Strona główna serwisu
"Spełnił się czarny scenariusz Donalda Tuska". Polityczni rywale komentują zmiany w PO

"Spełnił się czarny scenariusz Donalda Tuska". Polityczni rywale komentują zmiany w PO

• Jaworski (PiS): Tusk będzie teraz podlegał Schetynie
• Paulina Henning-Kłoska (Nowoczesna): nie zapominamy 8 lat rządów
• Kulesza (Kukiz'15): nowy lider nie przyciągnie wyborców
- Przez wiele lat Donald Tusk robił wszystko, żeby Grzegorz Schetyna został wyeliminowany z PO i z polityki. Dzisiaj Tusk będzie podlegał Schetynie - powiedział Adam Jaworski z PiS, oceniając wybór nowego przewodniczącego PO. Paulina Henning-Kłoska z Nowoczesnej zastrzegła, że zmiana szefa Platformy nie upoważnia do tego, aby osiem lat jej rządów rzucać w niepamięć. - Będziemy PO sukcesywnie za to rozliczać - zapowiedziała.

Również Jarosław Zieliński, wiceszef MSW podkreślił, że Schetyna "stać teraz będzie na czele partii, która przez osiem lat źle służyła Polsce". Jakub Kulesza z Klubu Kukiz'15 nie wierzy, że nowy lider jest w stanie powtórzyć sukcesy partii i przyciągnąć do niej wyborców.

- "Masa upadłościowa" po rządach Tuska i Kopacz jest tak duża, że nawet Schetyna - jako polityk sprawny i doświadczony - będzie w stanie odbudować tę formację - ocenił z kolei Jan Maria Jackowski, senator PiS.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (292)
Nie zgadzam się z opinią
51
Zgadzam się z opinią
435
~nyc 2016-01-26 (23:58) 21 godzin i 42 minut temu

nie wiem co to jest tusk, ale ten pacan jest dla mnie czarnym scenariuszem..on nie lubi POLSKI

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
24
Zgadzam się z opinią
330
~outfitter 2016-01-27 (05:09) 16 godzin i 31 minut temu

Dobra wiadomosc dla PIS.Schetyna animator akcji widelec.Kilkaset ludzi zgarnietych w ulicznej lapance,bitych torturowanych I szantazowanych w celu przyznania sie do niepelnionych win.Teraz uniewinnianych przez sady,ich adwokaci I prokuratorzy z urzadu zbieraja fakty.Ktos za to odpowie

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 7

Nie zgadzam się z opinią
96
Zgadzam się z opinią
265
~zwykły podatnik 2016-01-27 (09:31) 12 godzin i 9 minut temu

Z plwocin "komentatorów" zupy nie będzie. Złoty też nie przestanie dołować.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
11
Zgadzam się z opinią
117
~wroom42 2016-01-27 (00:02) 21 godzin i 38 minut temu

Tusku!zalatwiaj w Brukseli zasilek i nie wracaj do kraju,bo Schetyna ci nie odpusci Swojego upokorzenia. A ciocia Merkel chyba nie dotrwa do konca kadencji. Moze by tak wrocic do Peru????.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
108
~polakem 2016-01-27 (06:20) 15 godzin i 20 minut temu

Shrek Shetyna niech najpierw rozliczy się z tych 48 afer i przekrętów które PO zrobiła razem z PSLem i Fredem Flinstonem Piechocińskim przez 8 lat swoich rządów niszczących nasz kraj.Powinno się ich powsadzać do więzienia , i zabrać im to co ukradli.POwinno się tą partię unicestwić i zlikwidować.I jeszcze ten uśmiechnięty pajac będzie jeździł do Brukseli i płakał w rękaw Tuska.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
91
~Jur 2016-01-27 (09:09) 12 godzin i 31 minut temu

Szetyna, człowiek o charyzmie parkingowego stanie się likwidatorem ciemnej masy upadłościowej znanej w niektórych kręgach pod nazwą Platforma Obywatelska. I ja się z tego cieszę

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
80
~ola 2016-01-27 (08:53) 12 godzin i 47 minut temu

Joanna Schmidt, posłanka Nowoczesnej, miała dziś dyskutować w Telewizji Republika z Małgorzatą Gosiewską z Prawa i Sprawiedliwości. Czekając na wejście, w hallu telewizji oglądać można program Republiki na żywo. Dzisiejsze „Kulisy manipulacji flesz” o 20:40 poświęcone były kompromitującej nieznajomości podstawowych faktów historycznych przez lidera Nowoczesnej. Po obejrzeniu programu - posłanka z partii Petru uciekła z siedziby telewizji.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
73
~Janek 2016-01-27 (07:15) 14 godzin i 25 minut temu

Precz muzułmańcom !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
73
~VIP 2016-01-27 (10:05) 11 godzin i 35 minut temu

PO wybierając na swojego lidera tego cwaniaka i debila schetynę sama skazała się na zagłade .Brawo peowskie cymbały.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
73
~happy 2016-01-27 (09:04) 12 godzin i 36 minut temu

wyprowadzić sztandar po -schetyna donosiciel

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
67
~j-k 2016-01-27 (10:07) 11 godzin i 33 minut temu

Mam nadzieję, że ostatnie POlecenie Grzecha będzie brzmiało-"Sztandar wyprowadzić !"

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
63
Zgadzam się z opinią
125
~Patriota 2016-01-26 (21:31) 9 minut temu

Zgraja mściwych złodzieji odrzucona przez NARÓD nie może pogodzić się z tym ,że ludzie się na nich poznali.!!! To warstwa ludzi, którzy wzamian za prywatny dobrobyt zaprzedają Polskę obcemu kapitałowi. Ale dlaczego nadal pełno tego pomiotu w TV ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
67
~BOBO 2016-01-27 (10:16) 11 godzin i 24 minut temu

Teraz zamiast trzech tenorów będzie tenor i dwie flecistki,nie wróży to nic dobrego,koniec PO bliski

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
64
~Xxx 2016-01-27 (10:09) 11 godzin i 31 minut temu

Schetyna likwidator PEŁO. Sztandar wyproeadzić!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
64
~meo 2016-01-27 (09:13) 12 godzin i 27 minut temu

No to teraz wreszcie Schetyna przejedzie się po Tusku jak po łysej kobyle !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
61
~Polak 2016-01-27 (09:07) 12 godzin i 33 minut temu

Kiedy Schetyna odpowie KARNIE za INFOAFERE był wtedy szefem MSWIA wałek był na MILIARDY ZŁ? I kiedy karnie odpowie kopacz za lewe sekcje zwłok zamordowanych 96 osób w Smoleńsku?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
61
~goscxl 2016-01-27 (02:44) 18 godzin i 56 minut temu

Za każdym razem CI sami ludzie jak dorwią sie do władzy to pala za soba wszystkie mosty . to dlatego potem zmieniają "opakowanie" i dalej oszukują , bo nie zostali nigdy rozliczenie. Tak było w przypadku Unii Wolności, teraz PO ( które umrze ) a w jego miejsce już powstała tzw Nowoczesna .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
51
~Sęp 2016-01-27 (09:27) 12 godzin i 13 minut temu

Grzesiu.Co z tą panią,co robiła z rządem wypady za miasto pendolino zaglądając do schabowego?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
52
~MO-997 2016-01-27 (07:57) 13 godzin i 43 minut temu

Shetyma to miernota gorsza od tusek.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
27
Zgadzam się z opinią
63
~ninka 2016-01-27 (09:44) 11 godzin i 56 minut temu

Nie chcę myśleć komu podlega Jaworski,nie ma chyba nic gorszego.

odpowiedz