więcej

łódzkie

Ugodził ją nożem przed dyskoteką - dziewczyna zmarła.

PAP |  aktualizacja 2010-08-22 (16:24) 4 lata 2 miesiące 2 dni 13 godzin i 4 minuty temu
drukuj

Policjanci z Łodzi zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o ugodzenie nożem młodej kobiety. Pomimo udzielonej pomocy medycznej ofiara ataku zmarła. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Łódź-Śródmieście.

Radosław Gwis z łódzkiej policji poinformował, że do ataku na kobietę doszło w sobotę ok. godz. 23.30 przed jedną z łódzkich dyskotek. Funkcjonariusze z komendy miejskiej w ciągu kilku godzin ustalili i zatrzymali mężczyznę związanego z tym przestępstwem.

Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że do kobiety, która na dyskotekę przyjechała spoza Łodzi z koleżankami, po jej wyjściu z lokalu podszedł mężczyzna i po krótkiej rozmowie najpierw ugodził ją nożem w krtań, a później kopnął w głowę i oddalił się z miejsca zdarzenia. Ranna została przewieziona do szpitala; zmarła w trakcie operacji.

Podczas zatrzymania 24-latek stawiał opór. Jeden z policjantów biorących udział w akcji trafił do szpitala.

- Mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu. Policjanci zdecydowali się użyć podnośnika i wejść do lokalu przez okno. Wówczas 24-latek zaczął w nich rzucać różnymi przedmiotami. Jeden z funkcjonariuszy został trafiony w twarz hantlem do ćwiczeń - wyjaśnił rzecznik łódzkiej prokuratury Krzysztof Kopania.

- Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Łódź-Śródmieście. W poniedziałek przesłuchiwani będą kolejni świadkowie. Przebieg zdarzenia prawdopodobnie został zarejestrowany przez jedną z kamer ulicznego monitoringu - powiedział Gwis.

NaSygnale.pl: Najgłupszy gangster roku? Nie uwierzysz co zrobił!

(ap, pp)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 8 28.57%
nie 20 71.43%

Przeczytaj też

63-latek z Łodzi usłyszał zarzut zabójstwa dwóch osób

dodane 2012-07-07 (16:40) 2 lata 3 miesiące 17 dni 12 godzin i 48 minut temu

Zabił 22-latkę, bo nie lubił dyskotek - dostanie dożywocie?

dodane 2011-02-10 (15:50) 3 lata 8 miesięcy 14 dni 13 godzin i 38 minut temu

Ugodziła nożem męża w serce, lekarka stwierdziła... zawał

dodane 2011-02-03 (13:35) 3 lata 8 miesięcy 21 dni 15 godzin i 53 minuty temu

Bez powodu zabił kobietę, był poczytalny

dodane 2011-01-04 (13:15) 3 lata 9 miesięcy 20 dni 16 godzin i 13 minut temu

Sąd aresztował Łodzianina, który bez powodu zabił kobietę

dodane 2010-08-24 (13:10) 4 lata 2 miesiące 16 godzin i 18 minut temu

Zabójca 22-latki w Łodzi ranił młotkiem policjanta

aktualizacja 2010-08-23 (15:18) 4 lata 2 miesiące 1 dzień 14 godzin i 10 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (326)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
0
~~dred 2010-08-22 (19:50) 4 lata 2 miesiące 2 dni 9 godzin i 38 minut temu

Prokurator zażąda 5 lat a
sędzia uzna znikomą szkodliwość czynu i ogłosi 2 lata w zawiasach na rok-tak wygląda sprawiedliwość w tym dzikim kraju!!!!!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~mamak 2010-08-22 (14:01) 4 lata 2 miesiące 2 dni 15 godzin i 27 minut temu

Maloletnia Cizia
co robila poza domem o tej porze, nie wspominajac ze byla w domu rozpusty.

odpowiedz

pokaż 22 ukryte odpowiedzi

0
0
~Karina-SLD 2010-08-22 (16:45) 4 lata 2 miesiące 2 dni 12 godzin i 43 minuty temu

A dlaczego Kara Śmierci?
Czy tak postępuje rozwinięte społeczeństwo, czy Bog nie mówił nam aby nie zabijać w przykazaniach dlaczego ta nienawiść, należy miłowac bliźniego jak siebie samego, może zbłądził należy mu pomóc zaopiekować się jakoś przecież to taki sam człowiek jak wy.

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

2
0
~Krzysiekk 2010-08-30 (15:24) 4 lata 1 miesiąc 24 dni 14 godzin i 4 minuty temu

rzucał się na policjantów?
serię powinni mu byli posłać, od lewej do prawej; mieli do tego pełne prawo, skoro stawiał czynny opór z użyciem przemocy, a społeczeństwo miałoby jednego śmiecia z głowy...

odpowiedz

2
0
~łodzianka 2010-08-29 (10:55) 4 lata 1 miesiąc 25 dni 18 godzin i 33 minuty temu

pokolenie "róbta co chceta" nie chodzi na dyskoteki, na takie imprezy chodzi pokolenie "Bóg, Honor, Ojczyzna" co to cały dniami "pakuje" w siłowni wspomagając się sterydami i innymi świństwami, a potem aż kipi od agresji, nie znają kina, teatru, koncertu, jedyna rozrywka to komuś dołożyć.... Przykre!

odpowiedz

1
0
~Zenko 2010-08-22 (12:56) 4 lata 2 miesiące 2 dni 16 godzin i 32 minuty temu

Tak się bawi
pokolenie \"Róbta co chceta\". Siesiesiesiema.

odpowiedz

pokaż 20 ukrytych odpowiedzi

0
0
~xxx 2010-08-23 (12:14) 4 lata 2 miesiące 1 dzień 17 godzin i 14 minut temu

Jaka władza
takie społeczeństwo.

odpowiedz

0
0
~jasio 2010-08-23 (09:13) 4 lata 2 miesiące 1 dzień 20 godzin i 15 minut temu

obozy pracy
po co trzymać takiego człowieka ? dla takich jak on przydałyby się jakieś ciężkie obozy pracy i niech się zamęczy, bo praw człowieka on się wyrzekł zabijając tą dziewczynę, a jakby popracował to jakiś z tego byłby pożytek.

odpowiedz

0
0
~Max 2010-08-22 (16:19) 4 lata 2 miesiące 2 dni 13 godzin i 9 minut temu

U mnie w 5 milionowym Phoenix w USA
w Arizonie można nosić noze ale rowniez mozna nosic bron palna, i nie pamietam aby ktos kogos nozem atakowal bo kazdy ma bron i moze strzelic do takiego bez konsekwencji dlatego ludzie wiedzac ze moze ktos wyjac gana maja szacunek do siebie nawzajem i nikt tu nie ginie.

odpowiedz

pokaż 23 ukryte odpowiedzi

1
0
~drago61 2010-08-22 (20:17) 4 lata 2 miesiące 2 dni 9 godzin i 11 minut temu

pamiętacie film "Psy"..?
Kiedy czytam takie news,y burzy się we mnie krew,ku...wa,młoda dziewczyna straciła życie przez jakiegoś gnoja....jestem za KS(kara śmierci...Biblia mówi:"oko za oko,ząb za ząb...) albo cytat z "Psów"...chwasty trzeba wyrywać...jakby to na mnie trafiło gość jest....

odpowiedz

0
0
~1 2010-08-22 (20:10) 4 lata 2 miesiące 2 dni 9 godzin i 18 minut temu

Chodaił do szkoły?
Miał religię? Uczęszczał? Był u komunii?

odpowiedz

0
0
~anna 2010-08-22 (19:02) 4 lata 2 miesiące 2 dni 10 godzin i 26 minut temu

do Pukla
To po co dajesz na kler? Ja nie daję i nie mam pretensji....

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~telewidz 2010-08-22 (19:52) 4 lata 2 miesiące 2 dni 9 godzin i 36 minut temu

Reżim Tuska przynosi efekty
nakierują nożowników tylko na odpowiednią grupę tzn emerytów i rencistów, i młodzi z nożami bedą pomagać ZUS-owi stanąć na nogi, a że emeryt i rencista stale pobiera pieniązki od państwa czyli BIORĄ to podpadnie pod małą szkodliwość SPOŁECZNĄ czynu

odpowiedz

0
0
~telewidz 2010-08-22 (19:51) 4 lata 2 miesiące 2 dni 9 godzin i 37 minut temu

Reżim Tuska przynosi efekty
nakierują nożowników tylko na odpowiednią grupę tzn emerytów i rencistów, i młodzi z nożami bedą pomagać ZUS-owi stanąć na nogi, a że emeryt i rencista stale pobiera pieniązki od państwa czyli BIORĄ to podpadnie pod małą szkodliwość SPOŁECZNĄ czynu

odpowiedz

0
0
~realista3 2010-08-22 (19:41) 4 lata 2 miesiące 2 dni 9 godzin i 47 minut temu

SKANSEN WATYKANU...
POKOLENIE jp2

odpowiedz

0
0
~hR80 2010-08-22 (18:06) 4 lata 2 miesiące 2 dni 11 godzin i 22 minuty temu

Gdzie była policja?
pod speluną powinni stać całą dobę.W takich miejscach czesto dochodzi do tragedii i każdy dobrze o tym wie,więc gdzie była policja?! ściemniali czy spali? Policja dobrze wie jak unikać takich sytuacji

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

0
0
~strażnik miejski 2010-08-22 (16:59) 4 lata 2 miesiące 2 dni 12 godzin i 29 minut temu

Każdego w kapturze policja powinna ustawowo
lać do nieprzytomności

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Teresa za świdnika 2010-08-22 (19:20) 4 lata 2 miesiące 2 dni 10 godzin i 8 minut temu

Winny Krzyż w TV
cała ta afera o nic rodzi niepotrzebną agresję wsród ludu

odpowiedz

1
0
~zalosne 2010-08-22 (18:36) 4 lata 2 miesiące 2 dni 10 godzin i 52 minuty temu

znajac nasze sądy pewnie bedzie to pobicie ze skutkiem smiertelnym ...
czyli 5 lat wiezienia

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ 2010-08-22 (13:28) 4 lata 2 miesiące 2 dni 16 godzin i 1 minutę temu

Nie "podejrzewanego",
ale "podejrzanego" i nie "pomimo" lecz "mimo".

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Donald Tusk zabrał głos w sprawie spotkania z Władimirem Putinem
dodane 2014-10-24 (07:35) 21 godzin i 53 minuty temu

Wybuch gazu w Katowicach. Akcja została zakończona
dodane 2014-10-24 (06:24) 23 godziny i 4 minuty temu

Aleksander Kwaśniewski: Radosław Sikorski chlapnął
dodane 2014-10-24 (08:34) 20 godzin i 54 minuty temu

Odwołane poszukiwania obcego okrętu na Bałtyku
dodane 2014-10-24 (08:55) 20 godzin i 33 minuty temu

W wybuchu gazu w kamienicy w Katowicach zginęli dziennikarze
dodane 2014-10-24 (06:26) 23 godziny i 2 minuty temu

Skandaliczny konkurs na Miss Hitler
dodane 2014-10-24 (05:46) 23 godziny i 42 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy Radosław Sikorski powinien zostać odwołany z funkcji marszałka sejmu?

liczba oddanych głosów: 13474