

(bart)
Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!
Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
Bzdury o rzekomym przygotowaniu polskich szpitali
Jak patrzę na te informacje urzędnicze, że jesteśmy przygotowani do obrony przed różnymi chorobami zakaźnymi to mam mieszane uczucia: z jednej strony mnie skręca, że takie bzdury mówią a z drugiej strony śmiać mi się chce, bo już tylko śmiać się można.
Pracuję na oddziale zakaźnym. Oddziały zakaźne są w Polsce systematycznie ograniczane, zamykane. To tak, jakby ktoś redukował do granic absurdu jednostki straży pożarnej na terenach, na których w ciągu ostatnich tygodni czy miesięcy było mniej pożarów. Poprawia się wtedy statystyka: jeden wóz strażacki średnio wykorzystywany w 100% czasu przez cały okres sprawozdawczy.
Ta sama polityka w stosunku do oddziałów zakaźnych prowadzi do tego, że pozostawia się kilka sal chorych z kilkoma łózkami w każdej z nich. Zamiast izolacji i "bycia w gotowości" łączy się wszystkie przypadki chorób zakaźnych ze wszystkimi bo nie ma jak rozdzielić pacjentów. Ale statystyka się poprawia!!! Procentowo większa część łóżek jest wykorzystywana. I o to chodzi "mądrym inaczej" decydentom, politykom, itp. A w mediach podaje się fałszywe informacje : "jest dobrze, jesteśmy przygotowani" Byleby ludziom podać te informacje, które chcieliby usłyszeć.
Niech szlag trafi całe to podkarpacie
ale mysle ze musiala gdzies wyladowac czyli w w Warszawie hura
jw
Jakiś typ z kwadratową gębą i skośnymi oczami obkichał mnie w metrze i
teraz po trzech dniach jestem chory. Jak mam rozpoznać rodzaj jego grypy.
Na czole nie miał napisu A/H1N1.
Lekarz w przychodni powiedział, że nie dysponuje odpowiednim
mikroskopem by rozpoznać tę zarazę i przepisał mi jakieś placebo
które mi nie pomaga.?
To wczesniej
By chyba Batorym doplyneli jak tu samolotem 7 dni lecieli
kaszlaki w tramwaju gorsze
kaszlą, kichają, smarkają, zamiast siedzieć z chorobą w domu. Choroba by ich wzięła!
Nie dbają o siebie, łażą po zagrypionych domach, przenosza infekcje, ubierają się jak smarkacze, a potem fąfle na cały autobus czy tramwaj. Wolę iść pieszo, jak mogę.
widzicie
Lecieli samolotem az 7 dni--co za bzdury wypisuja
a co by było?
gdyby ta Pani sama się nie zgłosiła do lekarza ? ...a ile osób stamtąd przyleciało już do Polski i nie zgłosiło się z różnych powodów?
Ecie,pecie
Przy pandemii nawet "świętyboże" nie pomoże.To propaganda sukcesu, do którego nie doszło.
Medialna sciema swinska grypa
Przestancie juz z ta grypa przeciez to medialna sciema nie macie o czym pisac tylko o tym?
Podkarpacie
a co ty koles masz do podkarpacia, uważaj zeby ciebie cos nie trafiło
jw
Co mi tam jakaś polska świńska grypa. Dwa kielichy spirytu
wydenzyfikuje z każdej grypy.
docieraja
rzadowe centrum dociera ........jak dotra to sie zatra,albo zerta ...sobie buty
Szkoda że Tusk z nimi nie leciał
On tak lubi latać rejsowymi samolotami.
Ludzi z autobusu
też odszukają ? czy jechała samochodem ?
Podobno na lotnisku badają,
a tej kobiety nie zbadano? Tylko tych z Meksyku? Zo za bezsens! Teraz macie wirusa w Polsce nieudaczniki lotniskowe!
nareszcie wykryto coś
No w końcu wypadało znalezdz ah1 -n1 czy coś w tym rodzaju.EWUNIA KOPACZ musi się teraz wykazać by zaistnieć Bardzo mocno przygotowała cały NFZ oraz cały przemysł farmaceutyczny, gdyby nie znalazła byłby - kłopot -nie byłoby kasy - oczywiście.Prawdziwe ludzkie losyPOLAKÓW i ich problemy z cukrzycą , sercem ,białaczką i innym rakiem to nie ma znaczenia(wystarczy wejść raz do szpitala by doznac szoku i dowiedzieć się prawdy)
no to sie zaczelo od nowa....
....a bylo juz tak spokojnie i cicho,a sluzby niech lepiej sie zajma sluzeniem a nie wrozeniem...grypka minie a polowa ludzkosci bedzie sie leczyc na nerwice pomedialna
To juz koniec
a mowili ze sa przygotowani, teraz sie okaze ze w polsce bedzie najwiecej zachorowan

chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Pogoda długoterminowa
dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24