więcej

kujawsko-pomorskie

Tragiczny wypadek k. Inowrocławia.

Logo dostawcy  WP.PL, PAP |  aktualizacja 2010-04-07 (15:18) 4 lata 5 miesięcy 13 dni 18 godzin i 48 minut temu
drukuj

Jak dowiedziała się Wirtualna Polska od rzecznika prasowego komendanta wojewódzkiego w Bydgoszczy kom. Moniki Chlebicz w miejscowości Szadłowice, koło Inowrocławia, doszło do tragicznego wypadku. W zderzeniu samochodu osobowego z autobusem jedna osoba zginęła, a 38 zostało poszkodowanych. Droga krajowa nr 15 była w tym miejscu zablokowana przez osiem godzin.




Ofiarą śmiertelną jest kierowca, który prowadził auto. Samochód osobowy marki audi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadący z naprzeciwka autobus.

Autokar przewoził 40 pracowników jednej z fabryk. Na miejsce przyjechały cztery karetki pogotowia, które przewiozły do Powiatowego Szpitala im. dr. L. Błażka w Inowrocławiu aż 38 pasażerów autobusu, skarżących się na dolegliwości po wypadku. Stan kilku z nich lekarze określają jako poważny, ale życiu żadnego z poszkodowanych nic nie zagraża.

Droga w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana, a ruch kierowano objazdami. Przyczyny i okoliczności wypadku ustalają policyjni biegli.

(oso, mj, meg)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 25 80.65%
nie 6 19.35%

Przeczytaj też

Uratował 2 osoby z płonącego auta - jest ciężko poparzony

dodane 2010-05-04 (11:50) 4 lata 4 miesiące 16 dni 22 godziny i 16 minut temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Czy miałeś kiedyś wypadek samochodowy?

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (107)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

2
0
~xyz 2010-04-07 (11:49) 4 lata 5 miesięcy 13 dni 22 godziny i 17 minut temu

Powiem jedno INOWROCŁAW MUSI MIEC OBWODNICE!!!!!!!!!! - Kiedy ona bedzie??????to pytanie do Urzędu Marszałkowskiego w Bydgoszczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! / obiecanki cacanki a głupiemu radość!!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~medor z lotwy 2010-04-07 (09:08) 4 lata 5 miesięcy 14 dni i 58 minut temu

TIRy
To wina TIRa. TIRy na tory. Zlikwidowac transport kolowy w polsce.

odpowiedz

pokaż 11 ukrytych odpowiedzi

2
2
~franco 2010-04-07 (09:22) 4 lata 5 miesięcy 14 dni i 44 minuty temu

TIR'y na tory? RACJA! W ciężarówkach siedzą psychole!! Każdy badania ma za 100 u łapówkarza.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
1
basiol74 2012-06-24 (14:52) 2 lata 2 miesiące 27 dni 19 godzin i 14 minut temu

ja tez nie mam prawa jazdy na tiry, ale jezdze duzo poniewaz pracuje w niemczech. nauczcie sie jezdzic samochodami osobowymi, barany jedne. jakos jak ja widze to kierowcy tirow maja wieksza kulture jazdy niz kierowcy osobowek, widze to w Polsce i na zachodzie... szacun dla wszystkich kierowcow...

odpowiedz

0
2
~basiol74 2012-06-24 (14:40) 2 lata 2 miesiące 27 dni 19 godzin i 26 minut temu

a co wam tiry winne, barany jestescie !!!

odpowiedz

1
0
~ciekawski 2010-04-07 (09:07) 4 lata 5 miesięcy 14 dni i 59 minut temu

Mam bardzo ważne pytanie.
Dlaczego na załączonej czerwonej mapie wszystkie województwa mają zaznaczone jedno miasto, a kujawsko-pomorskie dwa?

odpowiedz

pokaż 24 ukryte odpowiedzi

0
0
~leon 2010-04-07 (09:11) 4 lata 5 miesięcy 14 dni i 55 minut temu

nigdy tego nie zapomnę
w Dniu wczorajszym oszukałem Smierc ,Na trasie Bydgoszcz koszalin z nadjeżdzającego tira urwały się koła tylko refleksowi zawdzięczam że żyję nikomu nawet wrogowi tego nie życzę.

odpowiedz

pokaż 19 ukrytych odpowiedzi

1
0
~ig88 2010-04-09 (17:38) 4 lata 5 miesięcy 11 dni 16 godzin i 28 minut temu

ale urwał !!!

odpowiedz

0
0
~Susanna 2010-04-08 (13:08) 4 lata 5 miesięcy 12 dni 20 godzin i 58 minut temu

W tym wypadku zginął mój wujek
Ci, którzy go nie znali niech się w ogóle nie odzywają. On był spokojnym i dobrym człowiekiem. ...był...

odpowiedz

0
0
~kierowca 2010-04-07 (21:22) 4 lata 5 miesięcy 13 dni 12 godzin i 44 minuty temu

Jazda
Zwolnij ! Jeżdżę codziennie i widzę jak kretyni pędzą po śmierć swoją i niewinnych ludzi. Nie potrafimy jeździć normalnie.

odpowiedz

0
0
~tez kierowca 2010-04-07 (12:37) 4 lata 5 miesięcy 13 dni 21 godzin i 29 minut temu

winien - nie winien
prawda pewnie jest gdzies pośrodku. Zwłaszcza ze nawet trudno ustalic czy audi prowadzila kobieta czy mezczyzna. A wydawaloby sie ze jest to oczywiste juz na pierwszy rzut oka... ja mialem w ubieglym roku 3 stluczki i wszyscy "poszkodowani" twierdzili ze OCZYWISCIE to moja wina. Szkoda tylko ze policja miala na ten temat inne zdanie. A tu zaraz sie dowiem, ze gdybym byl dobrym kierowca to bym nie mial 3 stluczek, bo wystarczylo zahamowac. I pewnie ze wystarczylo, ale nie lubie cwaniaczkow za kierownica skrecajacych z lewego pasa w prawo...:)

odpowiedz

0
0
~DONA 2010-04-07 (10:27) 4 lata 5 miesięcy 13 dni 23 godziny i 39 minut temu

alkochol
Ten łysy który jechał osobowym samochodem zapewne był pod wpływem alkocholu, albo jechał z nadmierną prędkością.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~meridian 2010-04-07 (08:25) 4 lata 5 miesięcy 14 dni 1 godzinę i 41 minut temu

A właściciel fabryki
zamiast martwić się o swoich pracowników martwi się zapewne bardziej tym ze bedzie miał nieplanowany przestój i poniesie straty.

odpowiedz

pokaż 11 ukrytych odpowiedzi

0
0
~mis 2010-04-07 (08:15) 4 lata 5 miesięcy 14 dni 1 godzinę i 51 minut temu

kisc
bylem tam pomagalem ofiarom i musze jeszcze powiedziec ze sluzby ratunkowe z inowroclawia sa beznadziejne polowa z tych ratownikow pomylila powolania chaos poprostu niewiedzieli co robic beznadzieja to na takie instytucje ida pieniadze podatnikow brawo

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

0
0
~adam s 2010-04-07 (10:13) 4 lata 5 miesięcy 13 dni 23 godziny i 53 minuty temu

miałem podobny wypadek
przed laty miałem podobny wypadek ,jadący przede mną samochód ciężarowy zaczepił na zakręcie drogi przyczepą o nadjeżdżający z przeciwko samoćhód ciężarowy,który na skutek uderzenia zjechał na lewą stronę i zderzył się czołowo z moim samochodem osobowym- cud ,że przeżyłem z niewielkimi obrażeniami z mojego samochodu tylko pokrywa bagażnika i tylna oś nadawały się do dalszego użytku ,współczuje ofiarom wypadku

odpowiedz

0
0
~twardy 2010-04-07 (09:42) 4 lata 5 miesięcy 14 dni i 24 minuty temu

droga
a czemu nikt nie pomyślał przy remoncie drogi żeby ją poszerzyć. Przecież jest to droga z Poznania na Olsztyn. Ruch duży. Wielokrotnie widziałem tam zdesperowanych kierowców chcących kogoś wyprzedzić.

odpowiedz

0
0
~*** 2010-04-07 (09:41) 4 lata 5 miesięcy 14 dni i 25 minut temu

Ino - miasto "bez" dróg
Szadłowice - Latkowo - do pierwsza (z dwóch) długa prosta, gdzie można wyprzedzić inne samochody na trasie Ino - Toruń. Tam zawsze będą wypadki, dopóki Inowrocław nie doczeka się obwodnicy i dwupasmowych dróg do Torunia i Bydgoszczy. Ino - to miasto jest skazane na zaściankowość, niestety władze ciągle 'miotają' się między fikcyjną wizją miasta uzdrowiskowego (to nigdy nie podniesie gospodarczo 80 tys miasta !!!) a utrzymaniem dochodów z setek prywatnych zakładów, "PPH" itp. - gdzie jedynie pewną pracę mają 'twórczy' księgowi.... ja jestem już daleko ...

odpowiedz

0
0
~Marian 2010-04-07 (09:39) 4 lata 5 miesięcy 14 dni i 27 minut temu

Nie rozumiem o czym jest ten tekst. Pomóżcie!

odpowiedz

0
0
~mike 2010-04-07 (09:35) 4 lata 5 miesięcy 14 dni i 31 minut temu

a pensje to wyczaruje?
a skad wiesz? moze tylu zatrudnial a oni bede na zwolnieniui kto zarobi aby im wyplacic ? pomyslales lecac z graba po forse kazdego pierwszego?

odpowiedz

0
0
~Marian 2010-04-07 (09:34) 4 lata 5 miesięcy 14 dni i 32 minuty temu

Nie rozumiem o czym jest ten tekst

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Eksperci: Polacy zapomnieli, że grypa jest wciąż groźną chorobą
dodane 2014-09-20 (10:20) 23 godziny i 46 minut temu

O krok od katastrofy w Warszawie. Maszyniści użyli urządzenia "radio-stop"
dodane 2014-09-19 (21:21) 1 dzień 12 godzin i 45 minut temu

materiał wideo

Czarzasty: Grabarczyk był fatalnym ministrem, teraz jest najbliższym przyjacielem Kopacz
dodane 2014-09-19 (12:24) 1 dzień 21 godzin i 42 minuty temu

Prof. Kazimierz Kik: Teresa Piotrowska to najsłabsze ogniwo nowego rządu
dodane 2014-09-19 (12:02) 1 dzień 22 godziny i 4 minuty temu

Grzegorz Schetyna: Ewa Kopacz potrafi podejmować trudne decyzje
dodane 2014-09-19 (19:50) 1 dzień 14 godzin i 16 minut temu

Skandal w Kambodży. Pedofile odwiedzają sierocińce jak domy publiczne
dodane 2014-09-19 (12:28) 1 dzień 21 godzin i 38 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy Twoim zdaniem Ewa Kopacz będzie lepszym premierem niż Donald Tusk?

liczba oddanych głosów: 29512