więcej

łódzkie

Ugodził ją nożem przed dyskoteką - dziewczyna zmarła.

PAP |  aktualizacja 2010-08-22 (16:24) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 19 godzin i 56 minut temu
drukuj

Policjanci z Łodzi zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o ugodzenie nożem młodej kobiety. Pomimo udzielonej pomocy medycznej ofiara ataku zmarła. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Łódź-Śródmieście.

Radosław Gwis z łódzkiej policji poinformował, że do ataku na kobietę doszło w sobotę ok. godz. 23.30 przed jedną z łódzkich dyskotek. Funkcjonariusze z komendy miejskiej w ciągu kilku godzin ustalili i zatrzymali mężczyznę związanego z tym przestępstwem.

Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że do kobiety, która na dyskotekę przyjechała spoza Łodzi z koleżankami, po jej wyjściu z lokalu podszedł mężczyzna i po krótkiej rozmowie najpierw ugodził ją nożem w krtań, a później kopnął w głowę i oddalił się z miejsca zdarzenia. Ranna została przewieziona do szpitala; zmarła w trakcie operacji.

Podczas zatrzymania 24-latek stawiał opór. Jeden z policjantów biorących udział w akcji trafił do szpitala.

- Mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu. Policjanci zdecydowali się użyć podnośnika i wejść do lokalu przez okno. Wówczas 24-latek zaczął w nich rzucać różnymi przedmiotami. Jeden z funkcjonariuszy został trafiony w twarz hantlem do ćwiczeń - wyjaśnił rzecznik łódzkiej prokuratury Krzysztof Kopania.

- Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Łódź-Śródmieście. W poniedziałek przesłuchiwani będą kolejni świadkowie. Przebieg zdarzenia prawdopodobnie został zarejestrowany przez jedną z kamer ulicznego monitoringu - powiedział Gwis.

NaSygnale.pl: Najgłupszy gangster roku? Nie uwierzysz co zrobił!

(ap, pp)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 8 28.57%
nie 20 71.43%

Przeczytaj też

63-latek z Łodzi usłyszał zarzut zabójstwa dwóch osób

dodane 2012-07-07 (16:40) 2 lata 20 dni 19 godzin i 40 minut temu

Zabił 22-latkę, bo nie lubił dyskotek - dostanie dożywocie?

dodane 2011-02-10 (15:50) 3 lata 5 miesięcy 17 dni 20 godzin i 30 minut temu

Ugodziła nożem męża w serce, lekarka stwierdziła... zawał

dodane 2011-02-03 (13:35) 3 lata 5 miesięcy 24 dni 22 godziny i 45 minut temu

Bez powodu zabił kobietę, był poczytalny

dodane 2011-01-04 (13:15) 3 lata 6 miesięcy 23 dni 23 godziny i 5 minut temu

Sąd aresztował Łodzianina, który bez powodu zabił kobietę

dodane 2010-08-24 (13:10) 3 lata 11 miesięcy 3 dni 23 godziny i 10 minut temu

Zabójca 22-latki w Łodzi ranił młotkiem policjanta

aktualizacja 2010-08-23 (15:18) 3 lata 11 miesięcy 4 dni 21 godzin i 2 minuty temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (326)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
0
~~dred 2010-08-22 (19:50) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 16 godzin i 30 minut temu

Prokurator zażąda 5 lat a
sędzia uzna znikomą szkodliwość czynu i ogłosi 2 lata w zawiasach na rok-tak wygląda sprawiedliwość w tym dzikim kraju!!!!!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~mamak 2010-08-22 (14:01) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 22 godziny i 19 minut temu

Maloletnia Cizia
co robila poza domem o tej porze, nie wspominajac ze byla w domu rozpusty.

odpowiedz

pokaż 22 ukryte odpowiedzi

0
0
~Karina-SLD 2010-08-22 (16:45) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 19 godzin i 35 minut temu

A dlaczego Kara Śmierci?
Czy tak postępuje rozwinięte społeczeństwo, czy Bog nie mówił nam aby nie zabijać w przykazaniach dlaczego ta nienawiść, należy miłowac bliźniego jak siebie samego, może zbłądził należy mu pomóc zaopiekować się jakoś przecież to taki sam człowiek jak wy.

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

2
0
~Krzysiekk 2010-08-30 (15:24) 3 lata 10 miesięcy 27 dni 20 godzin i 56 minut temu

rzucał się na policjantów?
serię powinni mu byli posłać, od lewej do prawej; mieli do tego pełne prawo, skoro stawiał czynny opór z użyciem przemocy, a społeczeństwo miałoby jednego śmiecia z głowy...

odpowiedz

2
0
~łodzianka 2010-08-29 (10:55) 3 lata 10 miesięcy 29 dni 1 godzinę i 25 minut temu

pokolenie "róbta co chceta" nie chodzi na dyskoteki, na takie imprezy chodzi pokolenie "Bóg, Honor, Ojczyzna" co to cały dniami "pakuje" w siłowni wspomagając się sterydami i innymi świństwami, a potem aż kipi od agresji, nie znają kina, teatru, koncertu, jedyna rozrywka to komuś dołożyć.... Przykre!

odpowiedz

1
0
~Zenko 2010-08-22 (12:56) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 23 godziny i 24 minuty temu

Tak się bawi
pokolenie \"Róbta co chceta\". Siesiesiesiema.

odpowiedz

pokaż 20 ukrytych odpowiedzi

0
0
~xxx 2010-08-23 (12:14) 3 lata 11 miesięcy 5 dni i 6 minut temu

Jaka władza
takie społeczeństwo.

odpowiedz

0
0
~jasio 2010-08-23 (09:13) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 3 godziny i 7 minut temu

obozy pracy
po co trzymać takiego człowieka ? dla takich jak on przydałyby się jakieś ciężkie obozy pracy i niech się zamęczy, bo praw człowieka on się wyrzekł zabijając tą dziewczynę, a jakby popracował to jakiś z tego byłby pożytek.

odpowiedz

0
0
~Max 2010-08-22 (16:19) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 20 godzin i 1 minutę temu

U mnie w 5 milionowym Phoenix w USA
w Arizonie można nosić noze ale rowniez mozna nosic bron palna, i nie pamietam aby ktos kogos nozem atakowal bo kazdy ma bron i moze strzelic do takiego bez konsekwencji dlatego ludzie wiedzac ze moze ktos wyjac gana maja szacunek do siebie nawzajem i nikt tu nie ginie.

odpowiedz

pokaż 23 ukryte odpowiedzi

1
0
~drago61 2010-08-22 (20:17) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 16 godzin i 3 minuty temu

pamiętacie film "Psy"..?
Kiedy czytam takie news,y burzy się we mnie krew,ku...wa,młoda dziewczyna straciła życie przez jakiegoś gnoja....jestem za KS(kara śmierci...Biblia mówi:"oko za oko,ząb za ząb...) albo cytat z "Psów"...chwasty trzeba wyrywać...jakby to na mnie trafiło gość jest....

odpowiedz

0
0
~1 2010-08-22 (20:10) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 16 godzin i 10 minut temu

Chodaił do szkoły?
Miał religię? Uczęszczał? Był u komunii?

odpowiedz

0
0
~anna 2010-08-22 (19:02) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 17 godzin i 18 minut temu

do Pukla
To po co dajesz na kler? Ja nie daję i nie mam pretensji....

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~telewidz 2010-08-22 (19:52) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 16 godzin i 28 minut temu

Reżim Tuska przynosi efekty
nakierują nożowników tylko na odpowiednią grupę tzn emerytów i rencistów, i młodzi z nożami bedą pomagać ZUS-owi stanąć na nogi, a że emeryt i rencista stale pobiera pieniązki od państwa czyli BIORĄ to podpadnie pod małą szkodliwość SPOŁECZNĄ czynu

odpowiedz

0
0
~telewidz 2010-08-22 (19:51) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 16 godzin i 29 minut temu

Reżim Tuska przynosi efekty
nakierują nożowników tylko na odpowiednią grupę tzn emerytów i rencistów, i młodzi z nożami bedą pomagać ZUS-owi stanąć na nogi, a że emeryt i rencista stale pobiera pieniązki od państwa czyli BIORĄ to podpadnie pod małą szkodliwość SPOŁECZNĄ czynu

odpowiedz

0
0
~realista3 2010-08-22 (19:41) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 16 godzin i 39 minut temu

SKANSEN WATYKANU...
POKOLENIE jp2

odpowiedz

0
0
~hR80 2010-08-22 (18:06) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 18 godzin i 14 minut temu

Gdzie była policja?
pod speluną powinni stać całą dobę.W takich miejscach czesto dochodzi do tragedii i każdy dobrze o tym wie,więc gdzie była policja?! ściemniali czy spali? Policja dobrze wie jak unikać takich sytuacji

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

0
0
~strażnik miejski 2010-08-22 (16:59) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 19 godzin i 21 minut temu

Każdego w kapturze policja powinna ustawowo
lać do nieprzytomności

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Teresa za świdnika 2010-08-22 (19:20) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 17 godzin i 1 minutę temu

Winny Krzyż w TV
cała ta afera o nic rodzi niepotrzebną agresję wsród ludu

odpowiedz

1
0
~zalosne 2010-08-22 (18:36) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 17 godzin i 44 minuty temu

znajac nasze sądy pewnie bedzie to pobicie ze skutkiem smiertelnym ...
czyli 5 lat wiezienia

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ 2010-08-22 (13:28) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 22 godziny i 52 minuty temu

Nie "podejrzewanego",
ale "podejrzanego" i nie "pomimo" lecz "mimo".

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Tomasz Siemoniak: musimy być przygotowani na najgorsze
dodane 2014-07-28 (09:27) 2 godziny i 53 minuty temu

materiał wideo

Siergiej Ławrow: sankcje wobec Rosji nie osiągną zamierzonego celu
dodane 2014-07-28 (10:00) 2 godziny i 20 minut temu

materiał foto

Pągowski Wirtualnie
dodane 2014-07-28 (08:30) 3 godziny i 50 minut temu

Ks. Wojciech Lemański kapelanem w ośrodku w Zagórzu
dodane 2014-07-28 (10:50) 1 godzinę i 30 minut temu

Wiktor Osiatyński: Polska powinna wypowiedzieć konkordat
dodane 2014-07-28 (08:01) 4 godziny i 19 minut temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy w kontekście ostatnich wydarzeń na Ukrainie czujesz się bezpiecznie w Polsce?

liczba oddanych głosów: 11714