więcej

lubuskie

Śmiertelny wypadek pod Zieloną Górą.

PAP |  dodane 2011-12-22 (14:55) 2 lata 9 miesięcy 9 dni 17 godzin i 26 minut temu
drukuj

Po śmiertelnym wypadku zablokowana jest droga krajowa nr 27 w pobliżu Nowogrodu Bobrzańskiego w powiecie zielonogórskim. Doszło tam do zderzenia renaulta laguny z samochodem ciężarowym.



- Na miejscu zginął kierowca pojazdu osobowego - poinformował rzecznik lubuskiej policji Sławomir Konieczny. Organizowane są objazdy.

Droga nr 27 łączy na tym odcinku Zieloną Górę z Żarami, a sam Nowogród Bobrzański znajduje się mniej więcej w połowie odległości między tymi miastami.

(aka)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 1 11.11%
nie 8 88.89%

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (19)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~SIWY 2012-12-22 (13:39) 1 rok 9 miesięcy 9 dni 18 godzin i 42 minuty temu

BACA - POKÓJ TWOJEJ DUSZY ***

odpowiedz

0
0
~świdnica 2012-07-26 (18:59) 2 lata 2 miesiące 5 dni 13 godzin i 22 minuty temu

bezmyślność ludzi to jedno a wykonanie i parametry drogi to drugie w pakiecie daje tragedie

odpowiedz

0
0
~glada 2012-07-26 (01:10) 2 lata 2 miesiące 6 dni 7 godzin i 11 minut temu

połowa ludzi powinna jezdzic rowerami to by żyli długo i szczesliwie

odpowiedz

0
0
~Piorun 2012-07-25 (20:46) 2 lata 2 miesiące 6 dni 11 godzin i 35 minut temu

Nie umita jezdzic tonie jezdzijta

odpowiedz

0
2
~alantransports 2012-07-25 (10:51) 2 lata 2 miesiące 6 dni 21 godzin i 30 minut temu

Fajny odcinek...niezle mozna pocisnac heh jak sie ma czym:)

odpowiedz

2
0
~majesiu 2012-07-24 (18:40) 2 lata 2 miesiące 7 dni 13 godzin i 41 minut temu

To jest droga smierci. Tam tez zgineli kilku moich znajomych.

odpowiedz

1
0
~nb 2012-07-19 (22:58) 2 lata 2 miesiące 12 dni 9 godzin i 23 minuty temu

N.B-Z.B---------------na tej trasie zginela rodzina 3 osoby ojciec matka i syn i dalej nikt ztym nic nie robi

odpowiedz

3
0
~Zielonogórzanin 2012-07-17 (16:53) 2 lata 2 miesiące 14 dni 15 godzin i 28 minut temu

Ta droga ma do siebie to, że jest tam masa wypadków. Co z tego, że nawierzchnia jest nowa, równa etc. skoro ludzie jeżdżą tam jak wariaci ? Nie piszę tutaj oczywiście o tym akurat wypadku, bo żadnych szczegółów w artykule nie podano, ale wiem, co tam się czasami dzieje.

odpowiedz

21
0
~nikt wazny 2011-12-22 (15:46) 2 lata 9 miesięcy 9 dni 16 godzin i 35 minut temu

dlaczego nikt nie moderuje tych komentarzy? czy ja zawsze musze sie zdenerwowac ? ludzie nie maja sumienia rozumu i juz sama nie wiem czego piszac tak bezmyslne komentarze.Szczere wyrazy wspolczucia dla tych ktorym smierc zabrała radosc

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
0
~JA 2011-12-22 (16:30) 2 lata 9 miesięcy 9 dni 15 godzin i 51 minut temu

Boże ludzie jak możecie -przecież on miał rodzinę która go kochała....ja niedawno straciłam syna w wypadku i też o nim pisali chociaż był tylko pasażerem.Zastanówcie się....POKÓJ JEGO DUSZY-kondolencje dla rodziny.

odpowiedz

2
6
~pawel 2011-12-22 (16:15) 2 lata 9 miesięcy 9 dni 16 godzin i 6 minut temu

no proszę zginął w Polsce ,a mógł pojechać do Afganistanu i tam byłby...bezpieczny!

odpowiedz

1
12
~Mikołaj 2011-12-22 (16:07) 2 lata 9 miesięcy 9 dni 16 godzin i 14 minut temu

I dobrze. Znów poprosił o Renault w tym roku. Miałem tego dość.

odpowiedz

4
0
pawelno18 2011-12-22 (15:58) 2 lata 9 miesięcy 9 dni 16 godzin i 23 minuty temu

brawura robi swoje !

odpowiedz

3
0
~slavvciu 2011-12-22 (15:46) 2 lata 9 miesięcy 9 dni 16 godzin i 35 minut temu

a może dokładniejsze info??

odpowiedz

0
5
~longer21110 2011-12-22 (15:44) 2 lata 9 miesięcy 9 dni 16 godzin i 37 minut temu

czyli ktoś taki jak Ty???

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Pierwszy cud Ewy Kopacz: Jarosław Kaczyński uścisnął dłoń Donaldowi Tuskowi
dodane 2014-10-01 (13:20) 19 godzin i 1 minutę temu

materiał wideo

14. premier III Rzeczypospolitej wygłosiła exposé
dodane 2014-10-01 (10:05) 22 godziny i 16 minut temu

Bronisław Komorowski: dobre expose
dodane 2014-10-01 (11:40) 20 godzin i 41 minut temu

Dreamliner zawrócił do Warszawy. Na pokładzie zmarł pasażer
dodane 2014-09-30 (20:11) 1 dzień 12 godzin i 10 minut temu

Telewizja Trwam ukarana karą 50 tys. zł za nawoływanie do niszczenia Tęczy
dodane 2014-09-30 (15:21) 1 dzień 17 godzin i 1 minutę temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz zapoznać się z treścią expose Ewy Kopacz?

liczba oddanych głosów: 5980