więcej

warmińsko-mazurskie

Wykoleił się pociąg w Iławie.

RMF FM, wp.pl |  dodane 2012-07-05 (20:53) 2 lata 3 miesiące 14 dni 18 godzin i 9 minut temu
drukuj

W Iławie w woj. warmińsko-mazurskim wykoleił się pociąg. Z szyn wypadł ostatni wagon pociągu jadącego z Krakowa do Kołobrzegu - informuje RMF FM.

Nikomu nic się nie stało, ale trasa jest zablokowana. Pociągi dalekobieżne kierowane są przez Olsztyn i Elbląg. Jak dowiedziała się WP.PL, na odcinku Iława - Ząbrowo Przewozy Regionalne uruchomiły komunikację zastępczą. Przez Elbląg, Olsztyn Główny i Działdowo skierowano m.in. pociąg relacji Gdynia Główna - Warszawa Zachodnia.



W środę w tym samym miejscu wykoleiła się lokomotywa pociągu osobowego jadącego z Bielska-Białej do Kołobrzegu.


(ib, bart)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 20 8.7%
nie 210 91.3%

Przeczytaj też

Incydent na torach w Warszawie. Maszynista zatrzymał pociąg

dodane 2012-07-12 (11:29) 2 lata 3 miesiące 8 dni 3 godziny i 33 minuty temu

Wypadek kolejowy w Iławie: lokomotywa wypadła z szyn

dodane 2012-07-04 (16:08) 2 lata 3 miesiące 15 dni 22 godziny i 54 minuty temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (308)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~gość 2012-07-06 (22:43) 2 lata 3 miesiące 13 dni 16 godzin i 20 minut temu

Wszystko ma swoją żywotność. Co z tego, że pociągi nowe jak szyny powyginane i przedwojenne.

odpowiedz

53
10
~Gracjan 2012-07-05 (22:34) 2 lata 3 miesiące 14 dni 16 godzin i 29 minut temu

Warmińsko - mazurskie zawsze było peryferiami biedy nawet za czasów Pruskich. Mamy najwyższe bezrobocie i biedę w Polsce. Pracownicy fizyczni bo bez znajomości innej pracy nie dostaniesz są wykorzystywani są do kresu swoich sił (w takie upały jak dziś 30 C) pracodawca nie zapewnia żadnej wody do picia. Wszyscy się boją interweniować w Inspekcji Pracy - tam pracodawca też płaci za przymykanie oczu. Przykre i prawdziwe

odpowiedz

pokaż 13 ukrytych odpowiedzi

15
2
~artur 2012-07-05 (23:37) 2 lata 3 miesiące 14 dni 15 godzin i 26 minut temu

dziwnie ten pociag jechal, z krakowa do kolobrzegu przez ilawe , bardzo dziwnie..........

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
2
~a106 2012-07-06 (11:25) 2 lata 3 miesiące 14 dni 3 godziny i 38 minut temu

wiem jedno, nigdy wiecej nie wsiade do pociagu, kiedy tylko nie jade pociagiem to musze stac, to jakies przegiecie place za miejsce siedzace a stoje bo nie gdzie usiasc, 10 godzin ostatnio stalem w pociagu i powiedzialem że nigdy wiecej, wole doplacic pare zł i pojechać autobusem, przynajmniej siedze sobie wygodnie, a jeszcze pisza ze pociagi sie wykoleiły albo zderzyły, ja podziękuje.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
aleksandra1906 2012-07-06 (09:58) 2 lata 3 miesiące 14 dni 5 godzin i 5 minut temu

Jak narazie to tylko niegroźne wykolejenie pociagów, ciekawe kiedy na tym odcinku dojdzie do tragedii!!!?? Pomyślcie o pasażerach którzy wracają do domu zmeczeni, a ich kilku godzinna podróż przedłuża się bo ktoś nie potrafi zadbać o jakość dróg kolejowych. Zróbcie cos z tym!!!

odpowiedz

3
3
~karski melex 2012-07-05 (22:23) 2 lata 3 miesiące 14 dni 16 godzin i 40 minut temu

teraz rozumiem dlaczego świat tak nienawidzi żydów,to przez wrednego jarka kalksteina prezesa pisu

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
0
~ja 2012-07-05 (22:15) 2 lata 3 miesiące 14 dni 16 godzin i 48 minut temu

Jak to pociąg z Krakowa do Kołobrzegu to chyba nie osobowy tylko TLK albo Intercity. Osobowy a pośpiech, inter regio to zupełnie co innego. Nie mieszajcie ludziom w głowach tytułem!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

46
76
~Jadwiga z Torunia 2012-07-05 (23:20) 2 lata 3 miesiące 14 dni 15 godzin i 43 minuty temu

Wiem że to nie na temat ale kto nie słucha i nie szanuje Radio Maryja i ojca Rydzyka nie powinien nazywać się polakiem . To jedyne niezależne uczciwe katolickie radio . Nie to co ten TVN czy jak to tam . Modle się o to aby dr. Kaczyński został prezydentem - zarówno on jak i ojciec Rydzyk to najwięksi patrioci w Polsce - bohaterzy narodowi - modle się o nich - niech żyje Polska Aleluja !!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 16 ukrytych odpowiedzi

5
1
Leonard.K 2012-07-06 (04:46) 2 lata 3 miesiące 14 dni 10 godzin i 17 minut temu

Winien Dyżurny Ruchu - powinien przed przejazdem pociągu wyjść i "zdusić" tory. Czy w Polsce ktoś bada, które tory nadają się do jazdy i jak działa ogólnopolski system "bezpiecznej jazdy" ???

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
1
~derek 2012-07-06 (05:03) 2 lata 3 miesiące 14 dni 10 godzin i 1 minutę temu

natychmiast sprywatyzować kolej, związkowców próżniaków na bruk, a także tych PiSuarów.

odpowiedz

2
1
~a 2012-07-06 (04:57) 2 lata 3 miesiące 14 dni 10 godzin i 6 minut temu

nastepny sukces ryzego. nikomu nic sie nie stalo!!! brawo ryzy!! rznij nas dalej...

odpowiedz

1
1
~V 2012-07-06 (04:50) 2 lata 3 miesiące 14 dni 10 godzin i 13 minut temu

POlacy, nic się nie stało ! Wyciągać chorągiewki i machać ! Spłacamy odsetki od kredytów zaciągając nowe kredyty. POtrzebna jest kasa dla ludzi ryżego, a wpływy do budżetu coraz mniejsze

odpowiedz

4
1
~Kargul 2012-07-06 (04:30) 2 lata 3 miesiące 14 dni 10 godzin i 33 minuty temu

Miała być wyspa zielona, a została Polska wykolejona.

odpowiedz

4
1
~calver56 2012-07-06 (04:22) 2 lata 3 miesiące 14 dni 10 godzin i 41 minut temu

Kolejny sukces duetu TUSK-NOWAK

odpowiedz

2
0
~cvcvf 2012-07-06 (03:15) 2 lata 3 miesiące 14 dni 11 godzin i 48 minut temu

Czas na automatyczne pociagi, jak chocby w pelni automatyczne metro w Singapurze. Ale w przypadku polskich koleji osiagnieciem pewnie bedzie sprawna sygnalizacja swietlna, a cudem czyste toalety...

odpowiedz

1
0
~Pytek Susz 2012-07-06 (03:08) 2 lata 3 miesiące 14 dni 11 godzin i 55 minut temu

Tydzień temu nagrałem filmik jak na trasie susz redaki wykoleiła się koparka na kołach takich przystosowanych na tory a oni pijani pół godz sie motali tak robią po pijaku tory ciagle pija

odpowiedz

0
1
~Rad 2012-07-06 (03:05) 2 lata 3 miesiące 14 dni 11 godzin i 58 minut temu

milo się czyta jak pieski szczekają Napoleona

odpowiedz

6
8
~ltq 2012-07-06 (01:10) 2 lata 3 miesiące 14 dni 13 godzin i 53 minuty temu

ludzie.. gdybyście chociaż trochę zainteresowali się w temacie to byście zauważyli ze ten wagon jak i wcześniej lokomotywa wykoleiła się po torze który nie był remontowany od nie wiadomo ile lat. obok jest remontowany tor a ten zaraz będzie remontowany. stan kolei w polsce jest tragiczny tylko dlatego ze nikt nie przeprowadzał koniecznych remontów od ponad 30 lat. drobne naprawy i lekkie modernizacje się nie liczą. narzekacie na Tuska ale wina także leży w wcześniejszej władzy. takt na koniec rządów kaczyńskiego zaczęło się poprawiać przez ustawy i rozpoczęcie projektów przebudowy E65 ale dopiero Tusk wprowadził większość ważnych i załatał dziury po kaczyńskim

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

11
2
bhonorojczyzna 2012-07-06 (02:01) 2 lata 3 miesiące 14 dni 13 godzin i 2 minuty temu

Ilu z nas jeszcze musi potracić nogi i jezdzic na wózkach inwalidzkich żeby naród zrozumiał gdzie te platformerskie łobuzy mają naszą kolej i wiele innych gałęzi naszej gospodarki.Natomiast dbają by żyło się lepiej swoim.Tusk nie jezdzi koleją ani jego rodzinka tak więc ma to w głębokim poważaniu.

odpowiedz

1
0
~ruda 2012-07-06 (01:53) 2 lata 3 miesiące 14 dni 13 godzin i 10 minut temu

nasze Ząbrowo jakie sławne,hoho. Zapraszam :D

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Rosyjska prasa: Szwedzi znaleźli powód, żeby się zbroić
dodane 2014-10-20 (09:35) 5 godzin i 28 minut temu

Zmarł znany astronom i astrofizyk prof. Janusz Gil
dodane 2014-10-20 (09:30) 5 godzin i 33 minuty temu

materiał wideo

Wypadek w Rakoniewicach. Osiem osób rannych
dodane 2014-10-20 (09:17) 5 godzin i 46 minut temu

Marek Sawicki: za "frajerów" przepraszam, ale nie podam się do dymisji
dodane 2014-10-20 (08:37) 6 godzin i 26 minut temu

Dziesiątki tysięcy wiernych na mszy beatyfikacyjnej Pawła VI
dodane 2014-10-19 (10:50) 1 dzień 4 godziny i 13 minut temu

Wypadek w Zieleńcu. Zginęli kobieta w ciąży i jej mąż
dodane 2014-10-19 (12:30) 1 dzień 2 godziny i 33 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy wierzysz w pojednanie Tusk-Kaczyński?

liczba oddanych głosów: 29337