Strona główna serwisu
Waldemar Pawlak: Niech się Piechociński bierze do roboty

Waldemar Pawlak: Niech się Piechociński bierze do roboty

Nowo wybrany prezes PSL poza rządem grozi powtórką z AWS czy SLD, gdzie partyjni liderzy próbowali sterować gabinetem z tylnego siedzenia - mówi "Gazecie Wyborczej" wicepremier Waldemar Pawlak.
B. prezes PSL Waldemar Pawlak B. prezes PSL Waldemar Pawlak ()
- Koncepcja, że szef partii nie wchodzi do rządu, była może dobrym chwytem, żeby zamieszać na chwilę w głowach działaczy na kongresie, ale realnie to zły pomysł - podkreśla.

Dlatego b. szef ludowców podtrzymuje zapowiedź, że w poniedziałek zrezygnuje z funkcji wicepremiera i ministra gospodarki. - Jeżeli większość kandydatów na zjazd uznała, że Janusz Piechociński będzie lepszym robotnikiem, to niech się bierze do roboty - mówi Pawlak.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (227)
Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
180
~ojoj 2012-11-19 (05:56) 1 godzinę i 15 minut temu

No to Walduś z jadu się udusi. Już po występie było widać jak " bufon" to żuje ale tutaj chodzi o sprawy państwa - otrzeźwij człowieku i ty się weź do roboty.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
157
~figaro 2012-11-19 (05:51) 1 godzinę i 20 minut temu

Patrzcie panstwo najwiekszy leser w histori Polski po 'okraglym stole'goni kogos do roboty !!! Pawlak spadaj i wiecej nie draznij swoja facjata !korzystaj z tego czego sie nachlapales przez te wszystkie !Won

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
150
~dw 2012-11-19 (05:56) 1 godzinę i 15 minut temu

O 7 lat za długo ipad siedział na stołku

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2