więcej
Pokaż Ukraińcom, że jesteś z nimi! 1059078solidarnych Solidarni z Ukrainą

lubuskie

Zabił siekierą rodziców, bo nie tolerowali, że jest gejem.

Gazeta Lubuska |  dodane 2009-11-30 (13:43) 4 lata 4 miesiące 19 dni 16 godzin i 48 minut temu
drukuj

"Gazeta Lubuska" podaje, że za śmierć małżonków z okolic Szprotawy odpowiada ich 19-letni syn. Mężczyzna miał zabić rodziców siekierą, bo tym trudno było zaakceptować homoseksualny związek syna. Do tragedii doszło w nocy z soboty na niedzielę.

19-letni Mikołaj B. odebrał rodzicom życie, zadając im wielokrotnie ciosy siekierą, Po godzinie 5 rano zadzwonił na policję i opowiedział o popełnionej przez siebie zbrodni. W chwili zatrzymania był trzeźwy.

– 19-latek przyznał się do popełnionego czynu. Powiedział policjantom, że zabił rodziców, ponieważ nie akceptowali jego gejowskiego związku - poinformował Kazimierz Rubaszewski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.

Prokuratura Rejonowa w Żaganiu przesłucha mężczyznę. Mikołaj będzie również poddany badaniom psychiatrycznym.

19-letni Mikołaj B. jest studentem mechatroniki na pierwszym roku Politechniki Wrocławskiej. Jego rodzicie 40-letni Artur B. i 45-letnia Hanna B. prowadzili firmę internetową. Mikołaj przyjechał na weekend odwiedzić rodziców, w chwili zatrzymania miał ze sobą spakowany plecak - pisze "Gazeta Lubuska".

O sprawie policja informowała już w niedzielę. Rzeczniczka komendy nie chciała jednak wtedy potwierdzić, czy zatrzymany był spokrewniony z ofiarami.

Polub wiadomości.wp.pl na Facebooku

oceń
tak 29 65.91%
nie 15 34.09%

Przeczytaj też

Pierwsze homoseksualne małżeństwo w Ameryce Łacińskiej

dodane 2009-12-29 (04:15) 4 lata 3 miesiące 21 dni 2 godziny i 16 minut temu

Udusił żonę, potem związał się sznurem i położył obok

dodane 2009-12-01 (17:25) 4 lata 4 miesiące 17 dni 13 godzin i 6 minut temu

19-letni gej aresztowany za zabicie matki i ojca

dodane 2009-12-01 (11:25) 4 lata 4 miesiące 17 dni 19 godzin i 6 minut temu

Podwójne zabójstwo pod Szprotawą - zatrzymany 19-latek

dodane 2009-11-29 (16:00) 4 lata 4 miesiące 20 dni 14 godzin i 31 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (216)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

7
4
~klawisz 2009-11-30 (16:35) 4 lata 4 miesiące 19 dni 13 godzin i 56 minut temu

gej zabujca
w wiezieniu bedzie mial milo hehe

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

9
6
~paw 2009-11-30 (16:46) 4 lata 4 miesiące 19 dni 13 godzin i 45 minut temu

homosie morduja hetero
poddać wszystkich pedów leczeniu

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

34
6
~zszokowany 2009-11-30 (19:20) 4 lata 4 miesiące 19 dni 11 godzin i 11 minut temu

to jest chore
Mieszkam niedaleko Szprotawy. Jestem zszokowany. I nie piszcie głupot że to nie wina tego dewianta. Nic nie usprawiedliwia zamordowania własnych rodziców. A jego motyw jest wręcz komiczny i utwierdza mnie tylko w przekonaniu że homoseksualizm jest chorobą i że ci zboczeńcy powinni być odizolowani od społeczeństwa. Jestem osobą tolerancyjną ale to mnie przeraża. Mam nadzieje że w areszcie koledzy z pod celi wymierzą mu sprawiedliwość. A na następny "marsz równości" pojade i pierwszy rzucę kamieniem w tą zgraje zboczonej dziczy.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

12
19
2009-11-30 (16:26) 4 lata 4 miesiące 19 dni 14 godzin i 5 minut temu

rodzice zasluzyli na to bo byli nietolerancyjni wobec innosci
jutro w GW bedzie ten artykul o tym , Komietet Helsinski walczy o niego by nie szedl do aresztu ze wzgledu na homofobie ciemnogrodu z PO i PIS

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

7
3
homofob 2013-12-23 (14:08) 3 miesiące 26 dni 16 godzin i 23 minuty temu

Szkoda że jego rodzice nie pomyśleli wcześniej o tym co on...

odpowiedz

11
32
~Szprotawianka 2009-12-02 (16:27) 4 lata 4 miesiące 16 dni 14 godzin i 4 minuty temu

w koncu nie wytrzymal..
Ludzie otworzcie oczy.. gadacie , oceniacie a nawet nie wiecie jaki on naprawde jest.. mialam okazje go poznac.. wiele osob nie moze uwierzyc w to co zrobil.. !! Bo byl, a raczej jest spokojnym i sympatycznym chłopakiem.. fakt zrobil zle nie tłumaczego bo tego co zrobil jest straszne, poniesie za to wystarczajaca kare... ale nie wiecie co ten chłopak tak naprawde przechodzil .. wiele osob wie ze nie mial w domu az tak kolorowo jakby sie wydawalo. Jego tatus wcale nie byl taki wspanialy. A to ze jest innej orientacji nie czyni go gorszym .. kazdy ma prawo wyboru .. zastanowcie sie czy byscie mowili tak o swoim bracie.. gdyby tez interesowal sie meżczyznami?.. Zycie pod presja odbilo sie na nim.. to wszystko na pewno juz od dawna w nim siedzialo.. wkoncu nie wytrzymal i doszlo do tragedi.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
8
~Polak 2013-05-11 (21:19) 11 miesięcy 7 dni 9 godzin i 12 minut temu

żal mi was ludzie, wpierw spraliście ludziom banie że homo to coś NORMALNEGO, teraz zioniecie w koło nienawiścią tak jedni (przeciwnicy) jak i drudzy (agitatorzy). ŻAL MI WAS, bo Zło was wodzi za nos i niczym zwierzęta się stajecie =/

odpowiedz

5
13
~Taki sobie 2013-03-20 (18:36) 1 rok 29 dni 11 godzin i 55 minut temu

Polska to chory i barbarzyński kraj. Jakby był hetero to pewnie cała wina rodziców co nie?

odpowiedz

3
21
~aster 2012-08-31 (00:24) 1 rok 7 miesięcy 19 dni 6 godzin i 7 minut temu

P.T. [2009-12-02 00:11] kule w łeb to takim chwastom jak ty dobrze że on wyrwał 2 chwasty

odpowiedz

10
7
~rafi 2009-12-29 (20:20) 4 lata 3 miesiące 20 dni 10 godzin i 11 minut temu

odp
takiego goscia na plac czerwony i dobic gnoja

odpowiedz

11
8
~ilo 2009-12-29 (15:02) 4 lata 3 miesiące 20 dni 15 godzin i 29 minut temu

w niektórych sytuacjach jestem za usunieciem ciąży
piszesz głupoty, matka nosiła go pod sercem 9 m-cy, potem go urodziła, karmiła, nieprzespane noce , nosiła na rękach i na pewno bardzo kochała a on ja zabił bo nie zgadzała się z jego orientacja seksualną, to mógł zostawić rodziców i zapracować na własne utrzymanie, myślę że powinna była usunąć ciążę

odpowiedz

2
5
~DreDOl 2009-12-12 (02:52) 4 lata 4 miesiące 7 dni 3 godziny i 39 minut temu

Przerażające że na świecie jest tyle szaleńców!!!!!

odpowiedz

5
25
~Sympatyk PO 2009-11-30 (16:07) 4 lata 4 miesiące 19 dni 14 godzin i 24 minuty temu

Niestety to wina rodziców, a nie tego chłopaka
Nie można człowiekowi pełnoletniemu zabraniać niczego ze sfery uczuciowej. To rodzi niesamowite napięcia emocjonalne, które czasami dają straszny wynik.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

3
3
~Anna 2009-12-01 (06:14) 4 lata 4 miesiące 18 dni i 17 minut temu

Nie oskarżajcie rodziców!
Mikołaja znałam tylko z listów jego rodziców które pisali do mnie. Rodziców znam już 20 lat. Pamiętam jak poznali się w Grecji i tam właśnie spłodzili swego syna.Myślę że byli dobrymi rodzicami. Oni byli dumni z niego. Pisali o nim z czułością i w samych superlatywach. Rodzice jego byli wyluzowani i bardzo tolerancyjni. Myślę że w ten tragiczny wieczór dowiedzieli się o skłonnościach seksualnych syna i to był dla nich szok. Możliwe że doszło do ostrej wymiany zdań, możliwe że coś powiedzieli co zraniło Mikołaja na tyle, że stracił panowanie nad sobą i doszło do tragedi. Jestem pewna że gdyby tak nie zareagował to z czasem rodzice zaakceptowaliby jego orientację seksualną.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

4
6
~zolodu 2009-12-02 (17:24) 4 lata 4 miesiące 16 dni 13 godzin i 7 minut temu

Milicja za komuny w przypadku morderstwa zaczynała poszukiwanie sprawców w środowisku homoseksualnym - wiedząc, że jeśli chodzi o zabójstwa jest ono najbardziej kryminogenne. Nic się nie zmieniło

odpowiedz

21
7
~P.T. 2009-12-02 (00:11) 4 lata 4 miesiące 17 dni 6 godzin i 20 minut temu

Degrengolada
Kula w łeb pieprzonemu psycholowi. Jakim trzeba być degeneratem by własną matkę i ojca zarąbać siekierą. Tylko KS w tym wypadku. Student SIMR. (Wydział obok)

odpowiedz

4
4
~Charles B. 2009-11-30 (21:50) 4 lata 4 miesiące 19 dni 8 godzin i 41 minut temu

Hańba
Chodziłem z Mikołajem na jeden kierunek. Nie mogę uwieżyć, że zrobił coś takiego. Poinformujcie go, iż z sprawdzianu z kresek dostał 5.0.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

12
4
~Wspolczuje rowniez 2009-12-01 (20:04) 4 lata 4 miesiące 17 dni 10 godzin i 27 minut temu

Taa wspolczuje jego glupocie! Jak mozna zabic swoich rodzicow za cos takiego. To jakis zjeb jest ten caly Mikolaj i mam nadzieje ze dostanie dozywocie.

odpowiedz

1
4
~Ja 2009-12-01 (19:27) 4 lata 4 miesiące 17 dni 11 godzin i 4 minuty temu

osoba inna w rodzinie
Dobrze jest z boku krytykować,ale w wielu rodzinach jest jakieś dziecko z jakiegoś powodu inne/np.nadpobudliwe,czy nawet kalekie i z takim dzieckiem trzeba nauczyć się żyć i ten stan tolerować tak samo trzeba było postąpić z gejem taki jest i już . Wiele jest par nie koniecznie odmiennych którym rodzice nie błogosławią związku z jakiegoś powodu opuszczają rodziców i żyją szczęśliwie

odpowiedz

0
12
~rf. 2009-12-01 (00:46) 4 lata 4 miesiące 19 dni 5 godzin i 45 minut temu

re
Nie wybierasz swojej orientacji, a w wieku ~19 lat chłopacy właśnie dojrzewają ;) eXpercie.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

71. rocznica powstania w getcie warszawskim
dodane 2014-04-19 (02:38) 3 godziny i 53 minuty temu

Tomasz Siemoniak: obecność wojskowa USA w Polsce będzie rosnąć
dodane 2014-04-19 (05:25) 1 godzinę i 6 minut temu

MSZ Rosji: USA próbują "wybielić" władze w Kijowie i grozić sankcjami
dodane 2014-04-18 (17:30) 13 godzin i 1 minutę temu

XXI Centralna Droga Krzyżowa
dodane 2014-04-18 (20:55) 9 godzin i 36 minut temu

Nabożeństwo Męki Pańskiej w Watykanie: pieniądz nowym wcieleniem szatana
dodane 2014-04-18 (18:00) 12 godzin i 31 minut temu

Iran pręży muskuły
dodane 2014-04-18 (14:54) 15 godzin i 37 minut temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.