więcej

lubuskie

Tragedia na drodze. 7 osób nie żyje.

Logo dostawcyZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.  PAP |  aktualizacja 2012-08-05 (19:45) 2 lata 4 miesiące 16 dni i 43 minuty temu
drukuj

Trzy osoby, które zginęły w miejscowości Mościczki i cztery osoby w miejscowości Kolonia Wisznice to tragiczny bilans niedzielnego popołudnia na drogach.

Trzy osoby zginęły, a jedna została ranna po zderzeniu audi i opla vectry w miejscowości Mościczki w powiecie gorzowskim w woj. lubuskim - poinformował Łukasz Kostkiewicz z zespołu prasowego lubuskiej policji.

- Audi, prawdopodobnie z Trójmiasta, wyjechało z drogi podporządkowanej i wymusiło pierwszeństwo. Auto zderzyło się z oplem vectrą - powiedział Kostkiewicz. Zginęły trzy osoby podróżujące samochodem marki audi, a kierowca vectry trafił do szpitala. Na miejscu wypadku ruchem kieruje policja.

W miejscowości Kolonia Wisznice (Lubelskie) cztery osoby zginęły po tym, jak samochód audi A4 zjechał na pobocze i uderzył w drzewa. Do wypadku doszło przed godz. 17.

Samochód jadący w kierunku Sławatycz na łuku jezdni zjechał na pobocze i uderzył w dwa rosnące obok siebie drzewa. Autem jechała rodzina z powiatu włodawskiego: 32-letnia kobieta, która prowadziła samochód, dwóch mężczyzn w wieku 33 i 48 lat oraz dwoje dzieci w wieku 8 i 9 lat.

Na miejscu śmierć poniosły cztery osoby - trzy osoby dorosłe i dziecko. Drugie dziecko zostało ranne, odwieziono je do szpitala - powiedziała Anna Smarzak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Droga w miejscu wypadku została zablokowana. Wyznaczono objazd przez miejscowość Żeszczynka. Według dyżurnego GDDKiA utrudnienia w ruchu mogą potrwać około 6 godzin.

Policja ustala okoliczności wypadku.


(aka)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 3 8.11%
nie 34 91.89%

Przeczytaj też

Tragedia na drodze. Uciekali przed policją i zginęli

aktualizacja 2012-08-10 (12:46) 2 lata 4 miesiące 11 dni 7 godzin i 42 minuty temu

Tragiczny wypadek w Warszawie - 11-latek zginął na miejscu

dodane 2012-08-09 (07:26) 2 lata 4 miesiące 12 dni 13 godzin i 2 minuty temu

Wypadek w Krasnopolu - 2 osoby nie żyją, 2 ranne

dodane 2012-08-07 (08:39) 2 lata 4 miesiące 14 dni 11 godzin i 49 minut temu

W Rusinowicach samochód wjechał w pieszych. Cztery osoby ranne

dodane 2012-08-05 (22:40) 2 lata 4 miesiące 15 dni 21 godzin i 48 minut temu

Tragiczny wypadek koło Opoczna. Ciągnik przygniótł mężczyznę

dodane 2012-08-03 (11:12) 2 lata 4 miesiące 18 dni 9 godzin i 16 minut temu

Wypadek w Snopkowie - zginął kierowca i pasażerka

dodane 2012-08-01 (14:25) 2 lata 4 miesiące 20 dni 6 godzin i 3 minuty temu

Lubuskie: zablokowana droga K2 w powiecie żagańskim

dodane 2012-07-30 (09:15) 2 lata 4 miesiące 21 dni 11 godzin i 13 minut temu
materiał wideo

Tragiczny wypadek w Łódzkiem: pociąg zderzył się z busem, 9 osób nie żyje

aktualizacja 2012-07-30 (14:10) 2 lata 4 miesiące 21 dni 6 godzin i 18 minut temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Śmierć
  • WP.TV: Śmiertelny wypadek na pasach w Łodzi

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (131)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

50
9
~donia 2012-08-05 (20:08) 2 lata 4 miesiące 16 dni i 20 minut temu

I co dają mandaty i fotoradary złodzieje grabicie z kierowców a wystarczy budować drogi lecz wy ludzi macie w dupie tylko kasa i kasa się liczy dla rządzących!!!!!!

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

31
4
~wewe 2012-08-05 (21:23) 2 lata 4 miesiące 15 dni 23 godziny i 5 minut temu

Właśnie próbowałem jeżdzić z dopuszczalną prędkością i 95% kierowców wyprzedzało mnie z grymasem politowania na twarzy,co jeszce mówili ?nie wiem i nie chcę słyszeć.To świadczy że poszanowanie prawa w tym kraju jest żadne.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

12
2
~sęp 2012-08-05 (19:40) 2 lata 4 miesiące 16 dni i 48 minut temu

Chorzów ul.Gałeczki38.Na posesji zamiast chodnika mamy chodniko-drogę wewnętrzną.Czy tak ma wyglądać bezpieczeństwo które nam oferuje policja wraz z CHORZOWSKĄ SPÓŁDZIELNIĄ MIESZKANIOWĄ.Oni bardziej dbają o samochody niż o mieszkańców,oddali do użytku nowe miejsce parkingowe.które świeci pustkami a osoba niepełnosprawna i matka z małymi dziećmi chodzą ulicą bo chodnik jest drogą wewnętrzną. NIECH ŻYJE CHORZOWSKA POLICJA!!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

39
30
~Bolo 2012-08-05 (19:58) 2 lata 4 miesiące 16 dni i 30 minut temu

Kolejny przypadek gdzie dwóch doświadczonych kierowców, facetów wypiło dzień wcześniej kilka piw i bało się na drugi dzień wsiąść za kółko. Posadzili więc kobietę, która zrobiła prawko 15 lat temu i do tej pory nie miała okazji pojeździć samochodem. Głupie prawo i nic nie zrobisz tylko ludzi z drogi trzeba zbierać. Wiem, zaraz mnie zminusujecie, ale myślenie jest naprawdę trudne, więc motłoch nie myśli, tylko "kupuje" propagandę.

odpowiedz

pokaż 12 ukrytych odpowiedzi

8
0
~kamil wasik 2012-08-05 (20:07) 2 lata 4 miesiące 16 dni i 21 minut temu

Na drogach nie widać policji a wariatów od cholery! Dzisiaj w nocy w mieście woj.widzialem 3 samochody jadące jednokierunkowa, pod prąd.to nie pierwszy przypadek na ul.Raciborskiej! A tą drogą jeżdżą radiowozy do swojej szkółki !

odpowiedz

21
14
~Bobul 2012-08-05 (19:36) 2 lata 4 miesiące 16 dni i 52 minuty temu

I kolejny raz zawiniło myślenie u kierowcy Audi a wystarczyło trochę poczekać aż Opel przejedzie ale skoro kierowca Audi zapalił światła to i wyłączył myśleniewięc mamy wypadek gdzie zginęło troje ludzi..... ,,WYŁĄCZ ŚWIATŁA-WŁACZ MYŚLENIE'' to nie boli !!!!

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

7
1
~uchat 2012-08-05 (20:58) 2 lata 4 miesiące 15 dni 23 godziny i 30 minut temu

W zakręty wchodzę tyle co na znaku minus 10 km/h. Dlaczego? 1. Niedziela wieczór, jesień, dość ciemno, wyjeżdząm z zakrętu i widzę 2 starszych ludzi.Ubranych na SZARO.Zero odblasku. 2,3,4 itp. ;lato, trochę jaśniej i rowerzyści, w tym jeden też bez świateł , odblask tylny zasłaniała mu torba na bagażniku.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

6
1
~art 2012-08-05 (22:21) 2 lata 4 miesiące 15 dni 22 godziny i 7 minut temu

brak umiejetnosci i tyle,drzewa niewinne ani marka auta

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

5
0
~kierowca 2012-08-05 (21:15) 2 lata 4 miesiące 15 dni 23 godziny i 13 minut temu

Zdjęcia z takich wypadków powinny być na każdym kursie pokazywane obowiązkowo.

odpowiedz

5
0
~BRAK WINY? 2012-08-05 (20:22) 2 lata 4 miesiące 16 dni i 6 minut temu

WYSTARCZY ZBADAĆ CZAS JAZDY KIEROWCY JADĄCEGO Z TRÓJMIASTA ŻEBY WYKLUCZYĆ JEGO WINĘ

odpowiedz

7
2
~tomek 2012-08-05 (19:46) 2 lata 4 miesiące 16 dni i 42 minuty temu

Czarna niedziela,opanujmy się.

odpowiedz

4
0
~w 2012-08-05 (21:45) 2 lata 4 miesiące 15 dni 22 godziny i 43 minuty temu

po pierwsze brak koncentracji na drodze, po drugie brak umiejetnosci -a o drzewach drogach to nie mowcie bo to bzdura chcecie usprawiedliwic dwie powyzsze tezy?

odpowiedz

4
0
metro66 2012-08-05 (21:43) 2 lata 4 miesiące 15 dni 22 godziny i 45 minut temu

Dwoje dzieci 8 i 9 lat . Bo samochodem trzeba pruć , nikt nie cyka ,że 50 km /h to i tak oszczędza Czas jakby miał jechać bryczką.. Nie... trzeba pruć , bo mało czasu.

odpowiedz

4
1
~Ja pijany drajwer 2012-08-05 (22:23) 2 lata 4 miesiące 15 dni 22 godziny i 5 minut temu

Co tam dziecko,co tam wszyscy!Lecim ile fabrika dala!!!!To jest wazne!!!!Co tam ,ze zabiorom prawo jazdy za jazde po wudzie???Bedziem jezdzili bez praw jazdy!!!!Co mi tam ???Ja w morde leje gaz i nikt mnie nie podskoczy!!!!Jeszcze mnie nikt nie podskoczyl!!Moje audi tyle poleci,ze nikt niczym tyle nie poleci!!!!!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
0
~asia 2012-08-05 (22:15) 2 lata 4 miesiące 15 dni 22 godziny i 13 minut temu

biedne to dziecko, całą zapewne najbliższą rodzinę straciło :(

odpowiedz

5
2
~drive66 2012-08-05 (21:42) 2 lata 4 miesiące 15 dni 22 godziny i 46 minut temu

dziś jechałem E 65, odcinek nowa droga szybkiego ruchu od Nowej Soli do Zielonej Góry,sznur samochodów w jedną i drugą stronę. Nasilenie ruchu szokujące.Prawie wszyscy kierowcy trzymali równą prędkość i odległość od siebie,nikt się nie wyrywał do przodu,raz tylko trzech gówniarzy w golfie skakało do przodu. Sam miałem ochotę wyrwać się z tego zdyscyplinowanego sznura,ale pomyślałem sobie. Nie spieszy mi się nigdzie,mam czas,szkoda ginąć tak blisko od domu. Na to nasilenie ruchu,na tą ilość samochodów na drodze to i tak Polacy są mistrzami świata w bezpiecznej jeździe. Trzeba nam więcej autostrad za wszelką cenę,aby było mniej ludzkich tragedii.Na drogach najbardziej boję się innych kierowców. Lewym okiem zawsze patrzę na to się dzieje na lewym pasie,czy ktoś nagle nie zacznie wyprzedzać i na mnie nie wpadnie.Kobietę poznam z 5 km,Kobiety nie zjeżdżają jak ktoś wyprzedza,one przecież jadą zgodnie z przepisami. Jak mam skrzyżowanie,podporządkowaną drogę,patrzę czy ktoś nie wyjeżdża,a jak ktoś stoi to zwalniam tak,żebym mógłbym się przed nim zatrzymać,chyba,że wiem ,że mnie widzi.

odpowiedz

pokaż 10 ukrytych odpowiedzi

8
5
~driver 2012-08-05 (21:21) 2 lata 4 miesiące 15 dni 23 godziny i 7 minut temu

wszyscy wiemy że szybkość zabija ale każde drzewo przy drodze ma swojego trupa czy nie idzie je poprostu wyciąć

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

4
2
~cekaem 2012-08-05 (21:20) 2 lata 4 miesiące 15 dni 23 godziny i 8 minut temu

Nie trzeba wojny. Sami się wyrżniemy w pień.

odpowiedz

2
0
~Mikołaj 2012-08-05 (20:47) 2 lata 4 miesiące 15 dni 23 godziny i 41 minut temu

Giną niewnni ludzie w tym dzieci mające przed sobą życie.

odpowiedz

1
0
~kierowca 2012-08-06 (14:39) 2 lata 4 miesiące 15 dni 5 godzin i 49 minut temu

Nie ma czegoś takiego jak strzeżone przejazdy, durne pismaki. Są z zaporami lub bez zapór. Znowu nie pomogły światła mijania w dzień? To dlaczego jesteśmy nadal okradani przez tych POsrańców? Wyłączyć światła i włączyć myślenie! Dlaczego tylko 1% kierowców jeździ przepisowo i najczęściej są to pojazdy nauki jazdy? Reszta to bezmózgowa wolna amerykanka!

odpowiedz