Strona główna serwisu
Tragiczny powrót z dyskoteki -​ trójka nastolatków nie żyje

Tragiczny powrót z dyskoteki -​ trójka nastolatków nie żyje

Trzy osoby zginęły, a trzy kolejne zostały ciężko ranne w wyniku wypadku osobowego opla w miejscowości Blichowo (woj. mazowieckie). Samochodem jechało sześcioro młodych osób, wracających z dyskoteki.
Do wypadku doszło o godz. 4.20 na łuku drogi - poinformował rzecznik mazowieckiej policji. Kierujący oplem tigrą nastolatek na zakręcie stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w drzewo.

Na miejscu zginęła 17-letnia dziewczyna i dwóch braci, 17-latków. Trzy kolejne osoby, w wieku 16-17 lat, zostały zabrane do szpitala. Ich stan jest poważny - podała policja.

Okoliczności wypadku wyjaśnia policja. Na razie wiadomo, że młodzi ludzie jechali od Blichowa w stronę Staroźreb. Wracali z dyskoteki.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (714)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~kierowca_z_bombowca 2009-08-22 (19:14) 15 godzin i 34 minut temu

Co tydzień można przeczytać że znów poniosło śmierć parę młodzieńców którzy wracali z dyskoteki. Jak z dyskoteki to wiadomo że napruci jak szpadel,no może kierowca był jakoś trzeźwy,albo tylko po 3 piwach. Do tego znów przekroczona ilość osób w pojeździe. Tigra z tego co wiem jest małym samochodem,i ma chyba dopuszczalną ilość osób 4.A nawet jak 5,to jakim prawem znalazła się tam kolejna osoba?? To zaczyna być standard chyba,że w osobówkach jeździ się w 6-7 osób? Nie dziwne że na zakręcie wyniosło ich.Prawo siły odśrodkowej. Nic dodać,nic ując. pozdrawiam

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~lelek 2009-08-22 (17:32) 17 godzin i 16 minut temu

no i bardzo dobrze !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~wiktor 2009-08-22 (13:15) 21 godzin i 33 minut temu

jest dobrze tak trzymać

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~hubsontruck 2009-08-22 (12:25) 22 godzin i 23 minut temu

O co chodzi wszystkim z tymi drzewami???? to ludzie wpadają na drzewa a nie odwrotnie. Nie jestem żadnym ekologiem ale kierowcą zawodowym za kółkiem siedze 8rok (6lat w kraju i 2lata po europie) i wiem jedno gdyby ludzie jeżdzili rozważnie to nikt by nie wpadał na drzewa i bardzo mnie smuci fakt gdy dochodzi do zderzenia z drzewem to wszyscy mówią wycinac drzewa i itp. sami niech sie wytną!!!! .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~groszekk93 2009-08-20 (14:51) 19 godzin i 57 minut temu

Podobno to 16latek prowadził ten samochód, jak mogło do tego dojść :(

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~rejmot 2009-08-19 (12:44) 22 godzin i 4 minuty temu

Z tego co wiem, prawko się zdaje w wieku 18 lat. Kto jemu dał samochód? Z tego co wiem, samochody osobowe są rejestrowane na 5 miejsc a nie na 6. Żal takich młodych ludzi - współczuję ich rodzinom. Ale pytam - kto dał im samochód ? Przecież tak młodzi ludzie nie mają wyobraźni.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~gość 2009-08-19 (10:01) 47 minut temu

A może powinno się wprowadzić tkaie patrole które bedą sprawdzać trzeźwośćkażdego wyjeżdzającego spod dyskoteki kierowcy ? Wtedy może mniej by było takich spraw. Przecież slyszy się o nich co chwila. Może ktoś z "szanownych" rządzących by się w końcu zainteresował problemami z którymi boryka sięto społęczeństwo !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Ettore 2009-08-17 (22:03) 12 godzin i 45 minut temu

Tyle co roku ginie na przydrożnych drzewach. W ciągu 20 lat małe miasteczko. Gdyby wyeliminować kolejne zagrożenia,to znaczy fatalne drogi,złe pobocza itd,zabitych mogłoby być o wiele mniej. Są różne powody spotkania z drzewem. Fakt brawura również,ale znaczna część to nie brawurowa jazda. To próba uniknięcia zderzenia z autem jadącym z naprzeciwka,złapanie gumy,wyboista lub śliska droga itd itp. Droga i okolice powinny być jak najbardziej bezpieczne. Drzewa rosnące przy drodze są jak miny. Gdy wypadniesz z drogi trafiasz na minę i musisz ginąć lub zostać kaleką. Czy dziewczyny które zginęły w tym oplu zasługiwały na taką śmierć? Nie wiem,nie mnie to oceniać,ale też nie mają prawa tego robić ci,którzy nie usunęli tych drzew,lub je zasadzili. Czemuż to (ok może zbyt radykalne porównanie) przy torach wyścigowych nie sadzi się drzew,tylko robi duże pola do wytracenia prędkości lub barierki,bandy. Tam nie jeżdżą idioci,bez prawka i dostają szansę. A może budowniczy torów nie znają się na bezpieczeństwie w przeciwieństwie do wielu tutaj piszących(heh). Jasne,że z całej powierzchni dróg nie da się zrobić superbezpiecznych torów,jednak wiele zagrożeń można wyeliminować. Wypadnięcie z drogi,zazwyczaj nie jest zamierzone,zdarza się jednak a wtedy nie chcę uderzać w drzewo. Lepiej odpić się od barierki,lub wypaść w pole. Temat morze. Zaraz jakiś uczony napisze,że wie lepiej i drzewa są potrzebne. Jeśli je tak lubi niech sobie w pokoju posadzi. Temat morze.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~rafal 2009-08-17 (16:20) 18 godzin i 28 minut temu

Przynajmniej idioci, którzy jeżdzą jakby dupą w ognisko usiedli sami się pozabijają i nie będą stanowili zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego !. Bo przecież nawet gdyby nie było drzew równie dobrze ci sami idioci mogliby uderzyć w inny pojazd !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~arek 2009-08-17 (16:16) 18 godzin i 32 minut temu

W ten sposób nie potrzeba będzie tyle policji ! A idioci, którzy jeżdzą jakby dupą w ognisko usiedli sami się pozabijają i nie będą stanowili zagrożenia dla innych zrównoważonych uczestników ruchu drogowego ! I to należy wprowadzić jak najszybciej ! Niech idioci się pozabijają ! Wcale mi takich nie żal. A ile korzyści z drzew rosnących przy drogach !!! Piękna droga ze swieżym powietrzem. Piękny zielony płaszcz nad dachem z korony drzew ! Coś wspaniałego !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
haker 2009-08-17 (08:17) 2 godziny i 31 minut temu

co musieli czuć Ci biedni rodzice...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
garnuszek 2009-08-17 (08:05) 2 godziny i 43 minut temu

nie mogli potańczyć sobie w domu??!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~nick 2009-08-16 (23:03) 11 godzin i 45 minut temu

obrzydliwa polska prowincja........

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
andy_0021 2009-08-16 (20:17) 14 godzin i 31 minut temu

Prawda stara jak świat, że niektórzy rodzice dla swojego dziecka ,gwiazdkę z nieba by ściągnęli, a potem rozpacz. Nie całkiem obwiniam tych małolatów, bo rozumu u nich niewiele, ale rodzice którzy dają takim samochód, powinni trochę myśleć, to przecież nie boli.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~"babcia " 2009-08-16 (18:50) 15 godzin i 58 minut temu

W każdej dyskusji o wypadkach drogowych pełno było narzekań , że to przez "dziadków" , bo wolno jeżdżą i blokują jezdnię . Domyślam się , to młodzi kierowcy tak pisali . Dziś , dzięki Bogu , zmądrzeli .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~melka 2009-08-16 (18:47) 16 godzin i 1 minutę temu

Kiedyś się na to mówilo remiza, a po zabawie paru sztachetami się pobiło i to bylo wszystko.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Enter 2009-08-16 (18:12) 16 godzin i 36 minut temu

Nie odróżniacie oceny przyczyn od oceny skutków. Pijanstwo i wariactwo to przycyna - inaczej ja trzeba leczyć niż zastawiac na nich drzewa. SMierc na drzewie to jest skutek - inaczej trzeba myslec by skutki wypadku ograniczyc. Pomstowanie i złożyczenie nic tu nie pomoże. NIe można na pijakow i wariatow zastawiac pulapki w postaci zasadzonych drzew i liczyc na to ze na nim wlasnie sie zabiją - to chory łewb tak może myslec. Pijanstwo i wariactwo nalezy scigac i karac prawnie tak aby je ograniczyc lub nawet wykluczyc, a drzewa w skrajni wyciąć by ograniczyć skutki jakichkolwiek wypadkow z jakichkolwiek przyczyn. To takie prymitywne myslenie - jak jeździ pijany to niech sie zabije a w tym celu zastawie mu tu drzewo... Następny kretyn pisze ze drzewo ochroni przechodnia ... hehe, a jesli ten przechodzień będzie przed drzewem (pomiedzy samochodem wariata a drzewem)? Praworządność i rozsądek w spoleczenstwie rozwuja się tylko wtedy, gdy z wlasnych błędów potrafimy wyciągnąć właściwe wnioski. Czytając te posty mam wrażenie, że my z kryzysu będziemy wychodzić długo.....hehe

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~AB 2009-08-16 (17:56) 16 godzin i 52 minut temu

Jestem instruktorem nauki jazdy z 26 letnim stażem. Nie jedno widziałem i słyszałem. Muszę powiedzieć, że ludzi, którzy biorą sobie do serca uwagi instruktora i stosują je potem w czasie samodzielnej jazdy, jest mało. Widzę swoich kursantów, którzy jeżdżą samodzielnie już i wstydzę się przyznać komukolwiek, że ja ich uczyłem jeździć. Próby udowadniania komuś, że pokona się prawa fizyki i siły przyrody, kończą się znanym wynikiem. Śmiało również mogę powiedzieć, że ponad 80%, którzy zdają egzamin, są analfabetami z dziedziny prawa ruchu drogowego. Nie znają przepisów. Oni po prostu nauczyli się na pamięć, jak odpowiadać na takie, czy inne pytanie. Nie potrafią kojarzyć i przewidywać na drogach. Zdarzają się i tacy, którzy przychodząc na kurs, mają jakie takie pojęcie o jeździe. Tych można więcej nauczyć. Niektórzy mają cywilną odwagę, żeby po zakończonych jazdach powiedzieć -wie pan co, mnie się wydawało, że ja umiem jeździć. Ja tylko umiałem puścić sprzęgło, i dokonać redukcji biegów.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~chopek 2009-08-16 (17:35) 17 godzin i 13 minut temu

O tym to piszecie w szczegółach! ile lat ,czym jechali,jaki ich stan! A ku--a! O uszkodzonym niewinnie drzewie,obdartym z kory to ani słowa!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Stefan 2009-08-16 (17:35) 17 godzin i 13 minut temu

że wszystko potrafią i są nieśmiertelni.

odpowiedz