więcej

kujawsko-pomorskie

Tragiczny wypadek k. Inowrocławia.

Logo dostawcy  WP.PL, PAP |  aktualizacja 2010-04-07 (15:18) 4 lata 5 miesięcy 23 dni 22 godziny i 56 minut temu
drukuj

Jak dowiedziała się Wirtualna Polska od rzecznika prasowego komendanta wojewódzkiego w Bydgoszczy kom. Moniki Chlebicz w miejscowości Szadłowice, koło Inowrocławia, doszło do tragicznego wypadku. W zderzeniu samochodu osobowego z autobusem jedna osoba zginęła, a 38 zostało poszkodowanych. Droga krajowa nr 15 była w tym miejscu zablokowana przez osiem godzin.




Ofiarą śmiertelną jest kierowca, który prowadził auto. Samochód osobowy marki audi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadący z naprzeciwka autobus.

Autokar przewoził 40 pracowników jednej z fabryk. Na miejsce przyjechały cztery karetki pogotowia, które przewiozły do Powiatowego Szpitala im. dr. L. Błażka w Inowrocławiu aż 38 pasażerów autobusu, skarżących się na dolegliwości po wypadku. Stan kilku z nich lekarze określają jako poważny, ale życiu żadnego z poszkodowanych nic nie zagraża.

Droga w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana, a ruch kierowano objazdami. Przyczyny i okoliczności wypadku ustalają policyjni biegli.

(oso, mj, meg)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 25 80.65%
nie 6 19.35%

Przeczytaj też

Uratował 2 osoby z płonącego auta - jest ciężko poparzony

dodane 2010-05-04 (11:50) 4 lata 4 miesiące 27 dni 2 godziny i 24 minuty temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Czy miałeś kiedyś wypadek samochodowy?

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (107)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

2
0
~xyz 2010-04-07 (11:49) 4 lata 5 miesięcy 24 dni 2 godziny i 25 minut temu

Powiem jedno INOWROCŁAW MUSI MIEC OBWODNICE!!!!!!!!!! - Kiedy ona bedzie??????to pytanie do Urzędu Marszałkowskiego w Bydgoszczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! / obiecanki cacanki a głupiemu radość!!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~medor z lotwy 2010-04-07 (09:08) 4 lata 5 miesięcy 24 dni 5 godzin i 6 minut temu

TIRy
To wina TIRa. TIRy na tory. Zlikwidowac transport kolowy w polsce.

odpowiedz

pokaż 11 ukrytych odpowiedzi

2
2
~franco 2010-04-07 (09:22) 4 lata 5 miesięcy 24 dni 4 godziny i 52 minuty temu

TIR'y na tory? RACJA! W ciężarówkach siedzą psychole!! Każdy badania ma za 100 u łapówkarza.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
1
basiol74 2012-06-24 (14:52) 2 lata 3 miesiące 6 dni 23 godziny i 22 minuty temu

ja tez nie mam prawa jazdy na tiry, ale jezdze duzo poniewaz pracuje w niemczech. nauczcie sie jezdzic samochodami osobowymi, barany jedne. jakos jak ja widze to kierowcy tirow maja wieksza kulture jazdy niz kierowcy osobowek, widze to w Polsce i na zachodzie... szacun dla wszystkich kierowcow...

odpowiedz

0
2
~basiol74 2012-06-24 (14:40) 2 lata 3 miesiące 6 dni 23 godziny i 34 minuty temu

a co wam tiry winne, barany jestescie !!!

odpowiedz

1
0
~ciekawski 2010-04-07 (09:07) 4 lata 5 miesięcy 24 dni 5 godzin i 7 minut temu

Mam bardzo ważne pytanie.
Dlaczego na załączonej czerwonej mapie wszystkie województwa mają zaznaczone jedno miasto, a kujawsko-pomorskie dwa?

odpowiedz

pokaż 24 ukryte odpowiedzi

0
0
~leon 2010-04-07 (09:11) 4 lata 5 miesięcy 24 dni 5 godzin i 3 minuty temu

nigdy tego nie zapomnę
w Dniu wczorajszym oszukałem Smierc ,Na trasie Bydgoszcz koszalin z nadjeżdzającego tira urwały się koła tylko refleksowi zawdzięczam że żyję nikomu nawet wrogowi tego nie życzę.

odpowiedz

pokaż 19 ukrytych odpowiedzi

1
0
~ig88 2010-04-09 (17:38) 4 lata 5 miesięcy 21 dni 20 godzin i 36 minut temu

ale urwał !!!

odpowiedz

0
0
~Susanna 2010-04-08 (13:08) 4 lata 5 miesięcy 23 dni 1 godzinę i 6 minut temu

W tym wypadku zginął mój wujek
Ci, którzy go nie znali niech się w ogóle nie odzywają. On był spokojnym i dobrym człowiekiem. ...był...

odpowiedz

0
0
~kierowca 2010-04-07 (21:22) 4 lata 5 miesięcy 23 dni 16 godzin i 52 minuty temu

Jazda
Zwolnij ! Jeżdżę codziennie i widzę jak kretyni pędzą po śmierć swoją i niewinnych ludzi. Nie potrafimy jeździć normalnie.

odpowiedz

0
0
~tez kierowca 2010-04-07 (12:37) 4 lata 5 miesięcy 24 dni 1 godzinę i 37 minut temu

winien - nie winien
prawda pewnie jest gdzies pośrodku. Zwłaszcza ze nawet trudno ustalic czy audi prowadzila kobieta czy mezczyzna. A wydawaloby sie ze jest to oczywiste juz na pierwszy rzut oka... ja mialem w ubieglym roku 3 stluczki i wszyscy "poszkodowani" twierdzili ze OCZYWISCIE to moja wina. Szkoda tylko ze policja miala na ten temat inne zdanie. A tu zaraz sie dowiem, ze gdybym byl dobrym kierowca to bym nie mial 3 stluczek, bo wystarczylo zahamowac. I pewnie ze wystarczylo, ale nie lubie cwaniaczkow za kierownica skrecajacych z lewego pasa w prawo...:)

odpowiedz

0
0
~DONA 2010-04-07 (10:27) 4 lata 5 miesięcy 24 dni 3 godziny i 47 minut temu

alkochol
Ten łysy który jechał osobowym samochodem zapewne był pod wpływem alkocholu, albo jechał z nadmierną prędkością.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~meridian 2010-04-07 (08:25) 4 lata 5 miesięcy 24 dni 5 godzin i 49 minut temu

A właściciel fabryki
zamiast martwić się o swoich pracowników martwi się zapewne bardziej tym ze bedzie miał nieplanowany przestój i poniesie straty.

odpowiedz

pokaż 11 ukrytych odpowiedzi

0
0
~mis 2010-04-07 (08:15) 4 lata 5 miesięcy 24 dni 5 godzin i 59 minut temu

kisc
bylem tam pomagalem ofiarom i musze jeszcze powiedziec ze sluzby ratunkowe z inowroclawia sa beznadziejne polowa z tych ratownikow pomylila powolania chaos poprostu niewiedzieli co robic beznadzieja to na takie instytucje ida pieniadze podatnikow brawo

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

0
0
~adam s 2010-04-07 (10:13) 4 lata 5 miesięcy 24 dni 4 godziny i 1 minutę temu

miałem podobny wypadek
przed laty miałem podobny wypadek ,jadący przede mną samochód ciężarowy zaczepił na zakręcie drogi przyczepą o nadjeżdżający z przeciwko samoćhód ciężarowy,który na skutek uderzenia zjechał na lewą stronę i zderzył się czołowo z moim samochodem osobowym- cud ,że przeżyłem z niewielkimi obrażeniami z mojego samochodu tylko pokrywa bagażnika i tylna oś nadawały się do dalszego użytku ,współczuje ofiarom wypadku

odpowiedz

0
0
~twardy 2010-04-07 (09:42) 4 lata 5 miesięcy 24 dni 4 godziny i 32 minuty temu

droga
a czemu nikt nie pomyślał przy remoncie drogi żeby ją poszerzyć. Przecież jest to droga z Poznania na Olsztyn. Ruch duży. Wielokrotnie widziałem tam zdesperowanych kierowców chcących kogoś wyprzedzić.

odpowiedz

0
0
~*** 2010-04-07 (09:41) 4 lata 5 miesięcy 24 dni 4 godziny i 33 minuty temu

Ino - miasto "bez" dróg
Szadłowice - Latkowo - do pierwsza (z dwóch) długa prosta, gdzie można wyprzedzić inne samochody na trasie Ino - Toruń. Tam zawsze będą wypadki, dopóki Inowrocław nie doczeka się obwodnicy i dwupasmowych dróg do Torunia i Bydgoszczy. Ino - to miasto jest skazane na zaściankowość, niestety władze ciągle 'miotają' się między fikcyjną wizją miasta uzdrowiskowego (to nigdy nie podniesie gospodarczo 80 tys miasta !!!) a utrzymaniem dochodów z setek prywatnych zakładów, "PPH" itp. - gdzie jedynie pewną pracę mają 'twórczy' księgowi.... ja jestem już daleko ...

odpowiedz

0
0
~Marian 2010-04-07 (09:39) 4 lata 5 miesięcy 24 dni 4 godziny i 35 minut temu

Nie rozumiem o czym jest ten tekst. Pomóżcie!

odpowiedz

0
0
~mike 2010-04-07 (09:35) 4 lata 5 miesięcy 24 dni 4 godziny i 39 minut temu

a pensje to wyczaruje?
a skad wiesz? moze tylu zatrudnial a oni bede na zwolnieniui kto zarobi aby im wyplacic ? pomyslales lecac z graba po forse kazdego pierwszego?

odpowiedz

0
0
~Marian 2010-04-07 (09:34) 4 lata 5 miesięcy 24 dni 4 godziny i 40 minut temu

Nie rozumiem o czym jest ten tekst

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

14. premier III Rzeczypospolitej wygłosiła exposé
dodane 2014-10-01 (10:05) 4 godziny i 9 minut temu

Bronisław Komorowski: dobre expose
dodane 2014-10-01 (11:40) 2 godziny i 34 minuty temu

Dreamliner zawrócił do Warszawy. Na pokładzie zmarł pasażer
dodane 2014-09-30 (20:11) 18 godzin i 3 minuty temu

Telewizja Trwam ukarana karą 50 tys. zł za nawoływanie do niszczenia Tęczy
dodane 2014-09-30 (15:21) 22 godziny i 53 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz zapoznać się z treścią expose Ewy Kopacz?

liczba oddanych głosów: 4028