więcej

lubuskie

Zabił siekierą rodziców, bo nie tolerowali, że jest gejem.

Gazeta Lubuska |  dodane 2009-11-30 (13:43) 5 lat 18 dni 22 godziny i 8 minut temu
drukuj

"Gazeta Lubuska" podaje, że za śmierć małżonków z okolic Szprotawy odpowiada ich 19-letni syn. Mężczyzna miał zabić rodziców siekierą, bo tym trudno było zaakceptować homoseksualny związek syna. Do tragedii doszło w nocy z soboty na niedzielę.

19-letni Mikołaj B. odebrał rodzicom życie, zadając im wielokrotnie ciosy siekierą, Po godzinie 5 rano zadzwonił na policję i opowiedział o popełnionej przez siebie zbrodni. W chwili zatrzymania był trzeźwy.

– 19-latek przyznał się do popełnionego czynu. Powiedział policjantom, że zabił rodziców, ponieważ nie akceptowali jego gejowskiego związku - poinformował Kazimierz Rubaszewski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.

Prokuratura Rejonowa w Żaganiu przesłucha mężczyznę. Mikołaj będzie również poddany badaniom psychiatrycznym.

19-letni Mikołaj B. jest studentem mechatroniki na pierwszym roku Politechniki Wrocławskiej. Jego rodzicie 40-letni Artur B. i 45-letnia Hanna B. prowadzili firmę internetową. Mikołaj przyjechał na weekend odwiedzić rodziców, w chwili zatrzymania miał ze sobą spakowany plecak - pisze "Gazeta Lubuska".

O sprawie policja informowała już w niedzielę. Rzeczniczka komendy nie chciała jednak wtedy potwierdzić, czy zatrzymany był spokrewniony z ofiarami.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 29 65.91%
nie 15 34.09%

Przeczytaj też

Pierwsze homoseksualne małżeństwo w Ameryce Łacińskiej

dodane 2009-12-29 (04:15) 4 lata 11 miesięcy 20 dni 7 godzin i 36 minut temu

Udusił żonę, potem związał się sznurem i położył obok

dodane 2009-12-01 (17:25) 5 lat 17 dni 18 godzin i 26 minut temu

19-letni gej aresztowany za zabicie matki i ojca

dodane 2009-12-01 (11:25) 5 lat 18 dni i 26 minut temu

Podwójne zabójstwo pod Szprotawą - zatrzymany 19-latek

dodane 2009-11-29 (16:00) 5 lat 19 dni 19 godzin i 51 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (216)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

35
6
~zszokowany 2009-11-30 (19:20) 5 lat 18 dni 16 godzin i 31 minut temu

to jest chore
Mieszkam niedaleko Szprotawy. Jestem zszokowany. I nie piszcie głupot że to nie wina tego dewianta. Nic nie usprawiedliwia zamordowania własnych rodziców. A jego motyw jest wręcz komiczny i utwierdza mnie tylko w przekonaniu że homoseksualizm jest chorobą i że ci zboczeńcy powinni być odizolowani od społeczeństwa. Jestem osobą tolerancyjną ale to mnie przeraża. Mam nadzieje że w areszcie koledzy z pod celi wymierzą mu sprawiedliwość. A na następny "marsz równości" pojade i pierwszy rzucę kamieniem w tą zgraje zboczonej dziczy.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

23
7
~P.T. 2009-12-02 (00:11) 5 lat 17 dni 11 godzin i 40 minut temu

Degrengolada
Kula w łeb pieprzonemu psycholowi. Jakim trzeba być degeneratem by własną matkę i ojca zarąbać siekierą. Tylko KS w tym wypadku. Student SIMR. (Wydział obok)

odpowiedz

12
4
~Wspolczuje rowniez 2009-12-01 (20:04) 5 lat 17 dni 15 godzin i 47 minut temu

Taa wspolczuje jego glupocie! Jak mozna zabic swoich rodzicow za cos takiego. To jakis zjeb jest ten caly Mikolaj i mam nadzieje ze dostanie dozywocie.

odpowiedz

9
3
homofob 2013-12-23 (14:08) 11 miesięcy 25 dni 21 godzin i 43 minuty temu

Szkoda że jego rodzice nie pomyśleli wcześniej o tym co on...

odpowiedz

5
0
~Pollack 2009-11-30 (16:32) 5 lat 18 dni 19 godzin i 19 minut temu

No wreszcie! Doskonały przykład
My hetero jesteśmy nietolerancyjny wobec homo. Więc czemu wy, tacy tolerancyjni, nie tolerujecie mojej nietolerancji ? Uważam że homo to skrzywienie psychiczne, a propagowanie ideologii homoseksualizmu na ulicach jest porównywalne do nazizmu. Na heterykach wymusza się siłą tolerowanie i akceptowanie osób, których zachowania seksualne są sprzeczne z naturą. A co do przestępstwa - jak zabija heteryk to teksty są "bestia", "zwyrodnialec", kiedy jest to gej to aż mnie szlag jasny trafia gdy czytam "biedny chłopak" . Morderca to morderca i za wyjątkiem samoobrony, powinien oczekiwać na stryczek, i nie ważne czy jest chory na homoseksualizm czy nie - no chyba że woli różową linę nad zapadnią.

odpowiedz

6
1
~PsssSs 2009-11-30 (16:32) 5 lat 18 dni 19 godzin i 19 minut temu

Idealny przyklad tolerancji.
Sam domagal sie tolerancji, a kto nie podzialal jego zdania to zabic. Idealny przyklad myslenia socjalistow, lewicy i komunistow. Tolerancja dla wszystkich... Poza tymi, ktorzy maja inne zdanie.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

11
7
~rafi 2009-12-29 (20:20) 4 lata 11 miesięcy 19 dni 15 godzin i 31 minut temu

odp
takiego goscia na plac czerwony i dobic gnoja

odpowiedz

12
8
~ilo 2009-12-29 (15:02) 4 lata 11 miesięcy 19 dni 20 godzin i 49 minut temu

w niektórych sytuacjach jestem za usunieciem ciąży
piszesz głupoty, matka nosiła go pod sercem 9 m-cy, potem go urodziła, karmiła, nieprzespane noce , nosiła na rękach i na pewno bardzo kochała a on ja zabił bo nie zgadzała się z jego orientacja seksualną, to mógł zostawić rodziców i zapracować na własne utrzymanie, myślę że powinna była usunąć ciążę

odpowiedz

5
1
~Bubba 2009-11-30 (18:01) 5 lat 18 dni 17 godzin i 50 minut temu

Pewnie dostanie mały wyrok ...
Pewnie dostanie niewielki wyrok bo inaczej oskarżą sędziego o brak tolerancji i homofobię.

odpowiedz

4
0
~qwerty 2009-11-30 (16:30) 5 lat 18 dni 19 godzin i 21 minut temu

mieli prawo
Rodziece mieli prawo nie akceptować syna geja, bo mają inne przekonania, a on miał prawo mieć swoje i żyć na własny rachunek, powinien odejść z domu, ale on chciał akceptacji i kasy na studia. Nie ma nic gorszego niż rodzicobójstwo, powinien dostać najwyższy wymiar kary!!!

odpowiedz

4
0
~wujo Moshe 2009-11-30 (16:19) 5 lat 18 dni 19 godzin i 32 minuty temu

Tak wygląda tolerancja u gejów
Sami jej wymagają od innych, tylko nie od siebie.

odpowiedz

4
0
Paul86 2009-11-30 (16:14) 5 lat 18 dni 19 godzin i 37 minut temu

A MÓWI SIĘ CZASEM...
...jacy to oni kochani, że jak przyjaciel to tylko gej. No i proszę. Różnią się preferencjami seksualnymi a nie charakterem. Kiedyś Zoll przytaczał mi nawet przypadek geja oskarżonego o współudział w gwałcie...kobiety! W ten oto sposób, że koledzy gwałcili a on ją trzymał na muszce. Nikt mu nie kazał wybaczać tym rodzicom, łamać się z nimi opłatkiem. Ale zabijać za słowa?

odpowiedz

9
6
~paw 2009-11-30 (16:46) 5 lat 18 dni 19 godzin i 5 minut temu

homosie morduja hetero
poddać wszystkich pedów leczeniu

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

7
4
~klawisz 2009-11-30 (16:35) 5 lat 18 dni 19 godzin i 16 minut temu

gej zabujca
w wiezieniu bedzie mial milo hehe

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
0
wydra 2009-11-30 (16:29) 5 lat 18 dni 19 godzin i 22 minuty temu

wybór
Wybór pokonał młodego chłopaka.jak jest trudno kogoś oceniać,każdy powinien mieć własny pogląd na sprawy orientacji seksualnej,skoro większą wartością była miłość do innego geja niż życie rodziców,to powinno się współczuć choremu. kaskader.

odpowiedz

2
0
metro66 2009-11-30 (16:04) 5 lat 18 dni 19 godzin i 47 minut temu

W więzieniu doświadczy 100% akceptacji
i 100% tolerancji bardzo głęboko.

odpowiedz

2
0
~ja 2009-11-30 (15:25) 5 lat 18 dni 20 godzin i 26 minut temu

Bandyta...
Nie dosyć, że zbok, to jeszcze morderca! Takich Trzeba tępić. Też go porąbać siekierą. A co taki kretyn sobie wyobrażał. Rodzice go wychowali, wyedukowali, a on im tak się odwdzięcza? Nie zrozumie mojej wypowiedzi tylko ten, kto nie ma dzieci i nie wie ile wysiłku i poświęcenia kosztuje wychowanie dziecka. Rodzice nie tolerowali jego związku, bo chcieli dla niego jak najlepiej. No bo co za przyszłość go czekała! Ale co tam, przecież był dorosły i uznał, że sam będzie o swoim życiu decydował, ale kto mu pozwolił decydować o życiu jego rodziców....

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
0
~Adam 2009-11-30 (15:24) 5 lat 18 dni 20 godzin i 27 minut temu

Gej = bandyta
Czy słyszeliście kiedykolwiek by między normalnymi ludźmi (hetero) coś takiego się wydarzyło? Bo ja nigdy. A ileż to razy rodzice mają, często słuszne, zastrzeżenia do chłopaka córki czy dziewczyny syna. Czy jednak którekolwiek dziecko z tego powodu zabiło rodziców?? Geje to ludzie są chorzy psychicznie, jeśli takich czynów się dopuszczają. A jeśli ten bandyta nie był chory psychicznie to jest zabójcą, którego należałoby odstrzelić by nie zagrażał reszcie społeczeństwa. Albo będzie dalej zabijał, bo najwyraźniej nie rozumie, że ludzie hetero też mają prawo do życia. Takich bandyckich zboczeńców trzeba eliminować.

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

5
4
~Charles B. 2009-11-30 (21:50) 5 lat 18 dni 14 godzin i 1 minutę temu

Hańba
Chodziłem z Mikołajem na jeden kierunek. Nie mogę uwieżyć, że zrobił coś takiego. Poinformujcie go, iż z sprawdzianu z kresek dostał 5.0.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
1
~klawisz 2009-11-30 (16:35) 5 lat 18 dni 19 godzin i 16 minut temu

gej zabujca
w wiezieniu bedzie mial milo hehe

odpowiedz