więcej

śląskie

Zabił dziewczynę, bo nie chciała się już z nim spotykać.

Logo dostawcy  Policja |  aktualizacja 2009-02-16 (18:11) 5 lat 10 miesięcy 3 dni 3 godziny i 49 minut temu
drukuj

Prawdopodobnie zazdrość była motywem zabójstwa młodej kobiety z Rudy Śląskiej w woj. śląskim. Jej zmasakrowane ciało w niedzielne przedpołudnie odnalazły przypadkowe osoby. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o popełnienie tej zbrodni. Sprawcy grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Do tragedii doszło w nocy z soboty na niedzielę w Rudzie Śląskiej. 21-latka bawiła się w towarzystwie znajomych w jednej z rudzkich dyskotek. Jak ustalili policjanci, tuż po północy dziewczyna opuściła dyskotekę ze swoim chłopakiem. Prawdopodobnie wtedy powiedziała partnerowi, że chce się z nim rozstać.

Jej zmasakrowane ciało w niedzielne przedpołudnie odnalazły przypadkowe osoby. Natychmiast po otrzymaniu informacji policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy zbrodni. Po kilku godzinach śledczy zatrzymali 22-latka w jego mieszkaniu. Mieszkaniec Rudy Śląskiej przyznał się do zabicia swojej byłej sympatii.

Teraz sprawca stanie przed prokuratorem, który zdecyduje o jego dalszym losie. Za zabójstwo w więzieniu może spędzić resztę swojego życia.

(jks)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 38 61.29%
nie 24 38.71%

Przeczytaj też

Zabił partnerkę na oczach dziecka, bo grała na konsoli

dodane 2009-04-01 (21:17) 5 lat 8 miesięcy 18 dni i 43 minuty temu

Porwał i uwięził byłą narzeczoną, ale uciekła przez okno

dodane 2009-03-20 (11:50) 5 lat 8 miesięcy 29 dni 10 godzin i 10 minut temu

Specjaliści alarmują: młodzi Polacy są coraz bardziej brutalni

dodane 2009-02-18 (19:00) 5 lat 10 miesięcy 1 dzień 3 godziny i 1 minutę temu

Udusił kochankę, ciało ukrył w hotelowej szafie

aktualizacja 2009-02-11 (11:31) 5 lat 10 miesięcy 8 dni 10 godzin i 29 minut temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: związek
  • Bloog.pl: UDANY ZWIĄZEK

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (75)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
0
~Krzychu 2009-02-16 (20:56) 5 lat 10 miesięcy 3 dni 1 godzinę i 4 minuty temu

Kobiety szanujcie sie i kochajcie swoich
chlopakow bo przez to tez zginelo wielu za samobojstwa.Niektorzy tez sie upijaja i wariuja a najgorsze jest to jak ktos wypil slyszac to po dysce adrenalina agresja wzrasta logiczne.Zwlaszcza jak ktos jest bardzo zakochany nie dziwie sie chlopakowi,ale mogl przychamowac tylko alkohol robi swoje.Pozdro dla normalnych!W zwiazku powinna byc zgoda zrozumienie a nie ze za byle jaka badz byle jakims sie rozgladnie to juz cicha woda sie urywa.Z zaufanej babeczki badz goscia rozki wyrastaja!Ja po 2latach zauwazylem ze kobieta jest bardziej sciemniajaca niz milosci pragnejaca.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~Leon 2009-02-16 (20:37) 5 lat 10 miesięcy 3 dni 1 godzinę i 23 minuty temu

KOCHAŁ JO
nie rozumiecie jak tobyć zakochany

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~pok 2013-02-01 (19:14) 1 rok 10 miesięcy 18 dni 2 godziny i 46 minut temu

i dobrze jej tak

odpowiedz

0
0
~Gosc 2009-03-20 (12:53) 5 lat 8 miesięcy 29 dni 9 godzin i 7 minut temu

pfff
jejus....chyba byl psychicznie chory....bede pamietac zeby nie zrywac ze swoim....

odpowiedz

0
0
~mmmm 2009-03-20 (12:25) 5 lat 8 miesięcy 29 dni 9 godzin i 35 minut temu

dziewczyna
taki los powinni wszyscy podzielic jak ta dziewczyna która bawi sie w poscie na dyskotece

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~bobiś 2009-02-23 (00:32) 5 lat 9 miesięcy 26 dni 21 godzin i 28 minut temu

kara śmierci dla gnojka
od razu powinno się go powiesić i publicznie wszystkim pokazać , powinna być kara śmierci , a tak każdy robi co mu się podoba , jak mamy takie prawo

odpowiedz

0
0
~Tula 2009-02-18 (21:43) 5 lat 10 miesięcy 1 dzień i 17 minut temu

Dopasc
Powinni go dorwac w kreminale i zabic odrazu zero litosci niech cierpi tak jak cierpiała jego Laska zadał jej tyle ran,z zadrosci z głupoty i niema ze on jest chory i na leczenie odrazu na krzesło albo ciac go tak samo jak on robił jej niech zdycha powoli ale w wiekszym bólem!

odpowiedz

0
0
~smutna 2009-02-18 (19:59) 5 lat 10 miesięcy 1 dzień 2 godziny i 1 minutę temu

Szkoda dziewczyny znałam ją ciągle mam przed oczami Jej twarz.

odpowiedz

0
0
~Mateusz 2009-02-17 (20:54) 5 lat 10 miesięcy 2 dni 1 godzinę i 6 minut temu

Śmierć za Śmierć
Szloda że taka młoda Dziewczyna zginoła z rąk chorego człowieka moim zdaniem nie powinno być takiego czegoś jak dorzywocie. Powinno wejść takie coś jak Śmierć Za Śmierć a nie ze on se siedzi w wieźieniu a my na niego pracujemy ;/

odpowiedz

0
0
~T 2009-02-17 (19:44) 5 lat 10 miesięcy 2 dni 2 godziny i 16 minut temu

Wiola
Jo a znoł, jo z nią do klasy łaził...

odpowiedz

0
0
~karolina 2009-02-17 (15:44) 5 lat 10 miesięcy 2 dni 6 godzin i 16 minut temu

Zabił dziewczynę, bo nie chciała się już z nim spotykać
podcioł jej gardło bo był zazdrosny , byla sliczna ,bardzo sympatyczna i madra dziewczyna.

odpowiedz

0
0
~Rodzina 2009-02-17 (09:18) 5 lat 10 miesięcy 2 dni 12 godzin i 42 minuty temu

Ta dzieczyna była z mojej rodziny.
Znałem tego frajera, przez jakis czas nawet sie z nim kolegowalem. Rok temu zerwałem z nim kontakt bo był za bardzo agresywny i wulgarny. Ale za to co zrobił Wioli w walentynki życze mu dobrego partnera w celi, i aby jego śmierć dopadła jak najszybciej. Frajer jest słaby, do miesiaca sie powiesi.

odpowiedz

0
0
~hutnik 2009-02-16 (21:27) 5 lat 10 miesięcy 3 dni i 33 minuty temu

Krótki proces
uwiązać za jaja i powiesić nad kadzią z roztopioną stalą. Jeśli jaja wytrzymają to przeżyje jeśli nie to jego pech.

odpowiedz

0
0
~hutnik 2009-02-16 (21:26) 5 lat 10 miesięcy 3 dni i 34 minuty temu

Krótki proces
uwiązać za jaja i powiesić nad kadzią z roztopioną stalą. Jeśli jaja wytrzymają to przeżyje jeśli nie to jego pech.

odpowiedz

0
0
~Pl 2009-02-16 (21:23) 5 lat 10 miesięcy 3 dni i 37 minut temu

śmierć krzyczycie! pytam się a kto podatki
płacił będzie na moją emeryturę) ja mam taki zawód ze w polsce pracy dla mnie ni ma

odpowiedz

0
0
~powolny 2009-02-16 (21:21) 5 lat 10 miesięcy 3 dni i 39 minut temu

tak to jest
jak glupiutkie polskie dziewuchy zamiast sie wiazac z porzadnymi polskimi chlopcami wiaza sie z Arabami. Kazdy dobrze wie, ze dla Araba kobieta ma byc mu posluszna i nigdy nie moze go shanbic odmowa. Taka to bliskowschodnia kultura. Inna od naszej. Wiec bardzo was dziewuchy prosze, zebyscie nam tego prostactwa tutaj nie przywozily ze soba do Polski.

odpowiedz

0
0
~hmm 2009-02-16 (21:20) 5 lat 10 miesięcy 3 dni i 40 minut temu

To teraz jak posiedzi i wyjdzie
to przeżuci się na chłopców

odpowiedz

0
0
~Pewnie Ćpun 2009-02-16 (21:08) 5 lat 10 miesięcy 3 dni i 52 minuty temu

dopalacze pomagaj w zbrodni
NIeraz sie widzi bledny wzrok niesmiertelneo mlodziana ... ktory mysli ze jest bogiem pewnie tak bylo ... skoro legalnie mozna kupic srodki odurzajace... to takich wyskokow bedzie duzo wiecej !!! pzygladnijcie sie swoim pociecha ... moze cos zauwazycie !

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~elo 2009-02-16 (20:58) 5 lat 10 miesięcy 3 dni 1 godzinę i 2 minuty temu

Trzeba mieć klasę, jak dziewczyna mówi nie to znaczy nie...
... nie rozumiem takich ludzi. Nawet jak się naprawdę kogoś kocha, to co za przyjemność kiedy się wie że druga osoba jest z nami z litości, albo że nas już nie chce. Trzeba się pogodzić z faktami i tyle. A dla tego gościa dożywocie jeśli rzeczywiście ją zabił. Ludzie którzy zabijają za takie rzeczy powinni być odizolowani.

odpowiedz

0
0
~D. 2009-02-16 (20:57) 5 lat 10 miesięcy 3 dni 1 godzinę i 3 minuty temu

smierc za smierc...
powinien dostac kare smierci...smierc za smierc...a poza tym, przyznal sie do winy...zabil 21 letnia dziewczyna...wiec w moich oczach powinien dostac kare smierci...smiec..

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Ukraińskie służby: zapobiegliśmy zamachowi terrorystycznemu w centrum Kijowa
dodane 2014-12-19 (11:00) 11 godzin i 1 minutę temu

Polski konwój z polską pomocą humanitarną dotarł do Charkowa
dodane 2014-12-19 (11:05) 10 godzin i 55 minut temu

Zuzanna M. i Kamil N. nie okazują emocji
dodane 2014-12-19 (10:15) 11 godzin i 45 minut temu

Gen. Roman Polko: terroryści atakują tam, gdzie jest im łatwiej uderzyć
dodane 2014-12-18 (10:24) 1 dzień 11 godzin i 36 minut temu

Włoska prasa o przełomie amerykańsko-kubańskim: osobisty sukces papieża
dodane 2014-12-18 (10:05) 1 dzień 11 godzin i 55 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 29434