więcej

warmińsko-mazurskie

Wykoleił się pociąg w Iławie.

RMF FM, wp.pl |  dodane 2012-07-05 (20:53) 2 lata 5 miesięcy 12 dni 3 godziny i 27 minut temu
drukuj

W Iławie w woj. warmińsko-mazurskim wykoleił się pociąg. Z szyn wypadł ostatni wagon pociągu jadącego z Krakowa do Kołobrzegu - informuje RMF FM.

Nikomu nic się nie stało, ale trasa jest zablokowana. Pociągi dalekobieżne kierowane są przez Olsztyn i Elbląg. Jak dowiedziała się WP.PL, na odcinku Iława - Ząbrowo Przewozy Regionalne uruchomiły komunikację zastępczą. Przez Elbląg, Olsztyn Główny i Działdowo skierowano m.in. pociąg relacji Gdynia Główna - Warszawa Zachodnia.



W środę w tym samym miejscu wykoleiła się lokomotywa pociągu osobowego jadącego z Bielska-Białej do Kołobrzegu.


(ib, bart)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 20 8.7%
nie 210 91.3%

Przeczytaj też

Incydent na torach w Warszawie. Maszynista zatrzymał pociąg

dodane 2012-07-12 (11:29) 2 lata 5 miesięcy 5 dni 12 godzin i 51 minut temu

Wypadek kolejowy w Iławie: lokomotywa wypadła z szyn

dodane 2012-07-04 (16:08) 2 lata 5 miesięcy 13 dni 8 godzin i 12 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (308)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

202
45
~ix 2012-07-05 (21:35) 2 lata 5 miesięcy 12 dni 2 godziny i 45 minut temu

MAMY UROKI RZADZENIA RYŻEGO TUSKA::)))

odpowiedz

pokaż 13 ukrytych odpowiedzi

160
32
~ela_z_warmii 2012-07-05 (21:33) 2 lata 5 miesięcy 12 dni 2 godziny i 47 minut temu

Jaki Rzont taki stan koleji. Donald Cudak obiecywal cuda no to sa.

odpowiedz

pokaż 11 ukrytych odpowiedzi

92
4
~bleble 2012-07-05 (21:33) 2 lata 5 miesięcy 12 dni 2 godziny i 47 minut temu

Pewnie jechał z zawrotną prędkością 40km/h ,czyli o 20 km za szybko jak na nasze super szybkie tory.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

69
2
~Warszawiak 2012-07-05 (21:17) 2 lata 5 miesięcy 12 dni 3 godziny i 3 minuty temu

Rudy kwiaty dla ministra

odpowiedz

63
5
BronuarKomuszenko 2012-07-05 (21:46) 2 lata 5 miesięcy 12 dni 2 godziny i 34 minuty temu

Jeżeli pociąg z Krakowa do Kołobrzegu jedzie przez Iławę, to ja nie mam pytań jeśli chodzi o czas podróży i w ogóle PKP.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

65
7
~Warszawiak 2012-07-05 (21:17) 2 lata 5 miesięcy 12 dni 3 godziny i 3 minuty temu

Rudy kwiaty dla ministra

odpowiedz

56
2
~dzepet 2012-07-05 (21:35) 2 lata 5 miesięcy 12 dni 2 godziny i 45 minut temu

Tory na tiryyy

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

53
4
~singel35 2012-07-05 (21:40) 2 lata 5 miesięcy 12 dni 2 godziny i 40 minut temu

Wagony i lokomotywy wykolejają się z powodu upałów, ponieważ się szyny wygły.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

61
13
~Tommy 39 2012-07-05 (22:17) 2 lata 5 miesięcy 12 dni 2 godziny i 3 minuty temu

A oni chcą na te tory wprowadzić P E N D O L I N O !!!!!!!!!!!!!! hahahahaha, buhahaha!!!! Chyba im sie w glowach popendoliło ;-)))))

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

53
10
~Gracjan 2012-07-05 (22:34) 2 lata 5 miesięcy 12 dni 1 godzinę i 46 minut temu

Warmińsko - mazurskie zawsze było peryferiami biedy nawet za czasów Pruskich. Mamy najwyższe bezrobocie i biedę w Polsce. Pracownicy fizyczni bo bez znajomości innej pracy nie dostaniesz są wykorzystywani są do kresu swoich sił (w takie upały jak dziś 30 C) pracodawca nie zapewnia żadnej wody do picia. Wszyscy się boją interweniować w Inspekcji Pracy - tam pracodawca też płaci za przymykanie oczu. Przykre i prawdziwe

odpowiedz

pokaż 13 ukrytych odpowiedzi

43
2
~klapi 2012-07-05 (21:46) 2 lata 5 miesięcy 12 dni 2 godziny i 34 minuty temu

Tory były złe, ale pewnie podwozie też było złe

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

41
1
~asd 2012-07-05 (21:30) 2 lata 5 miesięcy 12 dni 2 godziny i 50 minut temu

Polska w Ruinie nie w budowie.

odpowiedz

40
2
~sd 2012-07-05 (22:40) 2 lata 5 miesięcy 12 dni 1 godzinę i 40 minut temu

Za mały wypadek więc Donald na pewno nie pokaże się na miejscu, musicie to lepiej nagłośnić, wtedy to Donald przyjedzie wyrazić wielki buul i przy okazji podbije sobie poparcie/

odpowiedz

38
4
~pismak 2012-07-05 (21:46) 2 lata 5 miesięcy 12 dni 2 godziny i 34 minuty temu

Polska dostała z unii miliardy na kolej ! wszyscy to wiedzą ! no gdzie są k...a ! poszły na wóde k..a!

odpowiedz

37
8
~kika 2012-07-05 (22:47) 2 lata 5 miesięcy 12 dni 1 godzinę i 33 minuty temu

Niemożliwe. Przecież ministrowie mówili, że przed Euro Polska dokonała skoku cywilizacyjnego i wszystkie drogi i tory ponaprawiano i zelektronizowano. Czyżby znalazł się sabotażysta?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

31
2
~ekonom 2012-07-05 (22:45) 2 lata 5 miesięcy 12 dni 1 godzinę i 35 minut temu

Mamy kolejny cud Tuska. Przecież nikt nie zginął.

odpowiedz

37
8
~kibic 2012-07-05 (21:44) 2 lata 5 miesięcy 12 dni 2 godziny i 36 minut temu

Donald, Europa z nas się śmieje, gdzie są drogi i koleje??Niespełnione rządu obietnice temat zastępczy kibice!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

35
7
~lecho 2012-07-05 (23:18) 2 lata 5 miesięcy 12 dni 1 godzinę i 2 minuty temu

POlacy nic się nie stało. PO.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

28
2
~MMM 2012-07-05 (23:13) 2 lata 5 miesięcy 12 dni 1 godzinę i 7 minut temu

Ale mamy nowe dworce (kilka) i cztery stadiony.

odpowiedz

26
0
robii7705 2012-07-05 (21:33) 2 lata 5 miesięcy 12 dni 2 godziny i 47 minut temu

tak tak moze w koncu ktos sie obudi i podejdzie do problemu powaznie,a swoja droga oprocz indi moze zostaniemy mistrzami swiata w katastrofach

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Bronisław Komorowski podpisał ustawę o ratyfikacji umowy UE-Ukraina
dodane 2014-12-17 (12:00) 12 godzin i 20 minut temu

materiał wideo
materiał wideo

Polski konwój jedzie na Ukrainę
dodane 2014-12-17 (12:30) 11 godzin i 50 minut temu

UE zaostrzy sankcje wobec Krymu
dodane 2014-12-17 (11:00) 13 godzin i 20 minut temu

Zarzut zabójstwa dla mężczyzny, który podpalił pracownice GOPS
dodane 2014-12-17 (10:50) 13 godzin i 30 minut temu

W autobusach i tramwajach pojawią się "tajemniczy klienci"
dodane 2014-12-17 (12:27) 11 godzin i 53 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 26914