więcej

Waldemar Pawlak: Niech się Piechociński bierze do roboty.

Logo dostawcyZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.  PAP |  dodane 2012-11-19 (05:05) 2 lata 2 miesiące 10 dni 14 godzin i 15 minut temu
drukuj


B. prezes PSL Waldemar Pawlak
B. prezes PSL Waldemar Pawlak opinie video
Nowo wybrany prezes PSL poza rządem grozi powtórką z AWS czy SLD, gdzie partyjni liderzy próbowali sterować gabinetem z tylnego siedzenia - mówi "Gazecie Wyborczej" wicepremier Waldemar Pawlak.

- Koncepcja, że szef partii nie wchodzi do rządu, była może dobrym chwytem, żeby zamieszać na chwilę w głowach działaczy na kongresie, ale realnie to zły pomysł - podkreśla.

Dlatego b. szef ludowców podtrzymuje zapowiedź, że w poniedziałek zrezygnuje z funkcji wicepremiera i ministra gospodarki. - Jeżeli większość kandydatów na zjazd uznała, że Janusz Piechociński będzie lepszym robotnikiem, to niech się bierze do roboty - mówi Pawlak.




(ah)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 93 62.42%
nie 56 37.58%

Przeczytaj też

Piechociński: przedstawiłem prezydentowi zamierzenia kierownictwa PSL

aktualizacja 2012-11-22 (16:37) 2 lata 2 miesiące 7 dni 2 godziny i 43 minuty temu

Janusz Piechociński krytycznie o ludziach z PO

dodane 2012-11-19 (08:26) 2 lata 2 miesiące 10 dni 10 godzin i 54 minuty temu

Janusz Piechociński: premier Donald Tusk nie zadzwonił z gratulacjami

dodane 2012-11-19 (08:20) 2 lata 2 miesiące 10 dni 11 godzin i 1 minutę temu

Nowy szef PSL - nowe rozmowy koalicyjne?

dodane 2012-11-19 (06:16) 2 lata 2 miesiące 10 dni 13 godzin i 4 minuty temu

Nowy szef PSL Janusz Piechociński rozpoczyna spotkania koalicyjne

dodane 2012-11-18 (21:55) 2 lata 2 miesiące 10 dni 21 godzin i 25 minut temu

Pietrzyk-Zieniewicz: w PSL będą ścierać się dwie siły

dodane 2012-11-18 (14:35) 2 lata 2 miesiące 11 dni 4 godziny i 45 minut temu

Rzecznik PSL: Piechociński będzie namawiał Pawlaka do pozostania w rządzie

dodane 2012-11-18 (12:25) 2 lata 2 miesiące 11 dni 6 godzin i 55 minut temu

Stanisław Żelichowski: Janusz Piechociński nie ma wyjścia, musi wejść do rządu

aktualizacja 2012-11-18 (11:56) 2 lata 2 miesiące 11 dni 7 godzin i 24 minuty temu

Janusz Piechociński: nic nie zagraża koalicji PO-PSL

dodane 2012-11-17 (23:14) 2 lata 2 miesiące 11 dni 20 godzin i 6 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (227)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

180
6
~ojoj 2012-11-19 (05:56) 2 lata 2 miesiące 10 dni 13 godzin i 24 minuty temu

No to Walduś z jadu się udusi. Już po występie było widać jak " bufon" to żuje ale tutaj chodzi o sprawy państwa - otrzeźwij człowieku i ty się weź do roboty.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

157
8
~figaro 2012-11-19 (05:51) 2 lata 2 miesiące 10 dni 13 godzin i 29 minut temu

Patrzcie panstwo najwiekszy leser w histori Polski po 'okraglym stole'goni kogos do roboty !!! Pawlak spadaj i wiecej nie draznij swoja facjata !korzystaj z tego czego sie nachlapales przez te wszystkie !Won

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

150
2
~dw 2012-11-19 (05:56) 2 lata 2 miesiące 10 dni 13 godzin i 24 minuty temu

O 7 lat za długo ipad siedział na stołku

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

131
5
~figaro 2012-11-19 (05:54) 2 lata 2 miesiące 10 dni 13 godzin i 26 minut temu

Patrzcie panstwo najwiekszy leser po 'okraglym stole'goni do roboty !!!Panie zejdz juz ze sceny i oszczedz nam nerwow !!! Korzystaj z tego czego sie nachapales przez te wszystkie lata i zniknij !!! Won!!!

odpowiedz

128
3
~Cichy 2012-11-19 (05:52) 2 lata 2 miesiące 10 dni 13 godzin i 28 minut temu

No proszę jak się WAŁACH obraził .

odpowiedz

119
7
~kasia 2012-11-19 (05:54) 2 lata 2 miesiące 10 dni 13 godzin i 26 minut temu

cham ten Pawlak!sztywniak!

odpowiedz

114
4
~Bezposredni 2012-11-19 (05:51) 2 lata 2 miesiące 10 dni 13 godzin i 29 minut temu

Nerwy mu puszczają???!! Za chwilę będzie szlochał spazmatycznie, kupi sobie pistolet i postara się otruć. Żałosny aparatczyk.

odpowiedz

102
2
~JAKUB 2012-11-19 (05:49) 2 lata 2 miesiące 10 dni 13 godzin i 31 minut temu

Napewno sie wezmie niema ludzi niezastapionych !

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

81
5
~Ed 2012-11-19 (05:52) 2 lata 2 miesiące 10 dni 13 godzin i 28 minut temu

Panie Waldku, pan się nie boi ...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

54
3
~longiś 2012-11-19 (07:54) 2 lata 2 miesiące 10 dni 11 godzin i 26 minut temu

Pawlaka na kierowcę ciężarówki i niech tyra do 67lat -zobaczymy co będzie gadał albo na szwaczkę

odpowiedz

43
2
~gol 2012-11-19 (07:12) 2 lata 2 miesiące 10 dni 12 godzin i 8 minut temu

Jak taki chłopek mógł być 7 lat w rządzie.Stworzył klikę.Świetnie , że został nie wybrany, ze straży też wynocha.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

37
2
~mar 2012-11-19 (07:54) 2 lata 2 miesiące 10 dni 11 godzin i 26 minut temu

Cyniczny Walduś zupełnie bez klasy. Wyszła słoma z butów

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

38
5
~Anna 2012-11-19 (07:59) 2 lata 2 miesiące 10 dni 11 godzin i 21 minut temu

Bufon cholerny. Mumia chodząca. Jeszcze śmie pouczać Piechocińskiego.

odpowiedz

28
0
~IP kontrolowane 2012-11-19 (07:52) 2 lata 2 miesiące 10 dni 11 godzin i 28 minut temu

cyt ciężko pracować na najwyższe ceny gazu w (mowa o pawlaku )......zgadzam sie załatwił nas bez mydła. i w nagrode miał kase naszą. OK ale do tego jeszcze był miler !! tez swoje zrobił a dzis znowu dryguje w sld. Moje mysli ida raczej gdzie indziej. To MY płacimy za miernoty w rządzie! To My idziemy na wojny za idiotycznych wojskowych. Pytanie mam skromne- jak wybierać normalnych ludzi do partii do rządu...na stanowisko dyrektora szpitala. itp.. mowa o Państwowych funkcjach !! Do dzis nie sprawdza sie nic--moż e nowym kryterum bedzi e zapis w konstytucji ---jak niedostanie kwitu zaufania to na szafot !!. Przynajmniej byłoby czysciej w świecie polityki . Cos musimy z tym zrobic bo jak nie to mamy 500 lat wegetacji z szaleńcami.Miłego dnia !

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

28
1
~Julek 2012-11-19 (07:04) 2 lata 2 miesiące 10 dni 12 godzin i 16 minut temu

Pawlak przegrywa bez klasy

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

28
3
~ds 2012-11-19 (07:06) 2 lata 2 miesiące 10 dni 12 godzin i 14 minut temu

ten cały PSL,to ma tyle z rolnictwem wspólnego,co Żyd z Katolikem !!!!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

23
0
~rolo 2012-11-19 (05:58) 2 lata 2 miesiące 10 dni 13 godzin i 22 minuty temu

powiedział pierwszy hamulcowy

odpowiedz

23
2
~KILER 2012-11-19 (08:25) 2 lata 2 miesiące 10 dni 10 godzin i 55 minut temu

Panie Pawlak przegrana należy przyjąć z pokora :) co gniewamy sie na DEMOKRACJE!

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

22
2
~nieznana 2012-11-19 (07:34) 2 lata 2 miesiące 10 dni 11 godzin i 46 minut temu

To tylko przez Pawlaka będziemy dłużnej pracować. Poszedł za PO .Jemu nigdy nie zależało na ludziach tylko na stanowiskach. Bardzo dobrze ,że go wreszcie odsunęli od koryta

odpowiedz

20
0
~Rolniczka 2012-11-19 (07:30) 2 lata 2 miesiące 10 dni 11 godzin i 50 minut temu

Prawdoodobne,że beton niereformowalny z PSL zniszczy Piechocińskiego. Panie Pawlak może wszyscy w PSL są zaskoczeni ale nie rolnicy np.z mojego dośc szerokiego grona.Cieszymy się ,że Pana nie wybrano.Panie Piechociński życzymy wytrwałości i nowego spojrzenia na problemy rolnictwa . To,że Pan chce odejść nie dziwię się.Ale to ,że Pan chce tym zrobić na złość Piechocińskiemu,świadczy o prymitywiźmie i barku odpowiedzialności.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Tomasz Siemoniak: coraz mniej perspektyw na pokojowe rozwiązanie na Ukrainie
dodane 2015-01-29 (12:30) 6 godzin i 50 minut temu

materiał wideo

Szef MSZ Rosji: Ukraina musi być neutralna, żeby uniknąć dalszego podziału
dodane 2015-01-28 (12:00) 1 dzień 7 godzin i 20 minut temu

Wirus ebola uległ znacznej mutacji, nie wiadomo jeszcze, jak groźnej
dodane 2015-01-29 (12:24) 6 godzin i 56 minut temu

Strajk w kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej
dodane 2015-01-28 (11:22) 1 dzień 7 godzin i 58 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy planujesz zaszczepić się przeciwko grypie?

liczba oddanych głosów: 1220