Strona główna serwisu
Tragiczny wypadek pod Warszawą -​ dwie osoby nie żyją

Tragiczny wypadek pod Warszawą -​ dwie osoby nie żyją

Rano w miejscowości Wygoda koło Piaseczna pod Warszawą doszło do bardzo poważnego wypadku. Samochód wjechał w grupę pieszych. Dwie osoby nie żyją.


Jak dowiedziała się Wirtualna Polska, na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Wygoda, doszło do tragicznego wypadku. Kierowca Peugeota najprawdopodobniej wyjeżdżał z podporządkowanej i zajechał drogę kobiecie w BMW. Ta straciła panowanie nad samochodem. BMW obróciło się i uderzyło w dwie kobiety narodowości chińskiej, idące poboczem. Niestety kobiety zginęły na miejscu.

Jak powiedziała Edyta Adamus z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, kobieta prowadząca samochód była trzeźwa.

Policja jest na miejscu wypadku i bada jego okoliczności. Pas w kierunku Warszawy jest nieprzejezdny. Kierowcy mogą jednak jechać drugim pasem.
wp, PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (219)
Nie zgadzam się z opinią
74
Zgadzam się z opinią
125
~lysy102 2012-06-21 (08:39) 22 godzin i 27 minut temu

Z moich ustaleń wynika tak: kierujący frnacuskim szjasem zajechał drogę, ale kobitka w BMW jechała za szybko. Dowody są wystarczające dla sądu 24h aby wyać wyrok: oboje - Pan z Peugeota i Pani z BMW są skazani na wydalenie do Republiki Chińskiej celem wstawienia się przed tamtejszym sądem - my dla cwaniaków w BMW i buraków w Peugotach nie mamy czasu ani pieniędzy.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 20

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
52
~iza 2012-06-21 (08:50) 22 godzin i 16 minut temu

pokój im duszy.. Wsółczuje kobiecie ktora przez głupote innego kierowcy zabiła przypadkowo dwoje ludzi.. oboje beda teraz cierpiec bo napewno zadne z nich nie przewidywało takiego scenariusza...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
40
~Leo 2012-06-21 (09:52) 21 godzin i 14 minut temu

A co z tym facetem, który faktycznie spowodował ten tragiczny wypadek?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2