więcej

małopolskie

Tragiczny wypadek w Czarnym Dunajcu 3 osoby nie żyją.

24tp.pl |  dodane 2013-09-08 (10:20) 1 rok 3 miesiące 14 dni 1 godzinę i 17 minut temu
drukuj

Mazda na nowotarskich numerach rejestracyjnych uderzyła w drzewo w Czarnym Dunajcu. Trzy osoby nie żyją - informuje o tragicznym wypadku 24tp.pl.



Do tragedii doszło o godz. 4:45 na łuku drogi w Czarnym Dunajcu, przy wyjeździe w stronę Ratułowa. Kierowca mazdy stracił panowanie nad kierownicą i samochód, którym kierował uderzył w drzewo.

Autem jechało pięcioro młodych ludzi w wieku 17-22 lata. Nie żyją trzy osoby, dwie zostały ranne. Na miejscu są policjanci i prokurator.

Nie ma jeszcze informacji o stanie osób rannych.

(mj)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 14 38.89%
nie 22 61.11%

Przeczytaj też

Zderzenie autobusu z cysterną koło Włocławka - 2 ofiary śmiertelne, 7 rannych

aktualizacja 2013-09-11 (10:41) 1 rok 3 miesiące 11 dni i 56 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (70)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

74
1
~AMC 2013-09-08 (10:37) 1 rok 3 miesiące 14 dni 1 godzinę i 1 minutę temu

Za dużo młodych osób ponosi brawura i nierozwaga na drodze. Niestety spora grupa młodych ludzi zdawających i otrzymujących prawo jazdy nie potrafi zachować bezpieczeństwa na drodze. Przykre to i szalenie niebezpieczne dla pozostałych użytkowników drogi.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

80
12
~Mark 2013-09-08 (10:37) 1 rok 3 miesiące 14 dni 1 godzinę i 1 minutę temu

Sprawa jest oczywista.Winien jest łuk drogi, drzewo oraz rząd.

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

49
2
~as 2013-09-08 (11:35) 1 rok 3 miesiące 14 dni i 2 minuty temu

Gdyby po ludzku jechali, toby dojechali,

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

37
2
~normalny kierowca 2013-09-08 (10:56) 1 rok 3 miesiące 14 dni i 41 minut temu

To jest tak jak się pożyczy samochód od tatusia i chce się przy szpanować wracając z dyskoteki

odpowiedz

33
0
~pulikamo 2013-09-08 (11:21) 1 rok 3 miesiące 14 dni i 16 minut temu

Wiele osób narzeka że ciężko zdać egzamin na prawo jazdy. Nie każdy musi być kierowcą.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

32
0
~wolo 2013-09-08 (10:52) 1 rok 3 miesiące 14 dni i 45 minut temu

Drzewo wbiegło przed samochód, wyciąć wszystkie drzewa w odległości 1 kilometra od dróg. A na serio, prędkość, godzina poranna i trzeźwość prowadzącego.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

31
0
~rob 2013-09-08 (10:59) 1 rok 3 miesiące 14 dni i 38 minut temu

tatus dal auto synkowi na dyskoteke wziol dwie mlode dziewczyny I kolegow no I trzeba bylo przyszpanowac umiejetnosci .upsss troche nie poszlo tylko najgorzej ze niewinne osoby zginely

odpowiedz

27
1
~MAŁA 2013-09-08 (10:59) 1 rok 3 miesiące 14 dni i 38 minut temu

BRAWURA BRAWURA BRAWURA OT CO !! W TYM CAŁYM NIESZCZESZESCIU DOBRZE ZE NIE UDERZYŁ W DRUGIE AUTO .......PRAWO JAZDY po 25 r.życia powinno byc dopiero dla nie których wogóle!!! wyjedziesz normalnie a cie zabije taki gówniarz i twoja rodzine !!!!! jak wariaci jezdza i w wieku włałsnie 20 paru lat i też młodsi ////// powinni zdjecia pokazywać z wypadków moze byłoby to przestrogą chociaz nie jestem pewna ......taki idiota jedzie szybko i wiezie kolegów czy rodzine na smierc!!!! totalny kretynizm !!! dlatego nie warto z byle jakim kierwcą jezdzic samochodem.....

odpowiedz

27
1
~kas1 2013-09-08 (10:53) 1 rok 3 miesiące 14 dni i 44 minuty temu

Bo szybciej się nie dało ??!!!

odpowiedz

24
0
~pawel1975 2013-09-08 (10:52) 1 rok 3 miesiące 14 dni i 45 minut temu

Dyskoteki zbierają swoje żniwo

odpowiedz

24
1
~doświadczony kierowca 2013-09-08 (12:10) 1 rok 3 miesiące 13 dni 23 godziny i 27 minut temu

No i lans się skończył na drzewie.

odpowiedz

23
0
~lec 2013-09-08 (11:52) 1 rok 3 miesiące 13 dni 23 godziny i 45 minut temu

Chcesz się pozbyć dziecka,daj mu samochód na dyskotekę

odpowiedz

23
0
~pawel1975 2013-09-08 (11:25) 1 rok 3 miesiące 14 dni i 12 minut temu

Dyskoteki zbierają swoje żniwo

odpowiedz

25
2
~Krzysztof 2013-09-08 (10:37) 1 rok 3 miesiące 14 dni 1 godzinę i 1 minutę temu

Współczuję i co by nie było przyczyną,szkoda młodych ludzi

odpowiedz

24
3
~Maciek 2013-09-08 (11:53) 1 rok 3 miesiące 13 dni 23 godziny i 44 minuty temu

Posadzić więcej drzew przy drogach w odległości 15 km od każdej dyskoteki - szpanerzy mniej zabiją innych kierowców i sami się wyeliminują.

odpowiedz

20
0
~dudi 2013-09-08 (10:49) 1 rok 3 miesiące 14 dni i 48 minut temu

młody dostał samochód i chciał się popisać a teraz zal i lament

odpowiedz

20
1
~Iop 2013-09-08 (12:27) 1 rok 3 miesiące 13 dni 23 godziny i 10 minut temu

sobota rano ... młodzi wracają z baletów... szkoda że głupota i brawura biorą górę nad zdrowym rozsądkiem ;(

odpowiedz

21
2
~pablo 2013-09-08 (11:38) 1 rok 3 miesiące 13 dni 23 godziny i 59 minut temu

Zrobic prawko od 16/17 lat ale... Jazda do 22 lat tylko pod opieka osoby pelnoletniej z prawkiem (oczywiscie trzezwej). Jezdze z synem po zamknietych odcinkach drog, parkingach itp i pozwalam na szybkie i czasami za szybkie pokonanie zakretow Ma okazje zobaczyc co sie dzieje jak auto przestaje sluchac kierowcy w warunkach bezpiecznych . Wpakowalem mu kiedys GPS do auta jak jechal z kolegami pierwszy raz pojezdzic. Przekroczyl predkosc na znanej nam starej bazie budowlanej. Od tego czasu wiem ze moge dac mu auto bo na drodze jedzie spokojnie a jak chce sobie poszalec to robi to wmiejscach gdzie ryzyko jest bardzo niskie i najczesciej mowi mi ze tam planuje jechac. Polecam wszystkim rodzicom a osoba ktore dzwonia po policje jak widza mlodego w aucie na jakims parkingu np zima niech sie zastanowia czy nie lepiej zeby na tym parkingu sie slizgal niz w ruchu miejskim

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

19
2
~Gość 2013-09-08 (11:25) 1 rok 3 miesiące 14 dni i 12 minut temu

Pewnie znów ktos się chciał popisać... Całe szczęscie, że nie uderzyli w inny samochód! Kiedy wreszcie w Polsce zacznie się brawurowym kierowcom zabierać DOŻYWOTNIO prawo jazdy i samochód???

odpowiedz

15
0
~AndrzejPL 2013-09-08 (12:51) 1 rok 3 miesiące 13 dni 22 godziny i 46 minut temu

Co tydzień to samo, MŁODY pijany kierowca a PASAŻEROWIE nie protestują tylko jada razem z nim na EGZEKUCJĘ czyli wypadek śmiertelny..........................

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Na Ukrainie trwają rozmowy Petra Poroszenki z Aleksandrem Łukaszenką
dodane 2014-12-21 (16:15) 19 godzin i 22 minuty temu

Ewa Kopacz do weteranów: służycie Polsce i światu
dodane 2014-12-21 (15:00) 20 godzin i 37 minut temu

Ostatnie przygotowania do startu rakiety nośnej Angara-A5 w Rosji
dodane 2014-12-21 (16:25) 19 godzin i 12 minut temu

Donald Tusk otworzył dom dziecka w Odporyszowie koło Tarnowa
dodane 2014-12-21 (15:35) 20 godzin i 2 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 31641