Strona główna serwisu
Tragiczny wypadek na łączniku z autostradą A4

Tragiczny wypadek na łączniku z autostradą A4

Tragiczny wypadek na świdnickim łączniku z autostradą A4 na Dolnym Śląsku. Nie żyje kierowca samochodu osobowego, druga osoba została przewieziona do szpitala.
Do wypadku doszło około ósmej. Dwa samochody zderzyły się na mokrym odcinku drogi. Zginął kierowca jaguara, kierowca peugeota został z ciężkimi obrażeniami przewieziony do szpitala.

Na miejscu wypadku pracują strażacy i policjanci. Łącznik z autostradą jest całkowicie zablokowany, utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin. Służby kierują kierowców na objazdy.
IAR

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (9)
Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
83
~Tomek 2016-03-01 (11:08) 1 godzinę i 7 minut temu

Kurde, co jest nie tak z Polakami???? Masowo zabijaja sie na wiejskich i jednojezdniowych "krajowych" drogach czy zderzaja sie z "nieodpowiedzialnie" rosnacymi drzwami. Ale na bezkolizyjnej autostradzie???? Jak to mozliwe.? Czy my jestesmy mentalnym "wschodem" w stylu Ukraina czy Rosja? Czy naprawde musimi zapieprzac naszymi dwudziestoletnimi Oplami "ile fabryka dala" w kazdej sytuacji???? Bo wyglada ze w Polsce jest rzeznia bez wzgledu na stan techniczy czy parametry drogi. I to nie alkohol zabija (badania dowodza ze 85% polskich "pijanych" ma ponizej 0.5 promila i na zachodzie byli by uznani za trzezwych).

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
2
~smo 2016-03-07 (12:07) 8 minut temu

To są ci sami co w Smoleńsku, tylko tamtym się nie udało.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
2
~już raz potrącenie było .. 2016-03-01 (16:18) 19 godzin i 57 minut temu

no świetnie coraz to lepiej a prowadził rekami czy oczami ? pytam bo panowie w takich samochodach robią czasami inne rzeczy niż trzymanie kierownicy bo po to im bozia ręce dała ...

odpowiedz

zgłoś do moderacji