Strona główna serwisu

RMF FM

Wykoleił się pociąg w Iławie
Wykoleił się pociąg w Iławie

RMF FM

Wykoleił się pociąg w Iławie

W Iławie w woj. warmińsko-mazurskim wykoleił się pociąg. Z szyn wypadł ostatni wagon pociągu jadącego z Krakowa do Kołobrzegu - informuje RMF FM.
Nikomu nic się nie stało, ale trasa jest zablokowana. Pociągi dalekobieżne kierowane są przez Olsztyn i Elbląg. Jak dowiedziała się WP.PL, na odcinku Iława - Ząbrowo Przewozy Regionalne uruchomiły komunikację zastępczą. Przez Elbląg, Olsztyn Główny i Działdowo skierowano m.in. pociąg relacji Gdynia Główna - Warszawa Zachodnia.



W środę w tym samym miejscu wykoleiła się lokomotywa pociągu osobowego jadącego z Bielska-Białej do Kołobrzegu.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (308)
Nie zgadzam się z opinią
45
Zgadzam się z opinią
202
~ix 2012-07-05 (21:35) 3 godziny i 31 minut temu

MAMY UROKI RZADZENIA RYŻEGO TUSKA::)))

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 13

Nie zgadzam się z opinią
32
Zgadzam się z opinią
160
~ela_z_warmii 2012-07-05 (21:33) 3 godziny i 33 minut temu

Jaki Rzont taki stan koleji. Donald Cudak obiecywal cuda no to sa.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 11

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
92
~bleble 2012-07-05 (21:33) 3 godziny i 33 minut temu

Pewnie jechał z zawrotną prędkością 40km/h ,czyli o 20 km za szybko jak na nasze super szybkie tory.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
69
~Warszawiak 2012-07-05 (21:17) 3 godziny i 49 minut temu

Rudy kwiaty dla ministra

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
63
BronuarKomuszenko 2012-07-05 (21:46) 3 godziny i 20 minut temu

Jeżeli pociąg z Krakowa do Kołobrzegu jedzie przez Iławę, to ja nie mam pytań jeśli chodzi o czas podróży i w ogóle PKP.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
65
~Warszawiak 2012-07-05 (21:17) 3 godziny i 49 minut temu

Rudy kwiaty dla ministra

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
56
~dzepet 2012-07-05 (21:35) 3 godziny i 31 minut temu

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
53
~singel35 2012-07-05 (21:40) 3 godziny i 26 minut temu

Wagony i lokomotywy wykolejają się z powodu upałów, ponieważ się szyny wygły.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
13
Zgadzam się z opinią
61
~Tommy 39 2012-07-05 (22:17) 2 godziny i 49 minut temu

A oni chcą na te tory wprowadzić P E N D O L I N O !!!!!!!!!!!!!! hahahahaha, buhahaha!!!! Chyba im sie w glowach popendoliło ;-)))))

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
53
~Gracjan 2012-07-05 (22:34) 2 godziny i 32 minut temu

Warmińsko - mazurskie zawsze było peryferiami biedy nawet za czasów Pruskich. Mamy najwyższe bezrobocie i biedę w Polsce. Pracownicy fizyczni bo bez znajomości innej pracy nie dostaniesz są wykorzystywani są do kresu swoich sił (w takie upały jak dziś 30 C) pracodawca nie zapewnia żadnej wody do picia. Wszyscy się boją interweniować w Inspekcji Pracy - tam pracodawca też płaci za przymykanie oczu. Przykre i prawdziwe

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 13

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
43
~klapi 2012-07-05 (21:46) 3 godziny i 20 minut temu

Tory były złe, ale pewnie podwozie też było złe

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
41
~asd 2012-07-05 (21:30) 3 godziny i 36 minut temu

Polska w Ruinie nie w budowie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
40
~sd 2012-07-05 (22:40) 2 godziny i 26 minut temu

Za mały wypadek więc Donald na pewno nie pokaże się na miejscu, musicie to lepiej nagłośnić, wtedy to Donald przyjedzie wyrazić wielki buul i przy okazji podbije sobie poparcie/

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
38
~pismak 2012-07-05 (21:46) 3 godziny i 20 minut temu

Polska dostała z unii miliardy na kolej ! wszyscy to wiedzą ! no gdzie są k...a ! poszły na wóde k..a!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
37
~kika 2012-07-05 (22:47) 2 godziny i 19 minut temu

Niemożliwe. Przecież ministrowie mówili, że przed Euro Polska dokonała skoku cywilizacyjnego i wszystkie drogi i tory ponaprawiano i zelektronizowano. Czyżby znalazł się sabotażysta?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
31
~ekonom 2012-07-05 (22:45) 2 godziny i 21 minut temu

Mamy kolejny cud Tuska. Przecież nikt nie zginął.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
37
~kibic 2012-07-05 (21:44) 3 godziny i 22 minut temu

Donald, Europa z nas się śmieje, gdzie są drogi i koleje??Niespełnione rządu obietnice temat zastępczy kibice!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
35
~lecho 2012-07-05 (23:18) 1 godzinę i 48 minut temu

POlacy nic się nie stało. PO.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
28
~MMM 2012-07-05 (23:13) 1 godzinę i 53 minut temu

Ale mamy nowe dworce (kilka) i cztery stadiony.

odpowiedz