Strona główna serwisu
Śmiertelny wypadek pod Zieloną Górą

Śmiertelny wypadek pod Zieloną Górą

Po śmiertelnym wypadku zablokowana jest droga krajowa nr 27 w pobliżu Nowogrodu Bobrzańskiego w powiecie zielonogórskim. Doszło tam do zderzenia renaulta laguny z samochodem ciężarowym.


- Na miejscu zginął kierowca pojazdu osobowego - poinformował rzecznik lubuskiej policji Sławomir Konieczny. Organizowane są objazdy.

Droga nr 27 łączy na tym odcinku Zieloną Górę z Żarami, a sam Nowogród Bobrzański znajduje się mniej więcej w połowie odległości między tymi miastami.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (19)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
21
~nikt wazny 2011-12-22 (15:46) 11 godzin i 33 minut temu

dlaczego nikt nie moderuje tych komentarzy? czy ja zawsze musze sie zdenerwowac ? ludzie nie maja sumienia rozumu i juz sama nie wiem czego piszac tak bezmyslne komentarze.Szczere wyrazy wspolczucia dla tych ktorym smierc zabrała radosc

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~JA 2011-12-22 (16:30) 10 godzin i 49 minut temu

Boże ludzie jak możecie -przecież on miał rodzinę która go kochała....ja niedawno straciłam syna w wypadku i też o nim pisali chociaż był tylko pasażerem.Zastanówcie się....POKÓJ JEGO DUSZY-kondolencje dla rodziny.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
pawelno18 2011-12-22 (15:58) 11 godzin i 21 minut temu

brawura robi swoje !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
3
~Zielonogórzanin 2012-07-17 (16:53) 10 godzin i 26 minut temu

Ta droga ma do siebie to, że jest tam masa wypadków. Co z tego, że nawierzchnia jest nowa, równa etc. skoro ludzie jeżdżą tam jak wariaci ? Nie piszę tutaj oczywiście o tym akurat wypadku, bo żadnych szczegółów w artykule nie podano, ale wiem, co tam się czasami dzieje.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
3
~slavvciu 2011-12-22 (15:46) 11 godzin i 33 minut temu

a może dokładniejsze info??

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~majesiu 2012-07-24 (18:40) 8 godzin i 39 minut temu

To jest droga smierci. Tam tez zgineli kilku moich znajomych.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~nb 2012-07-19 (22:58) 4 godziny i 21 minut temu

N.B-Z.B---------------na tej trasie zginela rodzina 3 osoby ojciec matka i syn i dalej nikt ztym nic nie robi

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
0
~alantransports 2012-07-25 (10:51) 16 godzin i 28 minut temu

Fajny odcinek...niezle mozna pocisnac heh jak sie ma czym:)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
2
~pawel 2011-12-22 (16:15) 11 godzin i 4 minuty temu

no proszę zginął w Polsce ,a mógł pojechać do Afganistanu i tam byłby...bezpieczny!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
0
~longer21110 2011-12-22 (15:44) 11 godzin i 35 minut temu

czyli ktoś taki jak Ty???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
1
~Mikołaj 2011-12-22 (16:07) 11 godzin i 12 minut temu

I dobrze. Znów poprosił o Renault w tym roku. Miałem tego dość.

odpowiedz