więcej

małopolskie

Tragiczny wypadek w Czarnym Dunajcu 3 osoby nie żyją.

24tp.pl |  dodane 2013-09-08 (10:20) 10 miesięcy 14 dni 17 godzin i 8 minut temu
drukuj

Mazda na nowotarskich numerach rejestracyjnych uderzyła w drzewo w Czarnym Dunajcu. Trzy osoby nie żyją - informuje o tragicznym wypadku 24tp.pl.



Do tragedii doszło o godz. 4:45 na łuku drogi w Czarnym Dunajcu, przy wyjeździe w stronę Ratułowa. Kierowca mazdy stracił panowanie nad kierownicą i samochód, którym kierował uderzył w drzewo.

Autem jechało pięcioro młodych ludzi w wieku 17-22 lata. Nie żyją trzy osoby, dwie zostały ranne. Na miejscu są policjanci i prokurator.

Nie ma jeszcze informacji o stanie osób rannych.

(mj)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 14 38.89%
nie 22 61.11%

Przeczytaj też

Zderzenie autobusu z cysterną koło Włocławka - 2 ofiary śmiertelne, 7 rannych

aktualizacja 2013-09-11 (10:41) 10 miesięcy 11 dni 16 godzin i 47 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (70)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
0
~zetka 2013-09-11 (09:21) 10 miesięcy 11 dni 18 godzin i 7 minut temu

takie straszne bzdury piszecie internauci,taka wielka tragedia się stała szkoda młodych ludzi a jak to było i dlaczego Pan Bóg wie,każdemu z nas to może się stać lub się stanie nie oczerniajcie się nawzajem,takie czasy że będzie dużo śmierci nie tylko za kółkiem ale i za pomocą noża bo diabeł jest w nas....wyrazy współczucia dla rodzin,mędrkujemy jak nas to nie dotyczy ale zaręczam że nie wiemy kiedy nas śmierć spotka nawet siedząc na krześle ,znam taki przypadek z ostatnich dni -więc..

odpowiedz

33
0
~pulikamo 2013-09-08 (11:21) 10 miesięcy 14 dni 16 godzin i 7 minut temu

Wiele osób narzeka że ciężko zdać egzamin na prawo jazdy. Nie każdy musi być kierowcą.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

2
2
~kraj sumo 2013-09-08 (18:23) 10 miesięcy 14 dni 9 godzin i 5 minut temu

Stara się jak widać jak może Matka Natura wyręczyć nieudolną policję , i choć trochę "oczyścić" nasze drogi z kretynów i ich fanów . Szkoda , że tak niedokładnie skoro część przeżyła . Szkoda tylko mazdy i drzewa . Może następnym razem będzie skuteczniejsza !

odpowiedz

5
1
~keczap 2013-09-08 (14:45) 10 miesięcy 14 dni 12 godzin i 43 minuty temu

Nie znamy przyczyn wypadku także grzecznie zamykamy mordy i czekamy na dalsze informacje. Pierw powieśić potem sądzić.Najlepiej.

odpowiedz

8
1
~Nick 2013-09-08 (13:52) 10 miesięcy 14 dni 13 godzin i 36 minut temu

Alkohol, narkotyki i mądrowanie się jeden przed drugim podobnie jak w internecie na forum.

odpowiedz

21
2
~pablo 2013-09-08 (11:38) 10 miesięcy 14 dni 15 godzin i 50 minut temu

Zrobic prawko od 16/17 lat ale... Jazda do 22 lat tylko pod opieka osoby pelnoletniej z prawkiem (oczywiscie trzezwej). Jezdze z synem po zamknietych odcinkach drog, parkingach itp i pozwalam na szybkie i czasami za szybkie pokonanie zakretow Ma okazje zobaczyc co sie dzieje jak auto przestaje sluchac kierowcy w warunkach bezpiecznych . Wpakowalem mu kiedys GPS do auta jak jechal z kolegami pierwszy raz pojezdzic. Przekroczyl predkosc na znanej nam starej bazie budowlanej. Od tego czasu wiem ze moge dac mu auto bo na drodze jedzie spokojnie a jak chce sobie poszalec to robi to wmiejscach gdzie ryzyko jest bardzo niskie i najczesciej mowi mi ze tam planuje jechac. Polecam wszystkim rodzicom a osoba ktore dzwonia po policje jak widza mlodego w aucie na jakims parkingu np zima niech sie zastanowia czy nie lepiej zeby na tym parkingu sie slizgal niz w ruchu miejskim

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

2
2
~kol 2013-09-08 (13:31) 10 miesięcy 14 dni 13 godzin i 57 minut temu

Czarny Dunajec to rozpusta!!!

odpowiedz

1
3
golgi 2013-09-08 (12:59) 10 miesięcy 14 dni 14 godzin i 29 minut temu

Proponuję zlikwidować drogówkę i wszystkie radary a jeśli policjanci będą stali i radary to co najmniej kilometr wcześniej informować o tym kierowców. Opisanych w artykule przypadków będzie znacznie więcej i to o każdej porze dnia.

odpowiedz

15
0
~AndrzejPL 2013-09-08 (12:51) 10 miesięcy 14 dni 14 godzin i 37 minut temu

Co tydzień to samo, MŁODY pijany kierowca a PASAŻEROWIE nie protestują tylko jada razem z nim na EGZEKUCJĘ czyli wypadek śmiertelny..........................

odpowiedz

49
2
~as 2013-09-08 (11:35) 10 miesięcy 14 dni 15 godzin i 53 minuty temu

Gdyby po ludzku jechali, toby dojechali,

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

16
42
~emol 2013-09-08 (11:08) 10 miesięcy 14 dni 16 godzin i 20 minut temu

Jakoś nikt nie pisze, że takim starym, po 60-tce powinno się odbierać prawko.

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

80
12
~Mark 2013-09-08 (10:37) 10 miesięcy 14 dni 16 godzin i 51 minut temu

Sprawa jest oczywista.Winien jest łuk drogi, drzewo oraz rząd.

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

2
1
~HELENA 2013-09-08 (12:29) 10 miesięcy 14 dni 14 godzin i 59 minut temu

> cZYTAJ UWAŻNIE, ONI BYLI W WIEKU OD 17 =STU DO 22_LAT.

odpowiedz

20
1
~Iop 2013-09-08 (12:27) 10 miesięcy 14 dni 15 godzin i 1 minutę temu

sobota rano ... młodzi wracają z baletów... szkoda że głupota i brawura biorą górę nad zdrowym rozsądkiem ;(

odpowiedz

24
1
~doświadczony kierowca 2013-09-08 (12:10) 10 miesięcy 14 dni 15 godzin i 18 minut temu

No i lans się skończył na drzewie.

odpowiedz

12
23
~Jola 2013-09-08 (11:52) 10 miesięcy 14 dni 15 godzin i 36 minut temu

Ja mam tylko nadzieję, że to byli wyborcy PiS bo inaczej po prostu szkoda ludzi by było

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

6
3
~kierowca 2013-09-08 (12:01) 10 miesięcy 14 dni 15 godzin i 27 minut temu

płakać nie będę

odpowiedz

12
5
~ppp 2013-09-08 (11:57) 10 miesięcy 14 dni 15 godzin i 31 minut temu

Biedne drzewo??????

odpowiedz

24
3
~Maciek 2013-09-08 (11:53) 10 miesięcy 14 dni 15 godzin i 35 minut temu

Posadzić więcej drzew przy drogach w odległości 15 km od każdej dyskoteki - szpanerzy mniej zabiją innych kierowców i sami się wyeliminują.

odpowiedz

23
0
~lec 2013-09-08 (11:52) 10 miesięcy 14 dni 15 godzin i 36 minut temu

Chcesz się pozbyć dziecka,daj mu samochód na dyskotekę

odpowiedz