więcej

lubuskie

Śmiertelny wypadek pod Zieloną Górą.

PAP |  dodane 2011-12-22 (14:55) 2 lata 7 miesięcy 30 dni 7 godzin i 5 minut temu
drukuj

Po śmiertelnym wypadku zablokowana jest droga krajowa nr 27 w pobliżu Nowogrodu Bobrzańskiego w powiecie zielonogórskim. Doszło tam do zderzenia renaulta laguny z samochodem ciężarowym.



- Na miejscu zginął kierowca pojazdu osobowego - poinformował rzecznik lubuskiej policji Sławomir Konieczny. Organizowane są objazdy.

Droga nr 27 łączy na tym odcinku Zieloną Górę z Żarami, a sam Nowogród Bobrzański znajduje się mniej więcej w połowie odległości między tymi miastami.

(aka)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 1 11.11%
nie 8 88.89%

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (19)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~SIWY 2012-12-22 (13:39) 1 rok 7 miesięcy 30 dni 8 godzin i 21 minut temu

BACA - POKÓJ TWOJEJ DUSZY ***

odpowiedz

0
0
~świdnica 2012-07-26 (18:59) 2 lata 26 dni 3 godziny i 1 minutę temu

bezmyślność ludzi to jedno a wykonanie i parametry drogi to drugie w pakiecie daje tragedie

odpowiedz

0
0
~glada 2012-07-26 (01:10) 2 lata 26 dni 20 godzin i 50 minut temu

połowa ludzi powinna jezdzic rowerami to by żyli długo i szczesliwie

odpowiedz

0
0
~Piorun 2012-07-25 (20:46) 2 lata 27 dni 1 godzinę i 14 minut temu

Nie umita jezdzic tonie jezdzijta

odpowiedz

0
2
~alantransports 2012-07-25 (10:51) 2 lata 27 dni 11 godzin i 9 minut temu

Fajny odcinek...niezle mozna pocisnac heh jak sie ma czym:)

odpowiedz

2
0
~majesiu 2012-07-24 (18:40) 2 lata 28 dni 3 godziny i 20 minut temu

To jest droga smierci. Tam tez zgineli kilku moich znajomych.

odpowiedz

1
0
~nb 2012-07-19 (22:58) 2 lata 1 miesiąc 1 dzień 23 godziny i 2 minuty temu

N.B-Z.B---------------na tej trasie zginela rodzina 3 osoby ojciec matka i syn i dalej nikt ztym nic nie robi

odpowiedz

3
0
~Zielonogórzanin 2012-07-17 (16:53) 2 lata 1 miesiąc 4 dni 5 godzin i 7 minut temu

Ta droga ma do siebie to, że jest tam masa wypadków. Co z tego, że nawierzchnia jest nowa, równa etc. skoro ludzie jeżdżą tam jak wariaci ? Nie piszę tutaj oczywiście o tym akurat wypadku, bo żadnych szczegółów w artykule nie podano, ale wiem, co tam się czasami dzieje.

odpowiedz

21
0
~nikt wazny 2011-12-22 (15:46) 2 lata 7 miesięcy 30 dni 6 godzin i 14 minut temu

dlaczego nikt nie moderuje tych komentarzy? czy ja zawsze musze sie zdenerwowac ? ludzie nie maja sumienia rozumu i juz sama nie wiem czego piszac tak bezmyslne komentarze.Szczere wyrazy wspolczucia dla tych ktorym smierc zabrała radosc

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
0
~JA 2011-12-22 (16:30) 2 lata 7 miesięcy 30 dni 5 godzin i 30 minut temu

Boże ludzie jak możecie -przecież on miał rodzinę która go kochała....ja niedawno straciłam syna w wypadku i też o nim pisali chociaż był tylko pasażerem.Zastanówcie się....POKÓJ JEGO DUSZY-kondolencje dla rodziny.

odpowiedz

2
6
~pawel 2011-12-22 (16:15) 2 lata 7 miesięcy 30 dni 5 godzin i 45 minut temu

no proszę zginął w Polsce ,a mógł pojechać do Afganistanu i tam byłby...bezpieczny!

odpowiedz

1
12
~Mikołaj 2011-12-22 (16:07) 2 lata 7 miesięcy 30 dni 5 godzin i 53 minuty temu

I dobrze. Znów poprosił o Renault w tym roku. Miałem tego dość.

odpowiedz

4
0
pawelno18 2011-12-22 (15:58) 2 lata 7 miesięcy 30 dni 6 godzin i 2 minuty temu

brawura robi swoje !

odpowiedz

3
0
~slavvciu 2011-12-22 (15:46) 2 lata 7 miesięcy 30 dni 6 godzin i 14 minut temu

a może dokładniejsze info??

odpowiedz

0
5
~longer21110 2011-12-22 (15:44) 2 lata 7 miesięcy 30 dni 6 godzin i 16 minut temu

czyli ktoś taki jak Ty???

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Amerykanie proponują plan ćwiczeń w Polsce do końca 2015 r.
dodane 2014-08-21 (19:45) 2 godziny i 15 minut temu

Rosja proponuje, aby RB ONZ przyjęła oświadczenie o wstrzymaniu ognia
dodane 2014-08-21 (17:45) 4 godziny i 15 minut temu

Zbigniew Ziobro: będę kandydował do polskiego parlamentu
dodane 2014-08-21 (20:48) 1 godzinę i 12 minut temu

Poseł PO Jakub Szulc składa mandat
dodane 2014-08-21 (18:52) 3 godziny i 8 minut temu

Zabójcy Jamesa Foleya chcieli 100 mln euro okupu
dodane 2014-08-21 (18:23) 3 godziny i 37 minut temu

Nowa epidemia w Afryce? WHO: to nie Ebola
dodane 2014-08-21 (19:42) 2 godziny i 18 minut temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy obawiasz się, że wirus Ebola dotrze do Polski?

liczba oddanych głosów: 6970