więcej

łódzkie

Ugodził ją nożem przed dyskoteką - dziewczyna zmarła.

PAP |  aktualizacja 2010-08-22 (16:24) 4 lata 3 miesiące 29 dni 22 godziny i 6 minut temu
drukuj

Policjanci z Łodzi zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o ugodzenie nożem młodej kobiety. Pomimo udzielonej pomocy medycznej ofiara ataku zmarła. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Łódź-Śródmieście.

Radosław Gwis z łódzkiej policji poinformował, że do ataku na kobietę doszło w sobotę ok. godz. 23.30 przed jedną z łódzkich dyskotek. Funkcjonariusze z komendy miejskiej w ciągu kilku godzin ustalili i zatrzymali mężczyznę związanego z tym przestępstwem.

Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że do kobiety, która na dyskotekę przyjechała spoza Łodzi z koleżankami, po jej wyjściu z lokalu podszedł mężczyzna i po krótkiej rozmowie najpierw ugodził ją nożem w krtań, a później kopnął w głowę i oddalił się z miejsca zdarzenia. Ranna została przewieziona do szpitala; zmarła w trakcie operacji.

Podczas zatrzymania 24-latek stawiał opór. Jeden z policjantów biorących udział w akcji trafił do szpitala.

- Mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu. Policjanci zdecydowali się użyć podnośnika i wejść do lokalu przez okno. Wówczas 24-latek zaczął w nich rzucać różnymi przedmiotami. Jeden z funkcjonariuszy został trafiony w twarz hantlem do ćwiczeń - wyjaśnił rzecznik łódzkiej prokuratury Krzysztof Kopania.

- Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Łódź-Śródmieście. W poniedziałek przesłuchiwani będą kolejni świadkowie. Przebieg zdarzenia prawdopodobnie został zarejestrowany przez jedną z kamer ulicznego monitoringu - powiedział Gwis.

NaSygnale.pl: Najgłupszy gangster roku? Nie uwierzysz co zrobił!

(ap, pp)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 8 28.57%
nie 20 71.43%

Przeczytaj też

63-latek z Łodzi usłyszał zarzut zabójstwa dwóch osób

dodane 2012-07-07 (16:40) 2 lata 5 miesięcy 14 dni 21 godzin i 50 minut temu

Zabił 22-latkę, bo nie lubił dyskotek - dostanie dożywocie?

dodane 2011-02-10 (15:50) 3 lata 10 miesięcy 11 dni 22 godziny i 40 minut temu

Ugodziła nożem męża w serce, lekarka stwierdziła... zawał

dodane 2011-02-03 (13:35) 3 lata 10 miesięcy 19 dni i 55 minut temu

Bez powodu zabił kobietę, był poczytalny

dodane 2011-01-04 (13:15) 3 lata 11 miesięcy 18 dni 1 godzinę i 15 minut temu

Sąd aresztował Łodzianina, który bez powodu zabił kobietę

dodane 2010-08-24 (13:10) 4 lata 3 miesiące 28 dni 1 godzinę i 20 minut temu

Zabójca 22-latki w Łodzi ranił młotkiem policjanta

aktualizacja 2010-08-23 (15:18) 4 lata 3 miesiące 28 dni 23 godziny i 12 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (326)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

2
0
~Krzysiekk 2010-08-30 (15:24) 4 lata 3 miesiące 21 dni 23 godziny i 6 minut temu

rzucał się na policjantów?
serię powinni mu byli posłać, od lewej do prawej; mieli do tego pełne prawo, skoro stawiał czynny opór z użyciem przemocy, a społeczeństwo miałoby jednego śmiecia z głowy...

odpowiedz

2
0
~łodzianka 2010-08-29 (10:55) 4 lata 3 miesiące 23 dni 3 godziny i 35 minut temu

pokolenie "róbta co chceta" nie chodzi na dyskoteki, na takie imprezy chodzi pokolenie "Bóg, Honor, Ojczyzna" co to cały dniami "pakuje" w siłowni wspomagając się sterydami i innymi świństwami, a potem aż kipi od agresji, nie znają kina, teatru, koncertu, jedyna rozrywka to komuś dołożyć.... Przykre!

odpowiedz

1
0
~drago61 2010-08-22 (20:17) 4 lata 3 miesiące 29 dni 18 godzin i 13 minut temu

pamiętacie film "Psy"..?
Kiedy czytam takie news,y burzy się we mnie krew,ku...wa,młoda dziewczyna straciła życie przez jakiegoś gnoja....jestem za KS(kara śmierci...Biblia mówi:"oko za oko,ząb za ząb...) albo cytat z "Psów"...chwasty trzeba wyrywać...jakby to na mnie trafiło gość jest....

odpowiedz

1
0
~~dred 2010-08-22 (19:50) 4 lata 3 miesiące 29 dni 18 godzin i 40 minut temu

Prokurator zażąda 5 lat a
sędzia uzna znikomą szkodliwość czynu i ogłosi 2 lata w zawiasach na rok-tak wygląda sprawiedliwość w tym dzikim kraju!!!!!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
0
~zalosne 2010-08-22 (18:36) 4 lata 3 miesiące 29 dni 19 godzin i 54 minuty temu

znajac nasze sądy pewnie bedzie to pobicie ze skutkiem smiertelnym ...
czyli 5 lat wiezienia

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~Zenko 2010-08-22 (12:56) 4 lata 4 miesiące 1 godzinę i 34 minuty temu

Tak się bawi
pokolenie \"Róbta co chceta\". Siesiesiesiema.

odpowiedz

pokaż 20 ukrytych odpowiedzi

0
0
~xxx 2010-08-23 (12:14) 4 lata 3 miesiące 29 dni 2 godziny i 16 minut temu

Jaka władza
takie społeczeństwo.

odpowiedz

0
0
~jasio 2010-08-23 (09:13) 4 lata 3 miesiące 29 dni 5 godzin i 17 minut temu

obozy pracy
po co trzymać takiego człowieka ? dla takich jak on przydałyby się jakieś ciężkie obozy pracy i niech się zamęczy, bo praw człowieka on się wyrzekł zabijając tą dziewczynę, a jakby popracował to jakiś z tego byłby pożytek.

odpowiedz

0
0
~1 2010-08-22 (20:10) 4 lata 3 miesiące 29 dni 18 godzin i 20 minut temu

Chodaił do szkoły?
Miał religię? Uczęszczał? Był u komunii?

odpowiedz

0
0
~telewidz 2010-08-22 (19:52) 4 lata 3 miesiące 29 dni 18 godzin i 38 minut temu

Reżim Tuska przynosi efekty
nakierują nożowników tylko na odpowiednią grupę tzn emerytów i rencistów, i młodzi z nożami bedą pomagać ZUS-owi stanąć na nogi, a że emeryt i rencista stale pobiera pieniązki od państwa czyli BIORĄ to podpadnie pod małą szkodliwość SPOŁECZNĄ czynu

odpowiedz

0
0
~telewidz 2010-08-22 (19:51) 4 lata 3 miesiące 29 dni 18 godzin i 39 minut temu

Reżim Tuska przynosi efekty
nakierują nożowników tylko na odpowiednią grupę tzn emerytów i rencistów, i młodzi z nożami bedą pomagać ZUS-owi stanąć na nogi, a że emeryt i rencista stale pobiera pieniązki od państwa czyli BIORĄ to podpadnie pod małą szkodliwość SPOŁECZNĄ czynu

odpowiedz

0
0
~realista3 2010-08-22 (19:41) 4 lata 3 miesiące 29 dni 18 godzin i 49 minut temu

SKANSEN WATYKANU...
POKOLENIE jp2

odpowiedz

0
0
~Teresa za świdnika 2010-08-22 (19:20) 4 lata 3 miesiące 29 dni 19 godzin i 10 minut temu

Winny Krzyż w TV
cała ta afera o nic rodzi niepotrzebną agresję wsród ludu

odpowiedz

0
0
~anna 2010-08-22 (19:02) 4 lata 3 miesiące 29 dni 19 godzin i 28 minut temu

do Pukla
To po co dajesz na kler? Ja nie daję i nie mam pretensji....

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~Bigbam 2010-08-22 (18:37) 4 lata 3 miesiące 29 dni 19 godzin i 53 minuty temu

Wiem co by mu z pewnoscia pomoglo.
To jest tow. Makarov. Przystawiony do jego chamskiego lba, wyleczylby go na zawsze z jego dranstwa. Raz i skutecznie!

odpowiedz

0
0
~Pukiel 2010-08-22 (18:32) 4 lata 3 miesiące 29 dni 19 godzin i 58 minut temu

I będziemy go utrzymywać kilkadziesiąt lat!
Więźniowie jak kler, żyją za nasze pieniądze!

odpowiedz

0
0
~wiewiórka 2010-08-22 (18:26) 4 lata 3 miesiące 29 dni 20 godzin i 4 minuty temu

bandyta
Jeden poderżnął babci gardło......"wysoki sąd" orzekł że za słabo uderzył...wyrok oczywiście niewielki! ! ! ! Drugi zadźgał nożem młodą dziewczynę...... CIEKAWE CZY "WYSOKI SĄD" BĘDZIE RÓWNIE ŁASKAWY ? ? ?? ? PRZECIEŻ W TYM KRAJU BANDYTA I ZŁODZIEJ TO NAJLEPSI OBYWATELE ! ! ! ! ! ! ! !

odpowiedz

0
0
~wiewiórka 2010-08-22 (18:25) 4 lata 3 miesiące 29 dni 20 godzin i 5 minut temu

bandyta
Jeden poderżnął babci gardło......"wysoki sąd" orzekł że za słabo uderzył...wyrok oczywiście niewielki! ! ! ! Drugi zadźgał nożem młodą dziewczynę...... CIEKAWE CZY "WYSOKI SĄD" BĘDZIE RÓWNIE ŁASKAWY ? ? ?? ? PRZECIEŻ W TYM KRAJU BANDYTA I ZŁODZIEJ TO NAJLEPSI OBYWATELE ! ! ! ! ! ! ! !

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Ali 2010-08-22 (18:22) 4 lata 3 miesiące 29 dni 20 godzin i 8 minut temu

Kolejny steryd ktory przedawkował i na móz mu padło. Zle napisalem nie na móżg a na cos co jest u niego zamiast mózgu. Byla teki jakie chc!o zapewne atrakcyjna kobieta do ktorej zarywał ów steryd a gdy mu odmówiła ,no cóż ludie bez mózgu nie potrafia nic zrobic w takich sytuacjach tylko uzywac sily a ze mial przy sobie "białą broń" więć ja uzyl. Szkoda dziewczyny a dla tego bezmózgiego stwora zycze dozywocia albo jak sad pozwoli prosze przywiesc go do mnie,sam mu kare wymierze! Do jednego z forumowiczów, dziewczyna byla pełnoletnia i nie wazne z jakiego domu pochodzi ale wonlo jej przychodzic na wszystkie dyskoteki jakie chce.

odpowiedz

0
0
~ddd 2010-08-22 (18:21) 4 lata 3 miesiące 29 dni 20 godzin i 9 minut temu

Jeden z pokolenia JP2
a wiec dres w akcji

odpowiedz