więcej

kujawsko-pomorskie

Tragiczny wypadek k. Inowrocławia.

Logo dostawcy  WP.PL, PAP |  aktualizacja 2010-04-07 (15:18) 4 lata 8 miesięcy 12 dni 22 godziny i 39 minut temu
drukuj

Jak dowiedziała się Wirtualna Polska od rzecznika prasowego komendanta wojewódzkiego w Bydgoszczy kom. Moniki Chlebicz w miejscowości Szadłowice, koło Inowrocławia, doszło do tragicznego wypadku. W zderzeniu samochodu osobowego z autobusem jedna osoba zginęła, a 38 zostało poszkodowanych. Droga krajowa nr 15 była w tym miejscu zablokowana przez osiem godzin.




Ofiarą śmiertelną jest kierowca, który prowadził auto. Samochód osobowy marki audi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadący z naprzeciwka autobus.

Autokar przewoził 40 pracowników jednej z fabryk. Na miejsce przyjechały cztery karetki pogotowia, które przewiozły do Powiatowego Szpitala im. dr. L. Błażka w Inowrocławiu aż 38 pasażerów autobusu, skarżących się na dolegliwości po wypadku. Stan kilku z nich lekarze określają jako poważny, ale życiu żadnego z poszkodowanych nic nie zagraża.

Droga w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana, a ruch kierowano objazdami. Przyczyny i okoliczności wypadku ustalają policyjni biegli.

(oso, mj, meg)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 25 80.65%
nie 6 19.35%

Przeczytaj też

Uratował 2 osoby z płonącego auta - jest ciężko poparzony

dodane 2010-05-04 (11:50) 4 lata 7 miesięcy 16 dni 2 godziny i 7 minut temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Czy miałeś kiedyś wypadek samochodowy?

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (107)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

2
0
~xyz 2010-04-07 (11:49) 4 lata 8 miesięcy 13 dni 2 godziny i 8 minut temu

Powiem jedno INOWROCŁAW MUSI MIEC OBWODNICE!!!!!!!!!! - Kiedy ona bedzie??????to pytanie do Urzędu Marszałkowskiego w Bydgoszczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! / obiecanki cacanki a głupiemu radość!!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~ig88 2010-04-09 (17:38) 4 lata 8 miesięcy 10 dni 20 godzin i 19 minut temu

ale urwał !!!

odpowiedz

1
0
~litwin 2010-04-07 (09:09) 4 lata 8 miesięcy 13 dni 4 godziny i 48 minut temu

TIRy
To napewno wina TIRa. TIRy na tory.!

odpowiedz

1
0
~medor z lotwy 2010-04-07 (09:08) 4 lata 8 miesięcy 13 dni 4 godziny i 49 minut temu

TIRy
To wina TIRa. TIRy na tory. Zlikwidowac transport kolowy w polsce.

odpowiedz

pokaż 11 ukrytych odpowiedzi

1
0
~ciekawski 2010-04-07 (09:07) 4 lata 8 miesięcy 13 dni 4 godziny i 50 minut temu

Mam bardzo ważne pytanie.
Dlaczego na załączonej czerwonej mapie wszystkie województwa mają zaznaczone jedno miasto, a kujawsko-pomorskie dwa?

odpowiedz

pokaż 24 ukryte odpowiedzi

2
2
~franco 2010-04-07 (09:22) 4 lata 8 miesięcy 13 dni 4 godziny i 35 minut temu

TIR'y na tory? RACJA! W ciężarówkach siedzą psychole!! Każdy badania ma za 100 u łapówkarza.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
1
basiol74 2012-06-24 (14:52) 2 lata 5 miesięcy 25 dni 23 godziny i 5 minut temu

ja tez nie mam prawa jazdy na tiry, ale jezdze duzo poniewaz pracuje w niemczech. nauczcie sie jezdzic samochodami osobowymi, barany jedne. jakos jak ja widze to kierowcy tirow maja wieksza kulture jazdy niz kierowcy osobowek, widze to w Polsce i na zachodzie... szacun dla wszystkich kierowcow...

odpowiedz

0
2
~basiol74 2012-06-24 (14:40) 2 lata 5 miesięcy 25 dni 23 godziny i 17 minut temu

a co wam tiry winne, barany jestescie !!!

odpowiedz

0
0
~Susanna 2010-04-08 (13:08) 4 lata 8 miesięcy 12 dni i 49 minut temu

W tym wypadku zginął mój wujek
Ci, którzy go nie znali niech się w ogóle nie odzywają. On był spokojnym i dobrym człowiekiem. ...był...

odpowiedz

0
0
~kierowca 2010-04-07 (21:22) 4 lata 8 miesięcy 12 dni 16 godzin i 35 minut temu

Jazda
Zwolnij ! Jeżdżę codziennie i widzę jak kretyni pędzą po śmierć swoją i niewinnych ludzi. Nie potrafimy jeździć normalnie.

odpowiedz

0
0
~tez kierowca 2010-04-07 (12:37) 4 lata 8 miesięcy 13 dni 1 godzinę i 20 minut temu

winien - nie winien
prawda pewnie jest gdzies pośrodku. Zwłaszcza ze nawet trudno ustalic czy audi prowadzila kobieta czy mezczyzna. A wydawaloby sie ze jest to oczywiste juz na pierwszy rzut oka... ja mialem w ubieglym roku 3 stluczki i wszyscy "poszkodowani" twierdzili ze OCZYWISCIE to moja wina. Szkoda tylko ze policja miala na ten temat inne zdanie. A tu zaraz sie dowiem, ze gdybym byl dobrym kierowca to bym nie mial 3 stluczek, bo wystarczylo zahamowac. I pewnie ze wystarczylo, ale nie lubie cwaniaczkow za kierownica skrecajacych z lewego pasa w prawo...:)

odpowiedz

0
0
~DONA 2010-04-07 (10:27) 4 lata 8 miesięcy 13 dni 3 godziny i 30 minut temu

alkochol
Ten łysy który jechał osobowym samochodem zapewne był pod wpływem alkocholu, albo jechał z nadmierną prędkością.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~adam s 2010-04-07 (10:13) 4 lata 8 miesięcy 13 dni 3 godziny i 44 minuty temu

miałem podobny wypadek
przed laty miałem podobny wypadek ,jadący przede mną samochód ciężarowy zaczepił na zakręcie drogi przyczepą o nadjeżdżający z przeciwko samoćhód ciężarowy,który na skutek uderzenia zjechał na lewą stronę i zderzył się czołowo z moim samochodem osobowym- cud ,że przeżyłem z niewielkimi obrażeniami z mojego samochodu tylko pokrywa bagażnika i tylna oś nadawały się do dalszego użytku ,współczuje ofiarom wypadku

odpowiedz

0
0
~twardy 2010-04-07 (09:42) 4 lata 8 miesięcy 13 dni 4 godziny i 15 minut temu

droga
a czemu nikt nie pomyślał przy remoncie drogi żeby ją poszerzyć. Przecież jest to droga z Poznania na Olsztyn. Ruch duży. Wielokrotnie widziałem tam zdesperowanych kierowców chcących kogoś wyprzedzić.

odpowiedz

0
0
~*** 2010-04-07 (09:41) 4 lata 8 miesięcy 13 dni 4 godziny i 16 minut temu

Ino - miasto "bez" dróg
Szadłowice - Latkowo - do pierwsza (z dwóch) długa prosta, gdzie można wyprzedzić inne samochody na trasie Ino - Toruń. Tam zawsze będą wypadki, dopóki Inowrocław nie doczeka się obwodnicy i dwupasmowych dróg do Torunia i Bydgoszczy. Ino - to miasto jest skazane na zaściankowość, niestety władze ciągle 'miotają' się między fikcyjną wizją miasta uzdrowiskowego (to nigdy nie podniesie gospodarczo 80 tys miasta !!!) a utrzymaniem dochodów z setek prywatnych zakładów, "PPH" itp. - gdzie jedynie pewną pracę mają 'twórczy' księgowi.... ja jestem już daleko ...

odpowiedz

0
0
~Marian 2010-04-07 (09:39) 4 lata 8 miesięcy 13 dni 4 godziny i 18 minut temu

Nie rozumiem o czym jest ten tekst. Pomóżcie!

odpowiedz

0
0
~mike 2010-04-07 (09:35) 4 lata 8 miesięcy 13 dni 4 godziny i 22 minuty temu

a pensje to wyczaruje?
a skad wiesz? moze tylu zatrudnial a oni bede na zwolnieniui kto zarobi aby im wyplacic ? pomyslales lecac z graba po forse kazdego pierwszego?

odpowiedz

0
0
~Marian 2010-04-07 (09:34) 4 lata 8 miesięcy 13 dni 4 godziny i 23 minuty temu

Nie rozumiem o czym jest ten tekst

odpowiedz

0
0
depa3 2010-04-07 (09:34) 4 lata 8 miesięcy 13 dni 4 godziny i 23 minuty temu

a może by tak wyszkolić takich pracowników z takich instytucji. od tego zacznijmy
Widoczne musimy wiecej płacić na takie instytucje, bo nie sztuka jest zrobic jakis "kurs" i pracować. a gdzie są szkolenia dla takich pracowników? a podnoszenie kwalifikacji? nic takiego nie ma wiec nie ma co sie dziwić. a pamietajcie o tym ze podatki płacicie głownie na ul. Wiejską i na kryminał!

odpowiedz

0
0
~bm 2010-04-07 (09:19) 4 lata 8 miesięcy 13 dni 4 godziny i 38 minut temu

Zgadzam się są beznadziejni
Zablokowali dzisiaj z powodu tego wypadku wyjazd na Toruń. Dwóch młodych gliniarzy postawiło sobie samochód w poprzek ronda i zadowoleni usmiechnięci prowadzili pogawędkę. Nie miałem pojęcia czy mam ominąć wogole te trasę czy tylko wyjechać na nią inna drogą. Zrobiłem to drugie i musiałem zawracać. Lepsi są jeszcze strażacy z Ina. To sa dopiero zakute łby. 3 tygodnie temu podczas mgły (3 wypadki na trasie) postawili samochód w poprzek drogi, przed wypadkiem, ludzie wyjeżdżając z mgły chamowali aby w nich nie uderzyć i wpadali jeden na drugiego.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Frank-Walter Steinmeier ostrzega przed zaostrzaniem sankcji wobec Rosji
dodane 2014-12-20 (05:55) 8 godzin i 2 minuty temu

Matka zamordowanych dzieci aresztowana za zabójstwo
dodane 2014-12-20 (00:55) 13 godzin i 2 minuty temu

Protest przeciwko finansowaniu Świątyni Opatrzności Bożej
dodane 2014-12-20 (07:45) 6 godzin i 12 minut temu

Co obcokrajowców dziwi w naszym Bożym Narodzeniu
dodane 2014-12-20 (05:18) 8 godzin i 39 minut temu

Ukraińskie służby: zapobiegliśmy zamachowi terrorystycznemu w centrum Kijowa
dodane 2014-12-19 (11:00) 1 dzień 2 godziny i 57 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 29893