Strona główna serwisu
Tragiczny powrót z dyskoteki -​ trójka nastolatków nie żyje

Tragiczny powrót z dyskoteki -​ trójka nastolatków nie żyje

Trzy osoby zginęły, a trzy kolejne zostały ciężko ranne w wyniku wypadku osobowego opla w miejscowości Blichowo (woj. mazowieckie). Samochodem jechało sześcioro młodych osób, wracających z dyskoteki.
Do wypadku doszło o godz. 4.20 na łuku drogi - poinformował rzecznik mazowieckiej policji. Kierujący oplem tigrą nastolatek na zakręcie stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w drzewo.

Na miejscu zginęła 17-letnia dziewczyna i dwóch braci, 17-latków. Trzy kolejne osoby, w wieku 16-17 lat, zostały zabrane do szpitala. Ich stan jest poważny - podała policja.

Okoliczności wypadku wyjaśnia policja. Na razie wiadomo, że młodzi ludzie jechali od Blichowa w stronę Staroźreb. Wracali z dyskoteki.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (714)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~kierowca_z_bombowca 2009-08-22 (19:14) 23 godzin i 37 minut temu

Co tydzień można przeczytać że znów poniosło śmierć parę młodzieńców którzy wracali z dyskoteki. Jak z dyskoteki to wiadomo że napruci jak szpadel,no może kierowca był jakoś trzeźwy,albo tylko po 3 piwach. Do tego znów przekroczona ilość osób w pojeździe. Tigra z tego co wiem jest małym samochodem,i ma chyba dopuszczalną ilość osób 4.A nawet jak 5,to jakim prawem znalazła się tam kolejna osoba?? To zaczyna być standard chyba,że w osobówkach jeździ się w 6-7 osób? Nie dziwne że na zakręcie wyniosło ich.Prawo siły odśrodkowej. Nic dodać,nic ując. pozdrawiam

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~lelek 2009-08-22 (17:32) 1 godzinę i 19 minut temu

no i bardzo dobrze !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~wiktor 2009-08-22 (13:15) 5 godzin i 36 minut temu

jest dobrze tak trzymać

odpowiedz

zgłoś do moderacji