Strona główna serwisu
Tragedia na drodze. 7 osób nie żyje

Tragedia na drodze. 7 osób nie żyje

Trzy osoby, które zginęły w miejscowości Mościczki i cztery osoby w miejscowości Kolonia Wisznice to tragiczny bilans niedzielnego popołudnia na drogach.
Trzy osoby zginęły, a jedna została ranna po zderzeniu audi i opla vectry w miejscowości Mościczki w powiecie gorzowskim w woj. lubuskim - poinformował Łukasz Kostkiewicz z zespołu prasowego lubuskiej policji.

- Audi, prawdopodobnie z Trójmiasta, wyjechało z drogi podporządkowanej i wymusiło pierwszeństwo. Auto zderzyło się z oplem vectrą - powiedział Kostkiewicz. Zginęły trzy osoby podróżujące samochodem marki audi, a kierowca vectry trafił do szpitala. Na miejscu wypadku ruchem kieruje policja.

W miejscowości Kolonia Wisznice (Lubelskie) cztery osoby zginęły po tym, jak samochód audi A4 zjechał na pobocze i uderzył w drzewa. Do wypadku doszło przed godz. 17.

Samochód jadący w kierunku Sławatycz na łuku jezdni zjechał na pobocze i uderzył w dwa rosnące obok siebie drzewa. Autem jechała rodzina z powiatu włodawskiego: 32-letnia kobieta, która prowadziła samochód, dwóch mężczyzn w wieku 33 i 48 lat oraz dwoje dzieci w wieku 8 i 9 lat.

Na miejscu śmierć poniosły cztery osoby - trzy osoby dorosłe i dziecko. Drugie dziecko zostało ranne, odwieziono je do szpitala - powiedziała Anna Smarzak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Droga w miejscu wypadku została zablokowana. Wyznaczono objazd przez miejscowość Żeszczynka. Według dyżurnego GDDKiA utrudnienia w ruchu mogą potrwać około 6 godzin.

Policja ustala okoliczności wypadku.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (131)
Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
50
~donia 2012-08-05 (20:08) 21 godzin i 12 minut temu

I co dają mandaty i fotoradary złodzieje grabicie z kierowców a wystarczy budować drogi lecz wy ludzi macie w dupie tylko kasa i kasa się liczy dla rządzących!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
31
~wewe 2012-08-05 (21:23) 19 godzin i 57 minut temu

Właśnie próbowałem jeżdzić z dopuszczalną prędkością i 95% kierowców wyprzedzało mnie z grymasem politowania na twarzy,co jeszce mówili ?nie wiem i nie chcę słyszeć.To świadczy że poszanowanie prawa w tym kraju jest żadne.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
12
~sęp 2012-08-05 (19:40) 21 godzin i 40 minut temu

Chorzów ul.Gałeczki38.Na posesji zamiast chodnika mamy chodniko-drogę wewnętrzną.Czy tak ma wyglądać bezpieczeństwo które nam oferuje policja wraz z CHORZOWSKĄ SPÓŁDZIELNIĄ MIESZKANIOWĄ.Oni bardziej dbają o samochody niż o mieszkańców,oddali do użytku nowe miejsce parkingowe.które świeci pustkami a osoba niepełnosprawna i matka z małymi dziećmi chodzą ulicą bo chodnik jest drogą wewnętrzną. NIECH ŻYJE CHORZOWSKA POLICJA!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
30
Zgadzam się z opinią
39
~Bolo 2012-08-05 (19:58) 21 godzin i 22 minut temu

Kolejny przypadek gdzie dwóch doświadczonych kierowców, facetów wypiło dzień wcześniej kilka piw i bało się na drugi dzień wsiąść za kółko. Posadzili więc kobietę, która zrobiła prawko 15 lat temu i do tej pory nie miała okazji pojeździć samochodem. Głupie prawo i nic nie zrobisz tylko ludzi z drogi trzeba zbierać. Wiem, zaraz mnie zminusujecie, ale myślenie jest naprawdę trudne, więc motłoch nie myśli, tylko "kupuje" propagandę.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 12

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
8
~kamil wasik 2012-08-05 (20:07) 21 godzin i 13 minut temu

Na drogach nie widać policji a wariatów od cholery! Dzisiaj w nocy w mieście woj.widzialem 3 samochody jadące jednokierunkowa, pod prąd.to nie pierwszy przypadek na ul.Raciborskiej! A tą drogą jeżdżą radiowozy do swojej szkółki !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
14
Zgadzam się z opinią
21
~Bobul 2012-08-05 (19:36) 21 godzin i 44 minut temu

I kolejny raz zawiniło myślenie u kierowcy Audi a wystarczyło trochę poczekać aż Opel przejedzie ale skoro kierowca Audi zapalił światła to i wyłączył myśleniewięc mamy wypadek gdzie zginęło troje ludzi..... ,,WYŁĄCZ ŚWIATŁA-WŁACZ MYŚLENIE'' to nie boli !!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
7
~uchat 2012-08-05 (20:58) 20 godzin i 22 minut temu

W zakręty wchodzę tyle co na znaku minus 10 km/h. Dlaczego? 1. Niedziela wieczór, jesień, dość ciemno, wyjeżdząm z zakrętu i widzę 2 starszych ludzi.Ubranych na SZARO.Zero odblasku. 2,3,4 itp. ;lato, trochę jaśniej i rowerzyści, w tym jeden też bez świateł , odblask tylny zasłaniała mu torba na bagażniku.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
6
~art 2012-08-05 (22:21) 18 godzin i 59 minut temu

brak umiejetnosci i tyle,drzewa niewinne ani marka auta

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
5
~kierowca 2012-08-05 (21:15) 20 godzin i 5 minut temu

Zdjęcia z takich wypadków powinny być na każdym kursie pokazywane obowiązkowo.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
5
~BRAK WINY? 2012-08-05 (20:22) 20 godzin i 58 minut temu

WYSTARCZY ZBADAĆ CZAS JAZDY KIEROWCY JADĄCEGO Z TRÓJMIASTA ŻEBY WYKLUCZYĆ JEGO WINĘ

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
7
~tomek 2012-08-05 (19:46) 21 godzin i 34 minut temu

Czarna niedziela,opanujmy się.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~w 2012-08-05 (21:45) 19 godzin i 35 minut temu

po pierwsze brak koncentracji na drodze, po drugie brak umiejetnosci -a o drzewach drogach to nie mowcie bo to bzdura chcecie usprawiedliwic dwie powyzsze tezy?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
metro66 2012-08-05 (21:43) 19 godzin i 37 minut temu

Dwoje dzieci 8 i 9 lat . Bo samochodem trzeba pruć , nikt nie cyka ,że 50 km /h to i tak oszczędza Czas jakby miał jechać bryczką.. Nie... trzeba pruć , bo mało czasu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
4
~Ja pijany drajwer 2012-08-05 (22:23) 18 godzin i 57 minut temu

Co tam dziecko,co tam wszyscy!Lecim ile fabrika dala!!!!To jest wazne!!!!Co tam ,ze zabiorom prawo jazdy za jazde po wudzie???Bedziem jezdzili bez praw jazdy!!!!Co mi tam ???Ja w morde leje gaz i nikt mnie nie podskoczy!!!!Jeszcze mnie nikt nie podskoczyl!!Moje audi tyle poleci,ze nikt niczym tyle nie poleci!!!!!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
3
~asia 2012-08-05 (22:15) 19 godzin i 5 minut temu

biedne to dziecko, całą zapewne najbliższą rodzinę straciło :(

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
5
~drive66 2012-08-05 (21:42) 19 godzin i 38 minut temu

dziś jechałem E 65, odcinek nowa droga szybkiego ruchu od Nowej Soli do Zielonej Góry,sznur samochodów w jedną i drugą stronę. Nasilenie ruchu szokujące.Prawie wszyscy kierowcy trzymali równą prędkość i odległość od siebie,nikt się nie wyrywał do przodu,raz tylko trzech gówniarzy w golfie skakało do przodu. Sam miałem ochotę wyrwać się z tego zdyscyplinowanego sznura,ale pomyślałem sobie. Nie spieszy mi się nigdzie,mam czas,szkoda ginąć tak blisko od domu. Na to nasilenie ruchu,na tą ilość samochodów na drodze to i tak Polacy są mistrzami świata w bezpiecznej jeździe. Trzeba nam więcej autostrad za wszelką cenę,aby było mniej ludzkich tragedii.Na drogach najbardziej boję się innych kierowców. Lewym okiem zawsze patrzę na to się dzieje na lewym pasie,czy ktoś nagle nie zacznie wyprzedzać i na mnie nie wpadnie.Kobietę poznam z 5 km,Kobiety nie zjeżdżają jak ktoś wyprzedza,one przecież jadą zgodnie z przepisami. Jak mam skrzyżowanie,podporządkowaną drogę,patrzę czy ktoś nie wyjeżdża,a jak ktoś stoi to zwalniam tak,żebym mógłbym się przed nim zatrzymać,chyba,że wiem ,że mnie widzi.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 10

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
8
~driver 2012-08-05 (21:21) 19 godzin i 59 minut temu

wszyscy wiemy że szybkość zabija ale każde drzewo przy drodze ma swojego trupa czy nie idzie je poprostu wyciąć

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
4
~cekaem 2012-08-05 (21:20) 20 godzin temu

Nie trzeba wojny. Sami się wyrżniemy w pień.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~Mikołaj 2012-08-05 (20:47) 20 godzin i 33 minut temu

Giną niewnni ludzie w tym dzieci mające przed sobą życie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~kierowca 2012-08-06 (14:39) 2 godziny i 41 minut temu

Nie ma czegoś takiego jak strzeżone przejazdy, durne pismaki. Są z zaporami lub bez zapór. Znowu nie pomogły światła mijania w dzień? To dlaczego jesteśmy nadal okradani przez tych POsrańców? Wyłączyć światła i włączyć myślenie! Dlaczego tylko 1% kierowców jeździ przepisowo i najczęściej są to pojazdy nauki jazdy? Reszta to bezmózgowa wolna amerykanka!

odpowiedz