(tw)
Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!
Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
Kot odwrócony ogonem:) to dalej kot tylko zamienia się otwór wlotowy na wylotowy
Tak jak z bazą rakietową w Polsce, o którą ponoć zabiegali Amerykanie. W tym wypadku były rządowe deklaracje o opuszczeniu Afganistanu do końca 2012 r., bo my tam interesu nie mamy. Pamiętamy deklaracje sprzed wyborów prezydenckich. I nie chodziło o to, czy Karzaj nas prosi czy też nie, ale że my chcemy stamtąd wyjść. Teraz odwraca się kota ogonem, mówiąc, że Karzaj sobie życzy, żebyśmy opóścili do 2014 r. Tymczasem siły afgańskie nie są w stanie zapewnić władzy Karzaja dłużej niż dwa-trzy miesiące od wycofania wojsk NATO. Czyli Karzaj sobie życzy, bo chce popełnić samobójstwo, czy też może Amerykanie zamierzają tam siedzieć, niezależnie od sytuacji i potrzebują głupców, którzy pomogą pilnować ich interesów?
A więc nadal topimy miliardy
szafując życiem obywateli, i liżąc Ameryce wiadomą część ciała.
Proponuję, by Radosław narcyz Sikorski wraz z najlepszym specjalistą od wojska, ministrem Kielichem sami pojechali służyć w Afganistanie. Tak na marginesie, Kielich to chyba nawet giwery (karabinu) nie miał w ręce, a ministrem został. Ot, fachowiec.
nastepne kłamstwo Komorowskiego
rok 2014 to odległy termin. Chyba wyjdą jako ostatni?
Kiedy Sikorski opusci Polske ?
Nie mozemy sie juz doczekac ! Planujemy zebrac jak najwiecej pieniedzy i zrobic mu jeszcze piekniejsze POzegnanie ,niz to jakie mial Lech Kaczynski.
Kłamstwa
I PO triumfuje, Bronek obiecał że jeżeli zostanie prezydentem nasi zostaną wycofani w 2012 r.a tu kolejne zmiany, a ludziom którzy głosowali na PO powtarzam- ślepcy otwórzcie oczy .... !!!!!
CZŁOWIEK O GĘBIE STAREGO PIJAKA. NIE WIEM JAK WY,
ALE JA BYM TAKIEMU ŻULOWI NIE POŻYCZYŁ NAWET 2 ZŁOTE.
Wszak jest to wojna o krzyż
Pod pretekstem walki o demokracje, walczy się z islamem. Jest to kolejna wojna krzyżowa wywołana przez kościół czy jego zwolenników. Wyślijmy tam zmianę kapelanów z Głódziem na czele. My pozbędziemy sie kłopotu bo oni zrobią z nimi porządek.
a miało być tak pięknie ...
Szykuje sie powtórka z 15.02.1989 , tylko troszkę mniej dramatyczna .
DO TEGO CZASU WSZYSTKICH NASZYCH WOJAKOW TALIBY WYBIJA
TO PRAWDA
Dzieci.
Mam nadzieję że tak całkiem Afganistanu nie upuścimy i choć kilka bękartów po nas pozostanie.
Obiecanki - cacanki
W ostatniej kampanii padały inne terminy...
Negocjujemy wyjście z Afganistanu do końca 2014 ?! Przecież do tego czasu najprawdopodobniej nie będzie tam już wojsk Koalicji...
Żenujący minister...Równie dobrze można podać,że wyjdziemy z Afganistanu w tym wieku...
Znowu sukces dyplomacji...
hahaha
Polskie wojsko opusci Awganistan kiedy Amerykanie pozwola,najwny narodzie
PO to partia ktora sie z kompromitowala
na wszystkich szczeblach, ale ten osobnik Sikorski to juz absolutny nieudacznik.
chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Pogoda długoterminowa
dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24