Strona główna serwisu
Spotkanie posłów i senatorów PiS z rządem na wyjazdowym posiedzeniu klubu

Spotkanie posłów i senatorów PiS z rządem na wyjazdowym posiedzeniu klubu

• "Mobilizacyjne posiedzenie klubu PiS" w okolicach Warszawy
• 15-16 stycznia także spotkanie z rządem i Jarosławem Kaczyńskim
• Poseł PiS: pewnie usłyszymy, jak ważna jest jedność w obliczu ataków
Premier Beata Szydło i prezes PiS Jarosław Kaczyński Premier Beata Szydło i prezes PiS Jarosław Kaczyński ()
W przyszłym tygodniu - 15 i 16 stycznia - odbędzie się wyjazdowe posiedzenie klubu PiS z udziałem wszystkich członków Rady Ministrów - dowiedziała się Polska Agencja Prasowa w kierownictwie partii. Głównym tematem dyskusji ma być bieżąca sytuacja polityczna.

W piątek wieczorem wystąpić ma prezes Jarosław Kaczyński. - Zaplanowana jest dyskusja na temat tego, co dzieje się w kraju, dokonamy analizy sondaży, będzie dyskusja, myślę, że m.in. na temat lepszej komunikacji z wyborcami i dalszej strategii - powiedział PAP polityk z władz PiS.

W sobotę parlamentarzyści PiS mają rozmawiać z członkami Rady Ministrów. Posiedzenie klubu PiS zaplanowane jest w okolicach Warszawy. Klub PiS liczy 234 posłów i 61 senatorów.


Jak powiedział PAP jeden z polityków, będzie to pierwsze posiedzenie klubu po uformowaniu rządu z udziałem zarówno prezesa, jak i członków rządu.

- To zapewne będzie posiedzenie mobilizacyjne, pewnie usłyszymy, jak ważna jest jedność w obliczu ataków z zewnątrz, że musimy być jednością, że musimy być konsekwentni w realizacji naszego programu naprawy Polski - mówi PAP jeden z posłów PiS.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (630)
Nie zgadzam się z opinią
778
Zgadzam się z opinią
1140
~Zdenek 2016-01-05 (21:02) 9 godzin i 50 minut temu

Ile to posiedzenie będzie kosztowało. Łatwo krytkować poprzedników za nieuzasadnione wydatki.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 29

Nie zgadzam się z opinią
790
Zgadzam się z opinią
1194
~Obywatel RP 2016-01-05 (20:51) 10 godzin i 1 minutę temu

To co dla jednych oznacza "naprawa państwa prawnego", dla innych znaczy jego"demontaż". Mimo wszystko PiS nie ma bezwzględnego monopolu monterskiego w Polsce. Oni chcą na siłę "uszczęśliwić" wg. własnych wartości wszystkich Polaków, tego jeszcze nigdy nikt nie dokonał i oni także nie dadzą rady.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 24