Strona główna serwisu
Tragedia na drodze. 7 osób nie żyje

Tragedia na drodze. 7 osób nie żyje

Trzy osoby, które zginęły w miejscowości Mościczki i cztery osoby w miejscowości Kolonia Wisznice to tragiczny bilans niedzielnego popołudnia na drogach.
Trzy osoby zginęły, a jedna została ranna po zderzeniu audi i opla vectry w miejscowości Mościczki w powiecie gorzowskim w woj. lubuskim - poinformował Łukasz Kostkiewicz z zespołu prasowego lubuskiej policji.

- Audi, prawdopodobnie z Trójmiasta, wyjechało z drogi podporządkowanej i wymusiło pierwszeństwo. Auto zderzyło się z oplem vectrą - powiedział Kostkiewicz. Zginęły trzy osoby podróżujące samochodem marki audi, a kierowca vectry trafił do szpitala. Na miejscu wypadku ruchem kieruje policja.

W miejscowości Kolonia Wisznice (Lubelskie) cztery osoby zginęły po tym, jak samochód audi A4 zjechał na pobocze i uderzył w drzewa. Do wypadku doszło przed godz. 17.


Samochód jadący w kierunku Sławatycz na łuku jezdni zjechał na pobocze i uderzył w dwa rosnące obok siebie drzewa. Autem jechała rodzina z powiatu włodawskiego: 32-letnia kobieta, która prowadziła samochód, dwóch mężczyzn w wieku 33 i 48 lat oraz dwoje dzieci w wieku 8 i 9 lat.

Na miejscu śmierć poniosły cztery osoby - trzy osoby dorosłe i dziecko. Drugie dziecko zostało ranne, odwieziono je do szpitala - powiedziała Anna Smarzak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Droga w miejscu wypadku została zablokowana. Wyznaczono objazd przez miejscowość Żeszczynka. Według dyżurnego GDDKiA utrudnienia w ruchu mogą potrwać około 6 godzin.


Policja ustala okoliczności wypadku.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (131)
Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
50
~donia 2012-08-05 (20:08) 16 godzin i 7 minut temu

I co dają mandaty i fotoradary złodzieje grabicie z kierowców a wystarczy budować drogi lecz wy ludzi macie w dupie tylko kasa i kasa się liczy dla rządzących!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
31
~wewe 2012-08-05 (21:23) 14 godzin i 52 minut temu

Właśnie próbowałem jeżdzić z dopuszczalną prędkością i 95% kierowców wyprzedzało mnie z grymasem politowania na twarzy,co jeszce mówili ?nie wiem i nie chcę słyszeć.To świadczy że poszanowanie prawa w tym kraju jest żadne.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
12
~sęp 2012-08-05 (19:40) 16 godzin i 35 minut temu

Chorzów ul.Gałeczki38.Na posesji zamiast chodnika mamy chodniko-drogę wewnętrzną.Czy tak ma wyglądać bezpieczeństwo które nam oferuje policja wraz z CHORZOWSKĄ SPÓŁDZIELNIĄ MIESZKANIOWĄ.Oni bardziej dbają o samochody niż o mieszkańców,oddali do użytku nowe miejsce parkingowe.które świeci pustkami a osoba niepełnosprawna i matka z małymi dziećmi chodzą ulicą bo chodnik jest drogą wewnętrzną. NIECH ŻYJE CHORZOWSKA POLICJA!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1