więcej

mazowieckie

Tragiczny powrót z dyskoteki - trójka nastolatków nie żyje.

PAP |  dodane 2009-08-16 (10:30) 4 lata 11 miesięcy 7 dni 13 godzin i 31 minut temu
drukuj

Trzy osoby zginęły, a trzy kolejne zostały ciężko ranne w wyniku wypadku osobowego opla w miejscowości Blichowo (woj. mazowieckie). Samochodem jechało sześcioro młodych osób, wracających z dyskoteki.

Do wypadku doszło o godz. 4.20 na łuku drogi - poinformował rzecznik mazowieckiej policji. Kierujący oplem tigrą nastolatek na zakręcie stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w drzewo.

Na miejscu zginęła 17-letnia dziewczyna i dwóch braci, 17-latków. Trzy kolejne osoby, w wieku 16-17 lat, zostały zabrane do szpitala. Ich stan jest poważny - podała policja.

Okoliczności wypadku wyjaśnia policja. Na razie wiadomo, że młodzi ludzie jechali od Blichowa w stronę Staroźreb. Wracali z dyskoteki.

(jks)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 47 82.46%
nie 10 17.54%

Przeczytaj też

11 osób rannych po zderzeniu dwóch tramwajów

dodane 2009-09-07 (22:35) 4 lata 10 miesięcy 16 dni 1 godzinę i 26 minut temu

Wypadek na Opolszczyźnie - zginęła kobieta

dodane 2009-08-22 (16:38) 4 lata 11 miesięcy 1 dzień 7 godzin i 23 minuty temu

"Na haju" zabił kobietę na drodze

dodane 2009-08-22 (11:48) 4 lata 11 miesięcy 1 dzień 12 godzin i 13 minut temu

Utrudnienia w ruchu na krajowej "jedynce"

dodane 2009-08-21 (22:05) 4 lata 11 miesięcy 2 dni 1 godzinę i 56 minut temu

Tragiczna śmierć 15-latka podczas akrobacji

dodane 2009-08-19 (08:38) 4 lata 11 miesięcy 4 dni 15 godzin i 23 minuty temu

Podpalił dyskotekę, bo ochroniarze go nie wpuścili

dodane 2009-08-17 (20:26) 4 lata 11 miesięcy 6 dni 3 godziny i 35 minut temu

Spowodował śmierć 16-latka i uciekł w popłochu

aktualizacja 2009-08-16 (12:19) 4 lata 11 miesięcy 7 dni 11 godzin i 42 minuty temu

Tragiczny wypadek - zginęły trzy osoby, w tym dziecko

aktualizacja 2009-08-11 (16:26) 4 lata 11 miesięcy 12 dni 7 godzin i 35 minut temu

14-latek wpadł pod ciężarówkę

dodane 2009-08-11 (14:48) 4 lata 11 miesięcy 12 dni 9 godzin i 13 minut temu

Młodzież się bawi, potem ginie - dwa tragiczne wypadki

dodane 2009-08-09 (11:50) 4 lata 11 miesięcy 14 dni 12 godzin i 11 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (714)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~chlust 2009-08-16 (10:58) 4 lata 11 miesięcy 7 dni 13 godzin i 3 minuty temu

Wyciąć drzewa.
Drzewa powinny rosnąć w lesie a nie przy drodze.Gdyby nie one kierowca wjechałby w pole i nic by się nie stało.Zwróćcie uwagę, że co drugie drzewo przydrożne zdobi krzyżyk.

odpowiedz

pokaż 154 ukryte odpowiedzi

0
0
~kierowca_z_bombowca 2009-08-22 (19:14) 4 lata 11 miesięcy 1 dzień 4 godziny i 47 minut temu

No i to jest to
Co tydzień można przeczytać że znów poniosło śmierć parę młodzieńców którzy wracali z dyskoteki. Jak z dyskoteki to wiadomo że napruci jak szpadel,no może kierowca był jakoś trzeźwy,albo tylko po 3 piwach. Do tego znów przekroczona ilość osób w pojeździe. Tigra z tego co wiem jest małym samochodem,i ma chyba dopuszczalną ilość osób 4.A nawet jak 5,to jakim prawem znalazła się tam kolejna osoba?? To zaczyna być standard chyba,że w osobówkach jeździ się w 6-7 osób? Nie dziwne że na zakręcie wyniosło ich.Prawo siły odśrodkowej. Nic dodać,nic ując. pozdrawiam

odpowiedz

0
0
~lelek 2009-08-22 (17:32) 4 lata 11 miesięcy 1 dzień 6 godzin i 29 minut temu

kpina !
no i bardzo dobrze !

odpowiedz

0
0
~wiktor 2009-08-22 (13:15) 4 lata 11 miesięcy 1 dzień 10 godzin i 46 minut temu

wypadek
jest dobrze tak trzymać

odpowiedz

0
0
~hubsontruck 2009-08-22 (12:25) 4 lata 11 miesięcy 1 dzień 11 godzin i 36 minut temu

komu przeszkadzają te drzewa
O co chodzi wszystkim z tymi drzewami???? to ludzie wpadają na drzewa a nie odwrotnie. Nie jestem żadnym ekologiem ale kierowcą zawodowym za kółkiem siedze 8rok (6lat w kraju i 2lata po europie) i wiem jedno gdyby ludzie jeżdzili rozważnie to nikt by nie wpadał na drzewa i bardzo mnie smuci fakt gdy dochodzi do zderzenia z drzewem to wszyscy mówią wycinac drzewa i itp. sami niech sie wytną!!!! .

odpowiedz

0
0
~groszekk93 2009-08-20 (14:51) 4 lata 11 miesięcy 3 dni 9 godzin i 10 minut temu

To straszne
Podobno to 16latek prowadził ten samochód, jak mogło do tego dojść :(

odpowiedz

0
0
~Arni 2009-08-16 (13:07) 4 lata 11 miesięcy 7 dni 10 godzin i 54 minuty temu

WIEŚ....to tłumaczy wszystko.
nic nie trzeba dodawać....

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~gość 2009-08-19 (10:01) 4 lata 11 miesięcy 4 dni 14 godzin i 1 minutę temu

Kontrola trzeźwości
A może powinno się wprowadzić tkaie patrole które bedą sprawdzać trzeźwośćkażdego wyjeżdzającego spod dyskoteki kierowcy ? Wtedy może mniej by było takich spraw. Przecież slyszy się o nich co chwila. Może ktoś z "szanownych" rządzących by się w końcu zainteresował problemami z którymi boryka sięto społęczeństwo !

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~rejmot 2009-08-19 (12:44) 4 lata 11 miesięcy 4 dni 11 godzin i 17 minut temu

17 latek kierowca? Osobówka 6 osobowa?
Z tego co wiem, prawko się zdaje w wieku 18 lat. Kto jemu dał samochód? Z tego co wiem, samochody osobowe są rejestrowane na 5 miejsc a nie na 6. Żal takich młodych ludzi - współczuję ich rodzinom. Ale pytam - kto dał im samochód ? Przecież tak młodzi ludzie nie mają wyobraźni.

odpowiedz

0
0
~Ettore 2009-08-17 (22:03) 4 lata 11 miesięcy 6 dni 1 godzinę i 58 minut temu

20% znaczy ponad 1000 osób.
Tyle co roku ginie na przydrożnych drzewach. W ciągu 20 lat małe miasteczko. Gdyby wyeliminować kolejne zagrożenia,to znaczy fatalne drogi,złe pobocza itd,zabitych mogłoby być o wiele mniej. Są różne powody spotkania z drzewem. Fakt brawura również,ale znaczna część to nie brawurowa jazda. To próba uniknięcia zderzenia z autem jadącym z naprzeciwka,złapanie gumy,wyboista lub śliska droga itd itp. Droga i okolice powinny być jak najbardziej bezpieczne. Drzewa rosnące przy drodze są jak miny. Gdy wypadniesz z drogi trafiasz na minę i musisz ginąć lub zostać kaleką. Czy dziewczyny które zginęły w tym oplu zasługiwały na taką śmierć? Nie wiem,nie mnie to oceniać,ale też nie mają prawa tego robić ci,którzy nie usunęli tych drzew,lub je zasadzili. Czemuż to (ok może zbyt radykalne porównanie) przy torach wyścigowych nie sadzi się drzew,tylko robi duże pola do wytracenia prędkości lub barierki,bandy. Tam nie jeżdżą idioci,bez prawka i dostają szansę. A może budowniczy torów nie znają się na bezpieczeństwie w przeciwieństwie do wielu tutaj piszących(heh). Jasne,że z całej powierzchni dróg nie da się zrobić superbezpiecznych torów,jednak wiele zagrożeń można wyeliminować. Wypadnięcie z drogi,zazwyczaj nie jest zamierzone,zdarza się jednak a wtedy nie chcę uderzać w drzewo. Lepiej odpić się od barierki,lub wypaść w pole. Temat morze. Zaraz jakiś uczony napisze,że wie lepiej i drzewa są potrzebne. Jeśli je tak lubi niech sobie w pokoju posadzi. Temat morze.

odpowiedz

0
0
~arek 2009-08-17 (16:16) 4 lata 11 miesięcy 6 dni 7 godzin i 45 minut temu

Myślę, że powinno się sadzić więcej drzew przy drogach !
W ten sposób nie potrzeba będzie tyle policji ! A idioci, którzy jeżdzą jakby dupą w ognisko usiedli sami się pozabijają i nie będą stanowili zagrożenia dla innych zrównoważonych uczestników ruchu drogowego ! I to należy wprowadzić jak najszybciej ! Niech idioci się pozabijają ! Wcale mi takich nie żal. A ile korzyści z drzew rosnących przy drogach !!! Piękna droga ze swieżym powietrzem. Piękny zielony płaszcz nad dachem z korony drzew ! Coś wspaniałego !

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~rafal 2009-08-17 (16:20) 4 lata 11 miesięcy 6 dni 7 godzin i 41 minut temu

Ja również uważam, że drzew powinno być jeszcze więcej przy drogach !
Przynajmniej idioci, którzy jeżdzą jakby dupą w ognisko usiedli sami się pozabijają i nie będą stanowili zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego !. Bo przecież nawet gdyby nie było drzew równie dobrze ci sami idioci mogliby uderzyć w inny pojazd !

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
~Enter 2009-08-16 (18:12) 4 lata 11 miesięcy 7 dni 5 godzin i 49 minut temu

Czytam i glupocie nadziwic sie nie mogę!!!!
Nie odróżniacie oceny przyczyn od oceny skutków. Pijanstwo i wariactwo to przycyna - inaczej ja trzeba leczyć niż zastawiac na nich drzewa. SMierc na drzewie to jest skutek - inaczej trzeba myslec by skutki wypadku ograniczyc. Pomstowanie i złożyczenie nic tu nie pomoże. NIe można na pijakow i wariatow zastawiac pulapki w postaci zasadzonych drzew i liczyc na to ze na nim wlasnie sie zabiją - to chory łewb tak może myslec. Pijanstwo i wariactwo nalezy scigac i karac prawnie tak aby je ograniczyc lub nawet wykluczyc, a drzewa w skrajni wyciąć by ograniczyć skutki jakichkolwiek wypadkow z jakichkolwiek przyczyn. To takie prymitywne myslenie - jak jeździ pijany to niech sie zabije a w tym celu zastawie mu tu drzewo... Następny kretyn pisze ze drzewo ochroni przechodnia ... hehe, a jesli ten przechodzień będzie przed drzewem (pomiedzy samochodem wariata a drzewem)? Praworządność i rozsądek w spoleczenstwie rozwuja się tylko wtedy, gdy z wlasnych błędów potrafimy wyciągnąć właściwe wnioski. Czytając te posty mam wrażenie, że my z kryzysu będziemy wychodzić długo.....hehe

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
haker 2009-08-17 (08:17) 4 lata 11 miesięcy 6 dni 15 godzin i 44 minuty temu

nie wyobrażam sobie
co musieli czuć Ci biedni rodzice...

odpowiedz

0
0
garnuszek 2009-08-17 (08:05) 4 lata 11 miesięcy 6 dni 15 godzin i 56 minut temu

to po co jechali na dyskoteke?
nie mogli potańczyć sobie w domu??!!

odpowiedz

0
0
~nick 2009-08-16 (23:03) 4 lata 11 miesięcy 7 dni i 58 minut temu

głupole
obrzydliwa polska prowincja........

odpowiedz

0
0
andy_0021 2009-08-16 (20:17) 4 lata 11 miesięcy 7 dni 3 godziny i 44 minuty temu

Dzień jak codzień, giną małolaty.
Prawda stara jak świat, że niektórzy rodzice dla swojego dziecka ,gwiazdkę z nieba by ściągnęli, a potem rozpacz. Nie całkiem obwiniam tych małolatów, bo rozumu u nich niewiele, ale rodzice którzy dają takim samochód, powinni trochę myśleć, to przecież nie boli.

odpowiedz

0
0
~Niemiec z Essen 2009-08-16 (15:58) 4 lata 11 miesięcy 7 dni 8 godzin i 3 minuty temu

U nas w Niemczech
tez sa dyskoteki Tez jest mlodziez ale duzo madrzejsza

odpowiedz

pokaż 12 ukrytych odpowiedzi

0
0
komarrek26 2009-08-16 (16:02) 4 lata 11 miesięcy 7 dni 7 godzin i 59 minut temu

Ile wyciąga opel tigra?
Pewnie można poszaleć?

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

0
0
~"babcia " 2009-08-16 (18:50) 4 lata 11 miesięcy 7 dni 5 godzin i 11 minut temu

ZMĄDRZELI
W każdej dyskusji o wypadkach drogowych pełno było narzekań , że to przez "dziadków" , bo wolno jeżdżą i blokują jezdnię . Domyślam się , to młodzi kierowcy tak pisali . Dziś , dzięki Bogu , zmądrzeli .

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Jeden z separatystów przyznaje, że bojownicy mieli zestaw Buk
dodane 2014-07-23 (21:15) 2 godziny i 46 minut temu

Ciała ofiar katastrofy lotniczej przekazane do identyfikacji
dodane 2014-07-23 (23:45) 16 minut temu

Małgorzata Kidawa-Błońska: Rok Polski w Rosji - odwołany
dodane 2014-07-23 (21:56) 2 godziny i 5 minut temu

Spacer 175 metrów nad ziemią
dodane 2014-07-23 (23:29) 32 minuty temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy w kontekście ostatnich wydarzeń na Ukrainie czujesz się bezpiecznie w Polsce?

liczba oddanych głosów: 5223