więcej

małopolskie

Tragiczny wypadek w Czarnym Dunajcu 3 osoby nie żyją.

24tp.pl |  dodane 2013-09-08 (10:20) 1 rok 4 miesiące 23 dni 9 godzin i 51 minut temu
drukuj

Mazda na nowotarskich numerach rejestracyjnych uderzyła w drzewo w Czarnym Dunajcu. Trzy osoby nie żyją - informuje o tragicznym wypadku 24tp.pl.



Do tragedii doszło o godz. 4:45 na łuku drogi w Czarnym Dunajcu, przy wyjeździe w stronę Ratułowa. Kierowca mazdy stracił panowanie nad kierownicą i samochód, którym kierował uderzył w drzewo.

Autem jechało pięcioro młodych ludzi w wieku 17-22 lata. Nie żyją trzy osoby, dwie zostały ranne. Na miejscu są policjanci i prokurator.

Nie ma jeszcze informacji o stanie osób rannych.

(mj)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 14 38.89%
nie 22 61.11%

Przeczytaj też

Zderzenie autobusu z cysterną koło Włocławka - 2 ofiary śmiertelne, 7 rannych

aktualizacja 2013-09-11 (10:41) 1 rok 4 miesiące 20 dni 9 godzin i 30 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (70)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

74
1
~AMC 2013-09-08 (10:37) 1 rok 4 miesiące 23 dni 9 godzin i 34 minuty temu

Za dużo młodych osób ponosi brawura i nierozwaga na drodze. Niestety spora grupa młodych ludzi zdawających i otrzymujących prawo jazdy nie potrafi zachować bezpieczeństwa na drodze. Przykre to i szalenie niebezpieczne dla pozostałych użytkowników drogi.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

80
12
~Mark 2013-09-08 (10:37) 1 rok 4 miesiące 23 dni 9 godzin i 34 minuty temu

Sprawa jest oczywista.Winien jest łuk drogi, drzewo oraz rząd.

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

49
2
~as 2013-09-08 (11:35) 1 rok 4 miesiące 23 dni 8 godzin i 36 minut temu

Gdyby po ludzku jechali, toby dojechali,

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

37
2
~normalny kierowca 2013-09-08 (10:56) 1 rok 4 miesiące 23 dni 9 godzin i 15 minut temu

To jest tak jak się pożyczy samochód od tatusia i chce się przy szpanować wracając z dyskoteki

odpowiedz

33
0
~pulikamo 2013-09-08 (11:21) 1 rok 4 miesiące 23 dni 8 godzin i 50 minut temu

Wiele osób narzeka że ciężko zdać egzamin na prawo jazdy. Nie każdy musi być kierowcą.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

32
0
~wolo 2013-09-08 (10:52) 1 rok 4 miesiące 23 dni 9 godzin i 19 minut temu

Drzewo wbiegło przed samochód, wyciąć wszystkie drzewa w odległości 1 kilometra od dróg. A na serio, prędkość, godzina poranna i trzeźwość prowadzącego.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

31
0
~rob 2013-09-08 (10:59) 1 rok 4 miesiące 23 dni 9 godzin i 12 minut temu

tatus dal auto synkowi na dyskoteke wziol dwie mlode dziewczyny I kolegow no I trzeba bylo przyszpanowac umiejetnosci .upsss troche nie poszlo tylko najgorzej ze niewinne osoby zginely

odpowiedz

27
1
~MAŁA 2013-09-08 (10:59) 1 rok 4 miesiące 23 dni 9 godzin i 12 minut temu

BRAWURA BRAWURA BRAWURA OT CO !! W TYM CAŁYM NIESZCZESZESCIU DOBRZE ZE NIE UDERZYŁ W DRUGIE AUTO .......PRAWO JAZDY po 25 r.życia powinno byc dopiero dla nie których wogóle!!! wyjedziesz normalnie a cie zabije taki gówniarz i twoja rodzine !!!!! jak wariaci jezdza i w wieku włałsnie 20 paru lat i też młodsi ////// powinni zdjecia pokazywać z wypadków moze byłoby to przestrogą chociaz nie jestem pewna ......taki idiota jedzie szybko i wiezie kolegów czy rodzine na smierc!!!! totalny kretynizm !!! dlatego nie warto z byle jakim kierwcą jezdzic samochodem.....

odpowiedz

27
1
~kas1 2013-09-08 (10:53) 1 rok 4 miesiące 23 dni 9 godzin i 18 minut temu

Bo szybciej się nie dało ??!!!

odpowiedz

24
0
~pawel1975 2013-09-08 (10:52) 1 rok 4 miesiące 23 dni 9 godzin i 19 minut temu

Dyskoteki zbierają swoje żniwo

odpowiedz

24
1
~doświadczony kierowca 2013-09-08 (12:10) 1 rok 4 miesiące 23 dni 8 godzin i 1 minutę temu

No i lans się skończył na drzewie.

odpowiedz

23
0
~lec 2013-09-08 (11:52) 1 rok 4 miesiące 23 dni 8 godzin i 19 minut temu

Chcesz się pozbyć dziecka,daj mu samochód na dyskotekę

odpowiedz

23
0
~pawel1975 2013-09-08 (11:25) 1 rok 4 miesiące 23 dni 8 godzin i 46 minut temu

Dyskoteki zbierają swoje żniwo

odpowiedz

25
2
~Krzysztof 2013-09-08 (10:37) 1 rok 4 miesiące 23 dni 9 godzin i 34 minuty temu

Współczuję i co by nie było przyczyną,szkoda młodych ludzi

odpowiedz

24
3
~Maciek 2013-09-08 (11:53) 1 rok 4 miesiące 23 dni 8 godzin i 18 minut temu

Posadzić więcej drzew przy drogach w odległości 15 km od każdej dyskoteki - szpanerzy mniej zabiją innych kierowców i sami się wyeliminują.

odpowiedz

20
0
~dudi 2013-09-08 (10:49) 1 rok 4 miesiące 23 dni 9 godzin i 22 minuty temu

młody dostał samochód i chciał się popisać a teraz zal i lament

odpowiedz

20
1
~Iop 2013-09-08 (12:27) 1 rok 4 miesiące 23 dni 7 godzin i 44 minuty temu

sobota rano ... młodzi wracają z baletów... szkoda że głupota i brawura biorą górę nad zdrowym rozsądkiem ;(

odpowiedz

21
2
~pablo 2013-09-08 (11:38) 1 rok 4 miesiące 23 dni 8 godzin i 33 minuty temu

Zrobic prawko od 16/17 lat ale... Jazda do 22 lat tylko pod opieka osoby pelnoletniej z prawkiem (oczywiscie trzezwej). Jezdze z synem po zamknietych odcinkach drog, parkingach itp i pozwalam na szybkie i czasami za szybkie pokonanie zakretow Ma okazje zobaczyc co sie dzieje jak auto przestaje sluchac kierowcy w warunkach bezpiecznych . Wpakowalem mu kiedys GPS do auta jak jechal z kolegami pierwszy raz pojezdzic. Przekroczyl predkosc na znanej nam starej bazie budowlanej. Od tego czasu wiem ze moge dac mu auto bo na drodze jedzie spokojnie a jak chce sobie poszalec to robi to wmiejscach gdzie ryzyko jest bardzo niskie i najczesciej mowi mi ze tam planuje jechac. Polecam wszystkim rodzicom a osoba ktore dzwonia po policje jak widza mlodego w aucie na jakims parkingu np zima niech sie zastanowia czy nie lepiej zeby na tym parkingu sie slizgal niz w ruchu miejskim

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

19
2
~Gość 2013-09-08 (11:25) 1 rok 4 miesiące 23 dni 8 godzin i 46 minut temu

Pewnie znów ktos się chciał popisać... Całe szczęscie, że nie uderzyli w inny samochód! Kiedy wreszcie w Polsce zacznie się brawurowym kierowcom zabierać DOŻYWOTNIO prawo jazdy i samochód???

odpowiedz

15
0
~AndrzejPL 2013-09-08 (12:51) 1 rok 4 miesiące 23 dni 7 godzin i 20 minut temu

Co tydzień to samo, MŁODY pijany kierowca a PASAŻEROWIE nie protestują tylko jada razem z nim na EGZEKUCJĘ czyli wypadek śmiertelny..........................

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Adam Jarubas kandydatem PSL na prezydenta
dodane 2015-01-31 (13:55) 6 godzin i 16 minut temu

materiał wideo

Decyzja ws. kandydatury Ryszarda Kalisza na prezydenta - 28 lutego
dodane 2015-01-31 (14:50) 5 godzin i 21 minut temu

Rolnicy zablokują drogi w całej Polsce. Najpierw krajową "dwójkę"
dodane 2015-01-31 (14:32) 5 godzin i 39 minut temu

Ogromne korki na zakopiance. Policja: wybierajcie alternatywne trasy
dodane 2015-01-31 (14:59) 5 godzin i 12 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy planujesz zaszczepić się przeciwko grypie?

liczba oddanych głosów: 4877