więcej

mazowieckie

Warszawski student zabił swoją matkę i wuja? .

PAP |  dodane 2011-11-11 (16:45) 3 lata 1 miesiąc 10 dni 21 godzin i 44 minuty temu
drukuj


Zatrzymanie w Aleksandrowie Kujawskim
Zatrzymanie w Aleksandrowie Kujawskim opinie video
Na trzy miesiące aresztował sąd 22-letniego mężczyznę podejrzanego o zabójstwo matki i jej brata. Student z Warszawy został zatrzymany we wtorek w Aleksandrowie Kujawskim (woj. kujawsko-pomorskie).

- Do zatrzymania podejrzanego doszło we wtorek, w jednym z domów na terenie Aleksandrowa Kujawskiego. Nastąpiło to po otrzymaniu informacji od funkcjonariuszy z Warszawy, że na terenie tego miasta może przebywać poszukiwany 22-latek - powiedział Piotr Duziak z zespołu prasowego kujawsko-pomorskiej policji.

Młody mężczyzna był podejrzewany o zabójstwo swojej matki na terenie Warszawy. - Policjanci natychmiast udali się pod prawdopodobny adres, gdzie zatrzymali poszukiwanego - wyjaśnił Duziak.

Po dokładnym sprawdzeniu domu, w jednym z pomieszczeń znaleziono nieżyjącego, 64-letniego mężczyznę. Okazało się, że jest to właściciel budynku, brat zamordowanej przez warszawskiego studenta matki.

Nieoficjalnie wiadomo, że zatrzymany 22-latek potwierdził podczas przesłuchania, iż dokonał obu zabójstw. Kodeks karny za tę zbrodnię przewiduje karę od ośmiu lat więzienia do dożywocia.


(msz, meg, ked)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 22 52.38%
nie 20 47.62%

Przeczytaj też

Zabił matkę i wuja, bo mieli w sobie diabła?

dodane 2011-12-19 (15:00) 3 lata 2 dni 23 godziny i 29 minut temu

Matka z córką powiesiły się w kościele

dodane 2011-12-01 (16:04) 3 lata 20 dni 22 godziny i 25 minut temu

"Tata zaczął awanturę" - 5-latek wezwał policję

dodane 2011-11-22 (15:47) 3 lata 29 dni 22 godziny i 42 minuty temu

Skradziony bankomat odnalazł się w lesie

dodane 2011-11-21 (14:05) 3 lata 1 miesiąc 1 dzień i 24 minuty temu

To on zabił 23-letnią Kamilę? Jej ciała nie znaleziono

dodane 2011-11-12 (10:10) 3 lata 1 miesiąc 10 dni 4 godziny i 19 minut temu

Narkotyki w zniczach - wykorzystał święta do przemytu

dodane 2011-11-07 (13:24) 3 lata 1 miesiąc 15 dni 1 godzinę i 5 minut temu

CBA zatrzymało znanego chirurga

aktualizacja 2011-11-07 (13:56) 3 lata 1 miesiąc 15 dni i 33 minuty temu

Kobieta w ciąży prosiła o pomoc. To był podstęp...

dodane 2011-11-07 (12:20) 3 lata 1 miesiąc 15 dni 2 godziny i 9 minut temu

Próbował obrabować punkt Lotto. Zabił właścicielkę?

dodane 2011-11-04 (11:35) 3 lata 1 miesiąc 18 dni 2 godziny i 54 minuty temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (81)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

34
6
~mary 2011-11-11 (19:12) 3 lata 1 miesiąc 10 dni 19 godzin i 17 minut temu

Śmiech na sali... AŻ 8 lat za podwójne morderstwo. \A może dać mu w zawieszeniu, bo młody i student?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

28
10
~beata 2011-11-11 (17:25) 3 lata 1 miesiąc 10 dni 21 godzin i 4 minuty temu

Cóż tu komentować?! Jeśli nie szaleniec to zwyrodnialec. Załóżmy, że dostanie dożywocie, to będzie żył na garnuszku podatników do końca swoich dni nie hańbiąc rączek pracą. Nie wiem czy rzeczywiście nie należałoby przywrócić kary śmierci. To byłoby sprawiedliwe.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

22
5
~sara 2011-11-11 (18:23) 3 lata 1 miesiąc 10 dni 20 godzin i 6 minut temu

Wyksztalcony z PO.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

19
3
~jaa 2011-11-11 (20:04) 3 lata 1 miesiąc 10 dni 18 godzin i 25 minut temu

Biblia jasno mówi o czasach ostatecznych: "Brat wyda brata na śmierć i ojciec swoje dziecko; powstaną dzieci przeciw rodzicom i o śmierć ich przyprawią. "

odpowiedz

24
8
~DJS 2011-11-11 (20:00) 3 lata 1 miesiąc 10 dni 18 godzin i 29 minut temu

i nie ma co się dziwic -teraz rządzi PO

odpowiedz

19
5
~Eliza 2011-11-11 (18:46) 3 lata 1 miesiąc 10 dni 19 godzin i 43 minuty temu

Całe zycie było przed tobą,piekne dni ,piekne chwile... a ty zbiłeś matkę która cie urodziła ,wychowała i wuja,dlaczego? I cóż w tym momecie twoje życie sie kończy ,na twoje życzenie ,ale pamietaj sumienie będzie cie dreczyć całe życie

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

16
2
~miki1953 2011-11-11 (17:19) 3 lata 1 miesiąc 10 dni 21 godzin i 10 minut temu

No chyba nie dostał klapsa proszę państwa. Jak to trzylatek szybko urósł i pozabijał swoich bliskich.No i co dzisiaj napiszecie drodzy forumowicze.

odpowiedz

18
5
~Marita 2011-11-11 (18:27) 3 lata 1 miesiąc 10 dni 20 godzin i 2 minuty temu

Czemu podkreśla się, że to student? Dawniej studenci to była elita i faktycznie zgorszenie budziło jakieś przestępstwo w tym środowisku. A teraz studiuje bądź kto, to żaden status wyróżniajacy, niestety...

odpowiedz

14
2
R.R. 2011-11-11 (21:18) 3 lata 1 miesiąc 10 dni 17 godzin i 11 minut temu

8 lat więzienia? KK powinien przewidywać karę od dożywocia do kary śmierci, a nie od 8 lat do dożywocia.

odpowiedz

17
6
~jedrek254 2011-11-11 (20:46) 3 lata 1 miesiąc 10 dni 17 godzin i 43 minuty temu

Pewnie mamusia nie dala na buraka za 3 zeta. Przeciez teraz studenci to moczymordy , cpuny i nieroby. Mam w rodzinie takich, matka ma przestac pic kawe by synkowi dawac na imprezki. Synek, student uniwerku w poznaniu przyjedzie na weekend do domu i draka bo bezrobotna matka nie ma kasy by mu dac lub da za malo. Tak jest co 2 weekend. To sa ci kochani studenci , przyszlosc polskie oraz nauki i inteligencja Polska.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

19
9
~andrzej 2011-11-11 (20:58) 3 lata 1 miesiąc 10 dni 17 godzin i 31 minut temu

jaki to student z W-wy co znalazł się w Aleksandrowie,jestem rodowitym warszawiakiem od 70 lat ,odkąd chamstwo zalało W-wę tak jest,kiedyś każdy łobuz miał jakiś honor,bili okradali ale nie zabijali,akurat jestem z takiej dzielnicy i ulicy co nie cieszyła się dobrym imieniem była to ul.Brzeska,ale łobuzy,złodzieje wiedzieli co to jest honor.

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

12
4
~re 2011-11-11 (17:31) 3 lata 1 miesiąc 10 dni 20 godzin i 58 minut temu

czapa

odpowiedz

30
23
~Alfred 2011-11-11 (19:23) 3 lata 1 miesiąc 10 dni 19 godzin i 6 minut temu

Młody, wykształcony, z dużego masta... Toż to klasyczny wyborca Tuska!!!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

8
2
~Polak 2011-11-11 (22:20) 3 lata 1 miesiąc 10 dni 16 godzin i 9 minut temu

WAWA to WIOCHA !!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

7
1
~biki 2011-11-11 (18:01) 3 lata 1 miesiąc 10 dni 20 godzin i 28 minut temu

on był wychowywany bezstresowa, jego nie można skazać, on na pewno nie chciał, on jest niewinny, i inne dedi,,,,zmy będzie w uzasadnieniu obrońcy moirdercy. Lina, gałąź i po sprawie jak ongiś bywało. Oczywiście po wyroku w sądzie.

odpowiedz

9
3
~adas 2011-11-11 (17:21) 3 lata 1 miesiąc 10 dni 21 godzin i 8 minut temu

od 8 lat do dożywocia, no ogromny przedział chyba tylko w polskim prawie.

odpowiedz

6
1
~lektura 2011-11-11 (19:44) 3 lata 1 miesiąc 10 dni 18 godzin i 45 minut temu

Czytalem o tym u Dostojewskiego.

odpowiedz

6
1
magdah78 2011-11-11 (17:45) 3 lata 1 miesiąc 10 dni 20 godzin i 44 minuty temu

śmieszne 8 lat,łep mu urwać

odpowiedz

8
4
~Synol 2011-11-11 (19:24) 3 lata 1 miesiąc 10 dni 19 godzin i 5 minut temu

Ciekawe czemu synowie tak czesto zabijaja swoje matki??

odpowiedz

7
3
~pechowiec 2011-11-11 (17:38) 3 lata 1 miesiąc 10 dni 20 godzin i 51 minut temu

To ma chłopak pecha 21 latek już skończył wobec czego nie zostanie potraktowany ulgowo jako przestępca młodociany.

odpowiedz