więcej

Uderzył policjanta i uciekł w krzaki.

PAP | dodane 2010-04-07 (18:50)
drukuj

- Policja zatrzymała mężczyznę, który podczas legitymowania pobił policjanta z posterunku w Łapanowie koło Bochni - poinformował rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bochni Leszek Machaj.

Policja ustaliła dane napastnika, ale nie są znane motywy jego działania.

Policjant pojechał do miejscowości Kobylec, by sprawdzić informację o dziwnie zachowującym się człowieku. Kiedy podszedł do tego mężczyzny i chciał go wylegitymować, otrzymał cios pięścią w twarz. Policjant ma uszkodzony nos. Napastnik uciekł i schował się w pobliskich zaroślach. Policjanci znaleźli go po około dwóch godzinach poszukiwań.

Mężczyzna nie podał swoich danych, nie wyjaśnił powodu napaści. Ustalono, że jest to 37-letni mieszkaniec Krakowa i nie był poszukiwany przez organy ścigania. - Na temat przyczyn jego ataku i dziwnego zachowania się podczas zatrzymywania będzie musiał wypowiedzieć się lekarz - powiedział rzecznik bocheńskiej policji.

Zatrzymanemu zostanie prawdopodobnie postawiony zarzut zmuszenia przemocą funkcjonariusza na służbie do zaniechania czynności służbowych, za co grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź wiadomości kryminalne w serwisie NaSygnale.pl
oceń
1
1
Podziel się

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


  • Skomentuj
  • WP.PL
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~ktoś ?? [2010-04-08 19:10]

to jest prawda;/
Mieszkam w sąsiedniej wiosce i wiem co się działo w Kobylcu. Dobrze że tata mojej koleżanki go zauważył !!! Nawet na ze sql nie wypuszczali. ;| Ciekawe na ile go zamkną.;/

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Tadeo [2010-04-07 21:00]

Za !!!
Za 20 lat wystapi o kombatanckie bo uderzyl policjanta juz teraz mamy czesc takich bojownikow co uderzyli kiedys milicjanta a to zwykle menele nie kombatanci .

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Marek [2010-04-07 20:22]

Już o tym pisałem
Niech to przeczyta pan Minister Spraw Wewnętrznych, a jak chce jego zastapię i będę na pewno lepszym ministrem, pracowałem w służbach mundurowych, wiem że trzeba zrobic tam selekcję 70% nie jest przydatnych do służby, 25 % jest skorumpowanych, zostaje 5% i od tej liczby trzeba zaczynać podobnie jest w Wojsku oraz PSP.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~zenek [2010-04-07 19:39]

Źle , że uderzył i źle się nauczył chować /jak oni/
po krzakach

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
doman46 [2010-04-07 19:42]

Dziwnie zachowujący się człowiek
Może powinien zająć się nim psychiatra, a nie policjant...

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
obserwator_cyrku [2010-04-07 19:39]

2 godziny szukać facia w pobliskich zaroślach??
policjo droga! daj na mszę, że wam nie śmignął do Puszczy Niepołomickiej, bo byście go nigdy nie znaleźli :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~kfas [2010-04-07 19:34]

Tak się podjarał, że obiegł w krzaki
zmarszczyć freda.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Pan Sułek [2010-04-07 19:10]

Kraków.
Jeżeli z Krakowa to wszystko jasne.Wstydził się za to że hunwejbina Ziobrę do Europarlamentu wybrali.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~Siok [2010-04-07 19:31]

Dziwne
w Białymstoku wypuszczaja studenta pianego na mróz ,i nie odwożą do izby wytrzezwień

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~wawiak [2010-04-07 19:31]

i znów ta Łódź
Co za przeklęte miasto. Nigdy nie pojadę do Łodzi.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~amor [2010-04-07 19:21]

miłość nie wybiera
na moje oko to jakieś zaloty,policjant widocznie wpadł mu w oko,potem pewnie on mu przywalił i tak biegali sobie cały dzień....normalna sprawa

odpowiedz

Szukaj w serwisie

reporter wp24 chcę wyslać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Ostatnio dodane przez reporterów WP24

Pogoda długoterminowa materiał foto Pogoda długoterminowa dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody materiał foto Prognoza pogody dodane przez: Internauta WP24

więcej

Sonda

Jaki prezent dasz swojej Mamie?

liczba oddanych głosów: 721