2009-11-30 (16:35) 11 godzin i 26 minut temu

w wiezieniu bedzie mial milo hehe

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
wydra 2009-11-30 (16:29) 11 godzin i 32 minut temu

Wybór pokonał młodego chłopaka.jak jest trudno kogoś oceniać,każdy powinien mieć własny pogląd na sprawy orientacji seksualnej,skoro większą wartością była miłość do innego geja niż życie rodziców,to powinno się współczuć choremu. kaskader.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
metro66 2009-11-30 (16:04) 11 godzin i 57 minut temu

i 100% tolerancji bardzo głęboko.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~ja 2009-11-30 (15:25) 12 godzin i 36 minut temu

Nie dosyć, że zbok, to jeszcze morderca! Takich Trzeba tępić. Też go porąbać siekierą. A co taki kretyn sobie wyobrażał. Rodzice go wychowali, wyedukowali, a on im tak się odwdzięcza? Nie zrozumie mojej wypowiedzi tylko ten, kto nie ma dzieci i nie wie ile wysiłku i poświęcenia kosztuje wychowanie dziecka. Rodzice nie tolerowali jego związku, bo chcieli dla niego jak najlepiej. No bo co za przyszłość go czekała! Ale co tam, przecież był dorosły i uznał, że sam będzie o swoim życiu decydował, ale kto mu pozwolił decydować o życiu jego rodziców....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~Adam 2009-11-30 (15:24) 12 godzin i 37 minut temu

Czy słyszeliście kiedykolwiek by między normalnymi ludźmi (hetero) coś takiego się wydarzyło? Bo ja nigdy. A ileż to razy rodzice mają, często słuszne, zastrzeżenia do chłopaka córki czy dziewczyny syna. Czy jednak którekolwiek dziecko z tego powodu zabiło rodziców?? Geje to ludzie są chorzy psychicznie, jeśli takich czynów się dopuszczają. A jeśli ten bandyta nie był chory psychicznie to jest zabójcą, którego należałoby odstrzelić by nie zagrażał reszcie społeczeństwa. Albo będzie dalej zabijał, bo najwyraźniej nie rozumie, że ludzie hetero też mają prawo do życia. Takich bandyckich zboczeńców trzeba eliminować.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
5
~Charles B. 2009-11-30 (21:50) 6 godzin i 11 minut temu

Chodziłem z Mikołajem na jeden kierunek. Nie mogę uwieżyć, że zrobił coś takiego. Poinformujcie go, iż z sprawdzianu z kresek dostał 5.0.

odpowiedz