więcej

warmińsko-mazurskie

Wykoleił się pociąg w Iławie.

RMF FM, wp.pl |  dodane 2012-07-05 (20:53) 2 lata 25 dni 14 godzin i 32 minuty temu
drukuj

W Iławie w woj. warmińsko-mazurskim wykoleił się pociąg. Z szyn wypadł ostatni wagon pociągu jadącego z Krakowa do Kołobrzegu - informuje RMF FM.

Nikomu nic się nie stało, ale trasa jest zablokowana. Pociągi dalekobieżne kierowane są przez Olsztyn i Elbląg. Jak dowiedziała się WP.PL, na odcinku Iława - Ząbrowo Przewozy Regionalne uruchomiły komunikację zastępczą. Przez Elbląg, Olsztyn Główny i Działdowo skierowano m.in. pociąg relacji Gdynia Główna - Warszawa Zachodnia.



W środę w tym samym miejscu wykoleiła się lokomotywa pociągu osobowego jadącego z Bielska-Białej do Kołobrzegu.


(ib, bart)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 20 8.7%
nie 210 91.3%

Przeczytaj też

Incydent na torach w Warszawie. Maszynista zatrzymał pociąg

dodane 2012-07-12 (11:29) 2 lata 18 dni 23 godziny i 56 minut temu

Wypadek kolejowy w Iławie: lokomotywa wypadła z szyn

dodane 2012-07-04 (16:08) 2 lata 26 dni 19 godzin i 17 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (308)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~gość 2012-07-06 (22:43) 2 lata 24 dni 12 godzin i 42 minuty temu

Wszystko ma swoją żywotność. Co z tego, że pociągi nowe jak szyny powyginane i przedwojenne.

odpowiedz

53
10
~Gracjan 2012-07-05 (22:34) 2 lata 25 dni 12 godzin i 51 minut temu

Warmińsko - mazurskie zawsze było peryferiami biedy nawet za czasów Pruskich. Mamy najwyższe bezrobocie i biedę w Polsce. Pracownicy fizyczni bo bez znajomości innej pracy nie dostaniesz są wykorzystywani są do kresu swoich sił (w takie upały jak dziś 30 C) pracodawca nie zapewnia żadnej wody do picia. Wszyscy się boją interweniować w Inspekcji Pracy - tam pracodawca też płaci za przymykanie oczu. Przykre i prawdziwe

odpowiedz

pokaż 13 ukrytych odpowiedzi

15
2
~artur 2012-07-05 (23:37) 2 lata 25 dni 11 godzin i 48 minut temu

dziwnie ten pociag jechal, z krakowa do kolobrzegu przez ilawe , bardzo dziwnie..........

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
2
~a106 2012-07-06 (11:25) 2 lata 25 dni i 1 minutę temu

wiem jedno, nigdy wiecej nie wsiade do pociagu, kiedy tylko nie jade pociagiem to musze stac, to jakies przegiecie place za miejsce siedzace a stoje bo nie gdzie usiasc, 10 godzin ostatnio stalem w pociagu i powiedzialem że nigdy wiecej, wole doplacic pare zł i pojechać autobusem, przynajmniej siedze sobie wygodnie, a jeszcze pisza ze pociagi sie wykoleiły albo zderzyły, ja podziękuje.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
aleksandra1906 2012-07-06 (09:58) 2 lata 25 dni 1 godzinę i 27 minut temu

Jak narazie to tylko niegroźne wykolejenie pociagów, ciekawe kiedy na tym odcinku dojdzie do tragedii!!!?? Pomyślcie o pasażerach którzy wracają do domu zmeczeni, a ich kilku godzinna podróż przedłuża się bo ktoś nie potrafi zadbać o jakość dróg kolejowych. Zróbcie cos z tym!!!

odpowiedz

3
3
~karski melex 2012-07-05 (22:23) 2 lata 25 dni 13 godzin i 2 minuty temu

teraz rozumiem dlaczego świat tak nienawidzi żydów,to przez wrednego jarka kalksteina prezesa pisu

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
0
~ja 2012-07-05 (22:15) 2 lata 25 dni 13 godzin i 10 minut temu

Jak to pociąg z Krakowa do Kołobrzegu to chyba nie osobowy tylko TLK albo Intercity. Osobowy a pośpiech, inter regio to zupełnie co innego. Nie mieszajcie ludziom w głowach tytułem!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

46
76
~Jadwiga z Torunia 2012-07-05 (23:20) 2 lata 25 dni 12 godzin i 5 minut temu

Wiem że to nie na temat ale kto nie słucha i nie szanuje Radio Maryja i ojca Rydzyka nie powinien nazywać się polakiem . To jedyne niezależne uczciwe katolickie radio . Nie to co ten TVN czy jak to tam . Modle się o to aby dr. Kaczyński został prezydentem - zarówno on jak i ojciec Rydzyk to najwięksi patrioci w Polsce - bohaterzy narodowi - modle się o nich - niech żyje Polska Aleluja !!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 16 ukrytych odpowiedzi

5
1
Leonard.K 2012-07-06 (04:46) 2 lata 25 dni 6 godzin i 39 minut temu

Winien Dyżurny Ruchu - powinien przed przejazdem pociągu wyjść i "zdusić" tory. Czy w Polsce ktoś bada, które tory nadają się do jazdy i jak działa ogólnopolski system "bezpiecznej jazdy" ???

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
1
~derek 2012-07-06 (05:03) 2 lata 25 dni 6 godzin i 22 minuty temu

natychmiast sprywatyzować kolej, związkowców próżniaków na bruk, a także tych PiSuarów.

odpowiedz

2
1
~a 2012-07-06 (04:57) 2 lata 25 dni 6 godzin i 28 minut temu

nastepny sukces ryzego. nikomu nic sie nie stalo!!! brawo ryzy!! rznij nas dalej...

odpowiedz

1
1
~V 2012-07-06 (04:50) 2 lata 25 dni 6 godzin i 35 minut temu

POlacy, nic się nie stało ! Wyciągać chorągiewki i machać ! Spłacamy odsetki od kredytów zaciągając nowe kredyty. POtrzebna jest kasa dla ludzi ryżego, a wpływy do budżetu coraz mniejsze

odpowiedz

4
1
~Kargul 2012-07-06 (04:30) 2 lata 25 dni 6 godzin i 55 minut temu

Miała być wyspa zielona, a została Polska wykolejona.

odpowiedz

4
1
~calver56 2012-07-06 (04:22) 2 lata 25 dni 7 godzin i 3 minuty temu

Kolejny sukces duetu TUSK-NOWAK

odpowiedz

2
0
~cvcvf 2012-07-06 (03:15) 2 lata 25 dni 8 godzin i 10 minut temu

Czas na automatyczne pociagi, jak chocby w pelni automatyczne metro w Singapurze. Ale w przypadku polskich koleji osiagnieciem pewnie bedzie sprawna sygnalizacja swietlna, a cudem czyste toalety...

odpowiedz

1
0
~Pytek Susz 2012-07-06 (03:08) 2 lata 25 dni 8 godzin i 17 minut temu

Tydzień temu nagrałem filmik jak na trasie susz redaki wykoleiła się koparka na kołach takich przystosowanych na tory a oni pijani pół godz sie motali tak robią po pijaku tory ciagle pija

odpowiedz

0
1
~Rad 2012-07-06 (03:05) 2 lata 25 dni 8 godzin i 20 minut temu

milo się czyta jak pieski szczekają Napoleona

odpowiedz

6
8
~ltq 2012-07-06 (01:10) 2 lata 25 dni 10 godzin i 15 minut temu

ludzie.. gdybyście chociaż trochę zainteresowali się w temacie to byście zauważyli ze ten wagon jak i wcześniej lokomotywa wykoleiła się po torze który nie był remontowany od nie wiadomo ile lat. obok jest remontowany tor a ten zaraz będzie remontowany. stan kolei w polsce jest tragiczny tylko dlatego ze nikt nie przeprowadzał koniecznych remontów od ponad 30 lat. drobne naprawy i lekkie modernizacje się nie liczą. narzekacie na Tuska ale wina także leży w wcześniejszej władzy. takt na koniec rządów kaczyńskiego zaczęło się poprawiać przez ustawy i rozpoczęcie projektów przebudowy E65 ale dopiero Tusk wprowadził większość ważnych i załatał dziury po kaczyńskim

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

11
2
bhonorojczyzna 2012-07-06 (02:01) 2 lata 25 dni 9 godzin i 24 minuty temu

Ilu z nas jeszcze musi potracić nogi i jezdzic na wózkach inwalidzkich żeby naród zrozumiał gdzie te platformerskie łobuzy mają naszą kolej i wiele innych gałęzi naszej gospodarki.Natomiast dbają by żyło się lepiej swoim.Tusk nie jezdzi koleją ani jego rodzinka tak więc ma to w głębokim poważaniu.

odpowiedz

1
0
~ruda 2012-07-06 (01:53) 2 lata 25 dni 9 godzin i 32 minuty temu

nasze Ząbrowo jakie sławne,hoho. Zapraszam :D

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Rosyjska prasa: dziękujemy za sankcje
dodane 2014-07-31 (09:22) 2 godziny i 3 minuty temu

Wrażenia powstańców warszawskich po pokazie "Miasta 44"
dodane 2014-07-31 (09:20) 2 godziny i 5 minut temu

Rosja zagra kartą Snowdena?
dodane 2014-07-31 (09:07) 2 godziny i 18 minut temu

Walki na wschodzie Ukrainy coraz cięższe
dodane 2014-07-30 (09:38) 1 dzień 1 godzinę i 47 minut temu

Kierowca z Monciaka przeszedł badania psychiatryczne
dodane 2014-07-31 (10:54) 31 minut temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zgadzasz się z wynikami kontroli NIK dot. przygotowania szkół do przyjęcia sześciolatków?

liczba oddanych głosów: 112