więcej

mazowieckie

Warszawski student zabił swoją matkę i wuja? .

PAP |  dodane 2011-11-11 (16:45) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 23 godziny i 48 minut temu
drukuj


Zatrzymanie w Aleksandrowie Kujawskim
Zatrzymanie w Aleksandrowie Kujawskim opinie video
Na trzy miesiące aresztował sąd 22-letniego mężczyznę podejrzanego o zabójstwo matki i jej brata. Student z Warszawy został zatrzymany we wtorek w Aleksandrowie Kujawskim (woj. kujawsko-pomorskie).

- Do zatrzymania podejrzanego doszło we wtorek, w jednym z domów na terenie Aleksandrowa Kujawskiego. Nastąpiło to po otrzymaniu informacji od funkcjonariuszy z Warszawy, że na terenie tego miasta może przebywać poszukiwany 22-latek - powiedział Piotr Duziak z zespołu prasowego kujawsko-pomorskiej policji.

Młody mężczyzna był podejrzewany o zabójstwo swojej matki na terenie Warszawy. - Policjanci natychmiast udali się pod prawdopodobny adres, gdzie zatrzymali poszukiwanego - wyjaśnił Duziak.

Po dokładnym sprawdzeniu domu, w jednym z pomieszczeń znaleziono nieżyjącego, 64-letniego mężczyznę. Okazało się, że jest to właściciel budynku, brat zamordowanej przez warszawskiego studenta matki.

Nieoficjalnie wiadomo, że zatrzymany 22-latek potwierdził podczas przesłuchania, iż dokonał obu zabójstw. Kodeks karny za tę zbrodnię przewiduje karę od ośmiu lat więzienia do dożywocia.


(msz, meg, ked)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 22 52.38%
nie 20 47.62%

Przeczytaj też

Zabił matkę i wuja, bo mieli w sobie diabła?

dodane 2011-12-19 (15:00) 2 lata 10 miesięcy 6 dni 1 godzinę i 33 minuty temu

Matka z córką powiesiły się w kościele

dodane 2011-12-01 (16:04) 2 lata 10 miesięcy 24 dni i 29 minut temu

"Tata zaczął awanturę" - 5-latek wezwał policję

dodane 2011-11-22 (15:47) 2 lata 11 miesięcy 3 dni i 46 minut temu

Skradziony bankomat odnalazł się w lesie

dodane 2011-11-21 (14:05) 2 lata 11 miesięcy 4 dni 2 godziny i 28 minut temu

To on zabił 23-letnią Kamilę? Jej ciała nie znaleziono

dodane 2011-11-12 (10:10) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 6 godzin i 23 minuty temu

Narkotyki w zniczach - wykorzystał święta do przemytu

dodane 2011-11-07 (13:24) 2 lata 11 miesięcy 18 dni 3 godziny i 9 minut temu

CBA zatrzymało znanego chirurga

aktualizacja 2011-11-07 (13:56) 2 lata 11 miesięcy 18 dni 2 godziny i 37 minut temu

Kobieta w ciąży prosiła o pomoc. To był podstęp...

dodane 2011-11-07 (12:20) 2 lata 11 miesięcy 18 dni 4 godziny i 13 minut temu

Próbował obrabować punkt Lotto. Zabił właścicielkę?

dodane 2011-11-04 (11:35) 2 lata 11 miesięcy 21 dni 4 godziny i 58 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (81)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

3
0
~cekaem 2011-11-11 (23:38) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 16 godzin i 55 minut temu

Nie wiadomo o co chodzi. Przecież zabójstwo matki to coś szokującego i naprawdę wyjątkowego. Coś się musiało wydarzyć. Nie wiemy co.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

19
9
~andrzej 2011-11-11 (20:58) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 19 godzin i 35 minut temu

jaki to student z W-wy co znalazł się w Aleksandrowie,jestem rodowitym warszawiakiem od 70 lat ,odkąd chamstwo zalało W-wę tak jest,kiedyś każdy łobuz miał jakiś honor,bili okradali ale nie zabijali,akurat jestem z takiej dzielnicy i ulicy co nie cieszyła się dobrym imieniem była to ul.Brzeska,ale łobuzy,złodzieje wiedzieli co to jest honor.

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

3
18
~aleksandrag6@op.pl 2011-11-11 (17:56) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 22 godziny i 37 minut temu

Bardzo szkoda mi tego chłopca tyle lat nauki i co??może coś mu się od nauki pomieszało też trzeba wziąć pod uwagę , cała przyszłość przed nim tamci już nie żyją trudno stało się ale czy trzeba zaraz psy wieszać! trzeba pomóc temu chłopcu zbadać go czy czasem nie potrzebuje pomocy gdzie od matki tego nie dostał, musiał mieć ogromny żal do najbliższysz, biedak chciał napewno od rodziny najbliższych jakiegoś wsparcia porozmawiania, ludzie trzeba zrozumieć tego dzieciaka dać mu szanse napewno już nie zrobi tego wiem , że napewno żałuje tego co zrobił.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

17
6
~jedrek254 2011-11-11 (20:46) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 19 godzin i 47 minut temu

Pewnie mamusia nie dala na buraka za 3 zeta. Przeciez teraz studenci to moczymordy , cpuny i nieroby. Mam w rodzinie takich, matka ma przestac pic kawe by synkowi dawac na imprezki. Synek, student uniwerku w poznaniu przyjedzie na weekend do domu i draka bo bezrobotna matka nie ma kasy by mu dac lub da za malo. Tak jest co 2 weekend. To sa ci kochani studenci , przyszlosc polskie oraz nauki i inteligencja Polska.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
0
~mis 2011-11-15 (14:24) 2 lata 11 miesięcy 10 dni 2 godziny i 9 minut temu

Rodzicow za klapsa chca zamknąc,a morderca ile dostanie?

odpowiedz

2
0
~wkurzona 2011-11-15 (14:19) 2 lata 11 miesięcy 10 dni 2 godziny i 14 minut temu

Nie wiem co kierowało tym ,,studentem,, ale wymiar kary, nie jest adekwatny do winy. Dwa zabójstwa i moze dostac tylko 8 lat !

odpowiedz

1
1
~Sokole oko 2011-11-12 (13:07) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 3 godziny i 26 minut temu

To jeden z tych którzy głosdują na PełO tuskowe.

odpowiedz

1
1
~Belfer 2011-11-12 (00:19) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 16 godzin i 14 minut temu

Student wyzwolony, wolny od wszelkiej moralności.

odpowiedz

8
2
~Polak 2011-11-11 (22:20) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 18 godzin i 13 minut temu

WAWA to WIOCHA !!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

2
2
~tell 2011-11-11 (23:04) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 17 godzin i 29 minut temu

pewnie student socjologii od magdaleny środy.

odpowiedz

30
23
~Alfred 2011-11-11 (19:23) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 21 godzin i 10 minut temu

Młody, wykształcony, z dużego masta... Toż to klasyczny wyborca Tuska!!!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

13
10
~matel 2011-11-11 (21:43) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 18 godzin i 50 minut temu

tak kończą przestępcy bez Boga

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

9
6
~RadO 2011-11-11 (21:51) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 18 godzin i 42 minuty temu

Róbta co chceta!

odpowiedz

34
6
~mary 2011-11-11 (19:12) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 21 godzin i 21 minut temu

Śmiech na sali... AŻ 8 lat za podwójne morderstwo. \A może dać mu w zawieszeniu, bo młody i student?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

14
2
R.R. 2011-11-11 (21:18) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 19 godzin i 15 minut temu

8 lat więzienia? KK powinien przewidywać karę od dożywocia do kary śmierci, a nie od 8 lat do dożywocia.

odpowiedz

14
23
~Ela 2011-11-11 (20:21) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 20 godzin i 12 minut temu

O rany katolik

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

10
9
~jola 2011-11-11 (20:58) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 19 godzin i 35 minut temu

musi zapisać się do Palikota - tam na wszystko dostanie tylko musi śpiewać jak będą grali

odpowiedz

19
5
~Eliza 2011-11-11 (18:46) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 21 godzin i 47 minut temu

Całe zycie było przed tobą,piekne dni ,piekne chwile... a ty zbiłeś matkę która cie urodziła ,wychowała i wuja,dlaczego? I cóż w tym momecie twoje życie sie kończy ,na twoje życzenie ,ale pamietaj sumienie będzie cie dreczyć całe życie

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

12
18
~homo hipopo 2011-11-11 (18:34) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 21 godzin i 59 minut temu

Ja go znam - na ostatnim woodstoku zabrakło miejsca w błocie dla niego. Ta frustracja trwała do tego momentu aż się przelała czara goryczy. Stara kazała mu się umyć.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

16
29
~slim 2011-11-11 (20:04) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 20 godzin i 29 minut temu

co ci katolicy wyprawiają ? to już się w głowie nie mieści

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Ukraińska CKW: wyborów nie będzie w 15 okręgach na wschodzie
dodane 2014-10-25 (13:43) 2 godziny i 50 minut temu

materiał wideo

Amerykanin skoczył z ponad 41 km. Pobił kosmiczny rekord Felixa Baumgartnera
dodane 2014-10-25 (14:56) 1 godzinę i 37 minut temu

"Samotne wilki" dżihadu polują na Zachodzie z inspiracji Al-Kaidy i IS
dodane 2014-10-25 (12:03) 4 godziny i 30 minut temu

Donald Tusk zabrał głos w sprawie spotkania z Władimirem Putinem
dodane 2014-10-24 (07:35) 1 dzień 8 godzin i 58 minut temu

Wybuch gazu w Katowicach. Akcja została zakończona
dodane 2014-10-24 (06:24) 1 dzień 10 godzin i 9 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy Radosław Sikorski powinien zostać odwołany z funkcji marszałka sejmu?

liczba oddanych głosów: 14557