więcej

Z czego żyje i ile zarabia Jerzy Owsiak?.

Wprost |  aktualizacja 2013-03-24 (23:20) 1 rok 7 miesięcy 29 dni 5 godzin i 2 minuty temu
drukuj


Jerzy Owsiak podczas 21. finału WOŚP
Jerzy Owsiak podczas 21. finału WOŚP opinie
Z czego żyje Jerzy Owsiak? Co robi, gdy nie organizuje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Prowadzi wykłady dla managerów wyższego szczebla - czytamy w najnowszym numerze tygodnika "Wprost".

W rozmowie z gazetą Jerzy Owsiak wyjawia, że źródłem jego utrzymania są wykłady dla takich koncernów, jak Tchibo, 3M czy Nestle. - Zapraszają mnie, żebym opowiedział, jak zbudować sukces i go nie stracić. Mówię, jak zaczynałem od zera, jak urosła Orkiestra, jak sam czuję, że osiągnąłem sukces. Tłumaczę, co zrobić, żeby nie zaszumiało w głowie i żeby mieć plany na przyszłość - tłumaczy Owsiak.

- Pokazujemy film o osiągnięciach Fundacji, o naszych ogólnopolskich programach medycznych. Ogromne emocje wzbudzają obrazki z obecnego "Woodstocku", gdzie przyjeżdżają setki tysięcy ludzi i odwiedzają nas tacy ludzie, jak Prezydenci Niemiec i Polski. Bywa, że na wykładzie ludzie wstają i zaczynają śpiewać "Sto lat!". W sumie takie zajęcia trwają godzinę i 15 minut. Za nie wystawiam rachunek - mówi Owsiak.

Jak przyznaje, takich wykładów w ciągu roku daje około 20. Na pytanie, czy jest to dobrze płatne zajęcie, odpowiada, że "jest to bardzo dobre źródło utrzymania".

Jaką sumę Owsiak otrzymuje za jeden wykład? Nie wiadomo. - Jest to absolutnie tajemnica kontraktu - zastrzega.

(jpo)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 73 18.11%
nie 330 81.89%

Przeczytaj też

Jurek Owsiak odpowiada posłowi Girzyńskiemu i europosłowi Kurskiemu

dodane 2013-01-14 (21:20) 1 rok 10 miesięcy 8 dni 7 godzin i 2 minuty temu

39 incydentów podczas Finału WOŚP

dodane 2013-01-14 (07:35) 1 rok 10 miesięcy 8 dni 20 godzin i 47 minut temu

Jerzy Owsiak: nikt z ministerstwa nie zainteresował się, że gramy dla geriatrii; nie to nie

aktualizacja 2013-01-11 (11:05) 1 rok 10 miesięcy 11 dni 17 godzin i 17 minut temu

Burza wokół Jurka Owsiaka

dodane 2013-01-07 (08:26) 1 rok 10 miesięcy 15 dni 19 godzin i 56 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (325)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

6
2
~wkurfacet 2014-01-12 (12:47) 10 miesięcy 10 dni 15 godzin i 35 minut temu

Wszyscy nawalają na takich ludzi jak Owsiak, ale czemu nikt z tych co go oczerniają nie ruszy się sam i nie zrobi tyle dobrego co On. Ciekawe czy Wy byście harowali za darmo?? Zróbcie coś podobnego ,nie mówię że na taką skale bo to są lata żeby wypracować coś takiego, pokażcie że Wy jesteście tacy dobrzy i nie weźmiecie za to ni procenta, dołożycie na paliwo telefony itp itd. Wkur mnie tacy jak Wy co nic nie zrobią ale oczerniać potrafią

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
1
berna^ 2014-01-14 (23:44) 10 miesięcy 8 dni 4 godziny i 38 minut temu

ile by nie miał dla siebie to jest i tak lepiej... jak by było bez niego... A to WOŚP jego fundacja jego praca z czegoś żyć musi a że wykłada i ma z tego też pieniądze nikt wam nie zabrania też wykładać...

odpowiedz

1
2
~pelen podziwu 2014-01-14 (09:17) 10 miesięcy 8 dni 19 godzin i 5 minut temu

wielki czlowiek. Barwo.

odpowiedz

0
1
~cyckonosz 2014-01-14 (00:57) 10 miesięcy 9 dni 3 godziny i 25 minut temu

I przez 20 lat robi wyklady w kolko dla tych samych 3 firm? Dziwne.

odpowiedz

1
1
~on 2014-01-14 (00:55) 10 miesięcy 9 dni 3 godziny i 27 minut temu

ludzie ale on nie potrzebuje brac pieniedzy z orkiestry !!!policzmy oskierstra kupuje od firmy sprzet za ok 50 baniek z tego dostaje datek tzn łapowke w wysokosci 10-20% czyli ok 5 baniek plus odsetki z kwotu gdyz zakupy odbywaja sie prawie po roku dodatkowe 1.5 miliona

odpowiedz

1
3
~aka123 2014-01-13 (16:49) 10 miesięcy 9 dni 11 godzin i 33 minuty temu

Już jedną babę Pan Bóg pokarał ,nazywa się Pawłowicz!

odpowiedz

3
0
~rtx 2014-01-13 (08:26) 10 miesięcy 9 dni 19 godzin i 56 minut temu

Wałęsa również wykłada w USA - sami nauczyciele w tym kraju bułachacha

odpowiedz

8
5
~polak 2013-10-21 (20:48) 1 rok 1 miesiąc 1 dzień 7 godzin i 34 minuty temu

lepszy cwaniak a my jak osiołki wpłacamy na niego POWINIEN BYĆ CZYSTY JAK ŻONA CEZARA

odpowiedz

105
27
~taaaa 2013-03-25 (00:27) 1 rok 7 miesięcy 29 dni 3 godziny i 55 minut temu

i znowu tajemnica....a czemu nikt nie powie glosno czy jakis i ile procent z orkiestry wpada do kieszeni p.Owsiaka?sam chcialbym wiedziec jaka to jest kwota bo ze impreza jest charytatywna i idzie w dobrym kierunku to niewatpie ale w naszym panstwie niestety nic nie ma za darmo.czy i wtym przypadku tak jest ????na to pyt nie znam odpowiedzi..........

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

1
9
~emila 2013-08-05 (19:40) 1 rok 3 miesiące 17 dni 8 godzin i 42 minuty temu

Mówicie że Jurek wykorzystuje nieletnich.. nieletni sami się zgłaszają, bo wiedzą, ze gra jest warta świeczki. Każda złotówka z orkiestry idzie na pomoc innym. A to że żona i córka pracują w fundacji? ktoś musi... w każdej fundacji musi pracować osoba na etacie. Żona zajmuje się ogarnianiem sprzętu medycznego, córka- nie mam pojęcia, ale na pewno nie siedzi na du&&& i nic nie robi. To że owsiak zarabia to logiczne, kazdy musi sie z czegos utrzymac, a jurek to tez czlowiek. Nie zbija kokosów, nie jest milionerem. Robi coś niesamowitego i każdy powiniem mu byc za to wdzięczny, bo to jest coś, czego nikt do tej pory jeszcze nie zrobił! Brawo jurku!

odpowiedz

6
3
~xawier 2013-06-24 (17:20) 1 rok 4 miesiące 29 dni 11 godzin i 2 minuty temu

Piszą też o tym w „Dziurawe fundacje” w najnowszym wydaniu tygodnika Przegląd. Warto kupić i przeczytać.

odpowiedz

4
7
~kp 2013-03-30 (23:29) 1 rok 7 miesięcy 23 dni 4 godziny i 53 minuty temu

Niech się lepiej każdy z was zastanowi ile pomógł choćby najbliższej potrzebującej osobie i ile na tym skorzystał, a nie marnuje czas na siedzenie w internecie i rozliczanie obcego człowieka. Co Ci to daje szary Polaczku, że z zazdrością patrzysz jak Twojemu bratu dobrze się dzieje i najchętniej to byś mu oczy za to wydłubał? Co wam ludzie po tym, że zajrzycie komuś do portfela? Karmicie tym samym swoją nienawiść i zazdrość. Patrzcie lepiej na dobre strony działalności Owsiaka a nie na to ile otrzymał od Pana Boga.

odpowiedz

8
5
~jan 2013-03-27 (04:05) 1 rok 7 miesięcy 27 dni i 17 minut temu

CHCEMY ZNAC DOCHOY RODZINKI OWSIAK9OJCIEC.MATKA,CORKA) Z FUNDACJI.ZYJA SOEBEI JAK PACZKI W MASLE....CORKA TEZ ROBI WYKLADY?

odpowiedz

9
4
~ewa 2013-03-27 (04:03) 1 rok 7 miesięcy 27 dni i 19 minut temu

pan Owsiak i jego rodzinka zyja sobie wygodnie.dostatnio z pieniazkow.ktore ludzie tak ochoczo wplacaja.Ile zarabia w Fundacji? ile jego zona? ole corka? i kto tam jeszcze z rodzinki? ciekawe....wszyscy maja dobrze platna.stala prace......cwaniacy.A do tego cale towarzystwo obroslo w piorka i jest chamskie jak sie tylko slowo krytyki o nich napisze czy powie

odpowiedz

27
21
~XXX 2013-03-25 (08:26) 1 rok 7 miesięcy 28 dni 19 godzin i 56 minut temu

Z CZEGO ZYJA KLECHY ? ANO Z OGLUPIANIA I OKRADANIA LUDZI !

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

2
5
~fakna 2013-03-26 (04:45) 1 rok 7 miesięcy 27 dni 23 godziny i 37 minut temu

oj ludzie co wy tam wiecie. pewien artysta wystepował jako przerywnik ok 45min. kasa to 5000zł/ mysle,ze Jurek sie ceni i wystawia rachunek na co najmniej 5000zł policzycie to daje ok 125000zł czyl 10.000 miesiecznie . Jak wiem mieszka tam gdzie mieszka nie zyje ponad stan wiec dajcie mu spokój dyrnymi komentarzami

odpowiedz

9
3
~Realista 2013-03-26 (03:36) 1 rok 7 miesięcy 28 dni i 46 minut temu

Nie znam fundacji nie dochodowej to jedna wielka sciema dla naiwniakow ktorych w Polsce nie brakujea zreszta Rubta co chceta to wasz szmal

odpowiedz

7
4
~Normalny. 2013-03-26 (00:37) 1 rok 7 miesięcy 28 dni 3 godziny i 45 minut temu

Tylko idioci wierzą w bajki Owsiaka.

odpowiedz

9
9
~JANEK 2013-03-25 (09:32) 1 rok 7 miesięcy 28 dni 18 godzin i 50 minut temu

LUDZIE WAM WIDZĘ NIKT NIE DO GODZI NAWET JAK SKUBNIE SOBIE TE PARĘ GROSZY TO CO BO TEN CZŁOWIEK ROBI NAPRAWDĘ DOBRĄ ROBOTĘ CZY WY WIECIE CHOCIAŻ ILU LUDZI MU ZAWDZIĘCZA ŻYCIE I WIEM BYŁEM W SZPITALU TO TYLKO JEGO APARAT FUNKCJONOWAŁ TO WŁAŚNIE ŚWIĄTECZNEJ POMOCY I JA ZDANIA NIE ZMIENIĘ NIECH MU PAN BUG DA ZDROWIE

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

11
3
~olek 2013-03-25 (18:50) 1 rok 7 miesięcy 28 dni 9 godzin i 32 minuty temu

a to ciekawa praca za 25 godzin pracy/20 wykladów po 1 godz 15 min/ przezyc cały rok, cos tu nie gra, ale znając nasz kraj to wszystko mozliwe.. jezeli tak wszystkich agituje do orkiestry moze zaagitowac jak tak kótko pracowac aby sie nie narobić a zarobić.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Tysiące domów na Podlasiu bez prądu
dodane 2014-11-22 (08:41) 19 godzin i 41 minut temu

materiał wideo

PiS: przedstawimy analizę ws różnicy między exit polls a wynikami wyborów
dodane 2014-11-21 (13:40) 1 dzień 14 godzin i 42 minuty temu

materiał wideo

Wyniki wyborów w sejmikach wojewódzkich
dodane 2014-11-22 (22:50) 5 godzin i 32 minuty temu

Rosyjskie pociski spadają na Ukrainę. Artyleryjski ostrzał
dodane 2014-11-21 (13:02) 1 dzień 15 godzin i 20 minut temu

Paweł Kowal: Putin za często mówi o broni nuklearnej; błąd krymski może być powtórzony
dodane 2014-11-21 (12:40) 1 dzień 15 godzin i 42 minuty temu

Grzegorz Schetyna w "Sueddeutsche Zeitung": UE musi mieć nowe sankcje dla Rosji
dodane 2014-11-21 (07:13) 1 dzień 21 godzin i 9 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.