Strona główna serwisu
Staranował radiowóz i dwa auta -​ pościg w Siemianowicach

Staranował radiowóz i dwa auta -​ pościg w Siemianowicach

Policja z Siemianowic Śląskich szuka kierowcy auta, który rano podczas pościgu staranował radiowóz i dwa inne samochody - informuje RMF FM.
Podczas pościgu kierowcy Volkswagena Golfa oddano strzały. - Policjanci w trakcie, gdy kierowca chciał ich potrącić, oddali strzały w jego kierunku. Następnie ten kierowca oddalił się, policjanci nadal go poszukują - powiedziała aspirant Justyna Dziedzic.
RMF FM

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (115)
Nie zgadzam się z opinią
24
Zgadzam się z opinią
337
~Krab 2016-02-22 (07:29) 8 godzin i 29 minut temu

Jak słaba jest Polska Policja tłumaczyć nie trzeba, ten przykład dobitnie to tłumaczy. Ta familijno - towarzyska formacja nadaje się do łapania przysłowiowej staruszki z pietruszką a nie groźnych przestępców.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 13

Nie zgadzam się z opinią
18
Zgadzam się z opinią
202
~Nolte 2016-02-22 (07:31) 8 godzin i 27 minut temu

Ciekawe ilu policjantów postrzelonych bo nic nie piszą.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
173
~1 2016-02-22 (07:38) 8 godzin i 20 minut temu

Teraz policjanci wymagają pomocy psychologa.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
80
~ady 2016-02-22 (07:22) 8 godzin i 36 minut temu

no widzicie jaka mamy policje teraz -szkoda gadac-umia tylko zatrzymac rowerzyste po piwie i tioo wieklki suikces

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
75
~kacperek 2016-02-22 (07:57) 8 godzin i 1 minutę temu

Jak czytam w pasjonującej relacji, że kierowca się "oddalił", to padam ze śmiechu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
74
~ryszard 2016-02-22 (07:26) 8 godzin i 32 minut temu

A on się nie przestraszył strzałów policji tylko uciekł. To łobuz.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
60
~AA 2016-02-22 (07:28) 8 godzin i 30 minut temu

Piękna akcja, piękna akcja...:)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
60
~Sławeq 2016-02-22 (07:24) 8 godzin i 34 minut temu

strzelali a bandyta uciekł. No to jak celowali ?? kurka wodna.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
59
stanty 2016-02-22 (07:22) 8 godzin i 36 minut temu

brawo zuchy z policji

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
57
~strazak Sam 2016-02-22 (08:08) 7 godzin i 50 minut temu

No niech ktos tej naszej zalosnej Policji da jakiegos cynka gdzie ten kierowca,bo przeciez oni sami za cholere go nie znajda.Nie dosc ze nie potrafia zlapac kolesia ktory ucieka im starym golfem to gubia go no a samemu to niby jak maja go znalezc?Apeluje w imieniu policji do spoleczenstwa,dajcie im cynka zeby ta familijno-towarzyska grupa zawodowa nie miala kolejnej kompromitacji,no i nie smiejmy sie z policji

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
53
~patriota 2016-02-22 (07:50) 8 godzin i 8 minut temu

Strzelanina to jest wymiana ognia a nie obrona przed bandytą. Tytuł znów wprowadza w błąd.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
40
~emeryt 2016-02-22 (08:20) 7 godzin i 38 minut temu

SORRY,A STRZELALI GDZIE???MOŻE W POWIETRZE LUB .......CO ZA NIEUDOLNOŚĆ,NADAL PRZYJMUJĄ PO "ZNAJOMOŚCI",LUB BO KTOŚ Z RODZINY PRACOWAŁ,LUB PRACUJE????CO ZA NIEUDOLNOŚĆ

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
39
~gitara 2016-02-22 (08:17) 7 godzin i 41 minut temu

Czym ta nasza Policja strzela? ......Ślepakami???????....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
35
~ukr 2016-02-22 (08:15) 7 godzin i 43 minut temu

mial facet szczescie ze to nie usa lub kanada, juz by byl na tamtym swiecie, w demokratycznej pln ameryce nie masz prawa uciekac przed policja, bo odrazu jestes teryrysta. wiadomosc z podworka

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
26
~XD 2016-02-22 (07:43) 8 godzin i 15 minut temu

Słaby węch mają.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
26
~kompletne zero 2016-02-22 (07:39) 8 godzin i 19 minut temu

Nauczyć ich wreszcie właściwego i skutecznego działania.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
23
~Wika 2016-02-22 (09:23) 6 godzin i 35 minut temu

Policja jest słaba bo ma za mało uprawnień-kłaniają się tzw. prawa człowieka.Co by nie mówić o komunie. to jak taki bandzior dostał pałką, to pamiętał przez całe życie.Drugą sprawą jest nasze prawo-kara powinna być dotkliwa, czyli finansowa,nie jakieś 200zł.Pora brać przykład z policji francuskiej tam się nikt nie przejmuje bandziorami-najpierw leją a potem rozmawiają.Nasi policjanci nie mogą podejmować samodzielnych decyzji,bo "na bruk",i tak bandyci górą-nie boją się nikogo, bo co mu kto zrobi.A jak przypadkiem będzie sądzony,to sprawa ciągnie się latami-taka to nasza sprawiedliwość,a prawo gdzie?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
18
~bolo 2016-02-22 (07:25) 8 godzin i 33 minut temu

Co sie dziwicie.Poniedziałek.Ja też z tego powodu jestem tak wkur... że też staranował bym pare samochodów

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
15
~OTO PRAWDA 2016-02-22 (09:03) 6 godzin i 55 minut temu

JAKBY CELNIE STRZELILI TO PROKURATOR I SĘDZIA ZRÓJNOWALI BY DLA NICH ŻYCIE. - W POLSCE WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI CHRONI PRZESTĘPCÓW,A KARZE LUDZI I PRACOWNIKÓW SŁUŻB MUNDUROWYCH.TEMU ZŁO JEST CORAZ WIĘKSZE.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
21
~tramp 2016-02-22 (07:49) 8 godzin i 9 minut temu

Policja jak zwykle bezkarna.

odpowiedz