więcej

śląskie

Zabił dziewczynę, bo nie chciała się już z nim spotykać.

Logo dostawcy  Policja |  aktualizacja 2009-02-16 (18:11) 5 lat 7 miesięcy 14 dni 1 godzinę i 40 minut temu
drukuj

Prawdopodobnie zazdrość była motywem zabójstwa młodej kobiety z Rudy Śląskiej w woj. śląskim. Jej zmasakrowane ciało w niedzielne przedpołudnie odnalazły przypadkowe osoby. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o popełnienie tej zbrodni. Sprawcy grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Do tragedii doszło w nocy z soboty na niedzielę w Rudzie Śląskiej. 21-latka bawiła się w towarzystwie znajomych w jednej z rudzkich dyskotek. Jak ustalili policjanci, tuż po północy dziewczyna opuściła dyskotekę ze swoim chłopakiem. Prawdopodobnie wtedy powiedziała partnerowi, że chce się z nim rozstać.

Jej zmasakrowane ciało w niedzielne przedpołudnie odnalazły przypadkowe osoby. Natychmiast po otrzymaniu informacji policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy zbrodni. Po kilku godzinach śledczy zatrzymali 22-latka w jego mieszkaniu. Mieszkaniec Rudy Śląskiej przyznał się do zabicia swojej byłej sympatii.

Teraz sprawca stanie przed prokuratorem, który zdecyduje o jego dalszym losie. Za zabójstwo w więzieniu może spędzić resztę swojego życia.

(jks)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 38 61.29%
nie 24 38.71%

Przeczytaj też

Zabił partnerkę na oczach dziecka, bo grała na konsoli

dodane 2009-04-01 (21:17) 5 lat 5 miesięcy 28 dni 22 godziny i 34 minuty temu

Porwał i uwięził byłą narzeczoną, ale uciekła przez okno

dodane 2009-03-20 (11:50) 5 lat 6 miesięcy 10 dni 8 godzin i 1 minutę temu

Specjaliści alarmują: młodzi Polacy są coraz bardziej brutalni

dodane 2009-02-18 (19:00) 5 lat 7 miesięcy 12 dni i 51 minut temu

Udusił kochankę, ciało ukrył w hotelowej szafie

aktualizacja 2009-02-11 (11:31) 5 lat 7 miesięcy 19 dni 8 godzin i 20 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (75)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~pok 2013-02-01 (19:14) 1 rok 7 miesięcy 29 dni i 37 minut temu

i dobrze jej tak

odpowiedz

0
0
~bart 2009-02-16 (19:45) 5 lat 7 miesięcy 14 dni i 6 minut temu

Nie zgadzam się na dożywocie!
A ja kurna protestuje. Nie zgadzam się na dożywocie. Niby dlaczego on i jemu podobni mają się żywić za moje (nasze) pieniądze. Niech ta fałszywa Unia wprowadzi wreszcie prawo do kary śmierci. Albo przynajmniej niech nie wpieprza się do naszych przepisów prawa, gdzie nie może być kary śmierci ze względu na członkostwo w UE.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

0
0
~mmmm 2009-03-20 (12:25) 5 lat 6 miesięcy 10 dni 7 godzin i 26 minut temu

dziewczyna
taki los powinni wszyscy podzielic jak ta dziewczyna która bawi sie w poscie na dyskotece

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Gosc 2009-03-20 (12:53) 5 lat 6 miesięcy 10 dni 6 godzin i 58 minut temu

pfff
jejus....chyba byl psychicznie chory....bede pamietac zeby nie zrywac ze swoim....

odpowiedz

0
0
~bobiś 2009-02-23 (00:32) 5 lat 7 miesięcy 7 dni 19 godzin i 19 minut temu

kara śmierci dla gnojka
od razu powinno się go powiesić i publicznie wszystkim pokazać , powinna być kara śmierci , a tak każdy robi co mu się podoba , jak mamy takie prawo

odpowiedz

0
0
~Tula 2009-02-18 (21:43) 5 lat 7 miesięcy 11 dni 22 godziny i 8 minut temu

Dopasc
Powinni go dorwac w kreminale i zabic odrazu zero litosci niech cierpi tak jak cierpiała jego Laska zadał jej tyle ran,z zadrosci z głupoty i niema ze on jest chory i na leczenie odrazu na krzesło albo ciac go tak samo jak on robił jej niech zdycha powoli ale w wiekszym bólem!

odpowiedz

0
0
~smutna 2009-02-18 (19:59) 5 lat 7 miesięcy 11 dni 23 godziny i 52 minuty temu

Szkoda dziewczyny znałam ją ciągle mam przed oczami Jej twarz.

odpowiedz

0
0
~Mateusz 2009-02-17 (20:54) 5 lat 7 miesięcy 12 dni 22 godziny i 57 minut temu

Śmierć za Śmierć
Szloda że taka młoda Dziewczyna zginoła z rąk chorego człowieka moim zdaniem nie powinno być takiego czegoś jak dorzywocie. Powinno wejść takie coś jak Śmierć Za Śmierć a nie ze on se siedzi w wieźieniu a my na niego pracujemy ;/

odpowiedz

0
0
~T 2009-02-17 (19:44) 5 lat 7 miesięcy 13 dni i 7 minut temu

Wiola
Jo a znoł, jo z nią do klasy łaził...

odpowiedz

0
0
buliban 2009-02-16 (18:56) 5 lat 7 miesięcy 14 dni i 55 minut temu

Czy ten facet moze być normalny?
Przecież jest tyle dziewczyn a on jak osioł uparł się na tę jedyną.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
Racjonalista 2009-02-16 (19:03) 5 lat 7 miesięcy 14 dni i 48 minut temu

Najlepsza by była kara śmierci. No ale skoro jej nie ma...
... to niech już będzie te dożywocie. Oby tylko było bezwzględne bo niestety zbyt często wypuszcza się takich wcześniej. Obawiam się, że nawet dożywocia nie dostanie. U nas wymiar sprawiedliwości lubi się pieścić z bandytami i bardzo często okazuje im nieuzasadnioną łaskę.

odpowiedz

pokaż 10 ukrytych odpowiedzi

0
0
~karolina 2009-02-17 (15:44) 5 lat 7 miesięcy 13 dni 4 godziny i 7 minut temu

Zabił dziewczynę, bo nie chciała się już z nim spotykać
podcioł jej gardło bo był zazdrosny , byla sliczna ,bardzo sympatyczna i madra dziewczyna.

odpowiedz

0
0
~Rodzina 2009-02-17 (09:18) 5 lat 7 miesięcy 13 dni 10 godzin i 33 minuty temu

Ta dzieczyna była z mojej rodziny.
Znałem tego frajera, przez jakis czas nawet sie z nim kolegowalem. Rok temu zerwałem z nim kontakt bo był za bardzo agresywny i wulgarny. Ale za to co zrobił Wioli w walentynki życze mu dobrego partnera w celi, i aby jego śmierć dopadła jak najszybciej. Frajer jest słaby, do miesiaca sie powiesi.

odpowiedz

0
0
~Pewnie Ćpun 2009-02-16 (21:08) 5 lat 7 miesięcy 13 dni 22 godziny i 43 minuty temu

dopalacze pomagaj w zbrodni
NIeraz sie widzi bledny wzrok niesmiertelneo mlodziana ... ktory mysli ze jest bogiem pewnie tak bylo ... skoro legalnie mozna kupic srodki odurzajace... to takich wyskokow bedzie duzo wiecej !!! pzygladnijcie sie swoim pociecha ... moze cos zauwazycie !

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~hutnik 2009-02-16 (21:27) 5 lat 7 miesięcy 13 dni 22 godziny i 24 minuty temu

Krótki proces
uwiązać za jaja i powiesić nad kadzią z roztopioną stalą. Jeśli jaja wytrzymają to przeżyje jeśli nie to jego pech.

odpowiedz

0
0
~hutnik 2009-02-16 (21:26) 5 lat 7 miesięcy 13 dni 22 godziny i 25 minut temu

Krótki proces
uwiązać za jaja i powiesić nad kadzią z roztopioną stalą. Jeśli jaja wytrzymają to przeżyje jeśli nie to jego pech.

odpowiedz

1
0
~Krzychu 2009-02-16 (20:56) 5 lat 7 miesięcy 13 dni 22 godziny i 55 minut temu

Kobiety szanujcie sie i kochajcie swoich
chlopakow bo przez to tez zginelo wielu za samobojstwa.Niektorzy tez sie upijaja i wariuja a najgorsze jest to jak ktos wypil slyszac to po dysce adrenalina agresja wzrasta logiczne.Zwlaszcza jak ktos jest bardzo zakochany nie dziwie sie chlopakowi,ale mogl przychamowac tylko alkohol robi swoje.Pozdro dla normalnych!W zwiazku powinna byc zgoda zrozumienie a nie ze za byle jaka badz byle jakims sie rozgladnie to juz cicha woda sie urywa.Z zaufanej babeczki badz goscia rozki wyrastaja!Ja po 2latach zauwazylem ze kobieta jest bardziej sciemniajaca niz milosci pragnejaca.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~proletariusz 2009-02-16 (20:17) 5 lat 7 miesięcy 13 dni 23 godziny i 34 minuty temu

zdecydowana większość
naszych obywateli to podobno katolicy, wychowankowie kościoła jezusowego. Ta zdecydowana mniejszość to byli funkcjonariusze SB, MO, PZPR, żołnierze LWP, przestępcy ci skazani i ci nie złapani, księża homoseksualiści i księża pedofile, normalni homoseksualiści płci obojga, tacy jak ja - niezaangażowani zwykli ludzie o poglądach liberalnych, oraz wyznawcy innych religii. Cuś mi się wydaje, że jak na zdecydowaną mniejszość to nas jest dość sporo, a mimo to iż "wyklętych" przybywa, prawo ustanawiają wyznawcy kościoła jezusowego dla wyznawców kościoła jezusowego. Czy w państwie wypełnionym po brzegi hipokryzją może być "dobrze"?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
0
~Leon 2009-02-16 (20:37) 5 lat 7 miesięcy 13 dni 23 godziny i 14 minut temu

KOCHAŁ JO
nie rozumiecie jak tobyć zakochany

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~zbewolt 2009-02-16 (19:50) 5 lat 7 miesięcy 14 dni i 1 minutę temu

Ten naród głupieje.
Co za psychopatów wychowuja matki.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Telewizja Trwam ukarana karą 50 tys. zł za nawoływanie do niszczenia Tęczy
dodane 2014-09-30 (15:21) 4 godziny i 30 minut temu

UE nie złagodzi sankcji wobec Rosji
dodane 2014-09-30 (14:20) 5 godzin i 31 minut temu

Znany ksiądz "wyprał" 67 mln zł. Zapadły wyroki ws. afery Stella Maris
dodane 2014-09-30 (13:28) 6 godzin i 23 minuty temu

Zmarł mężczyzna pobity przez ochroniarza w nocnym klubie
dodane 2014-09-30 (13:41) 6 godzin i 10 minut temu

9 lat dla ojca za wyrzucenie syna przez balkon
dodane 2014-09-30 (13:25) 6 godzin i 26 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz zapoznać się z treścią expose Ewy Kopacz?

liczba oddanych głosów: 1510