Strona główna serwisu
Satanistyczne symbole w logo miasta?

Satanistyczne symbole w logo miasta?

Młodzi ludzie z Duszpasterstwa Akademickim "Strych" dopatrzyli się znaków okultystycznych i satanistycznych oraz odniesień do symboliki środowisk homoseksualnych w logo Nowego Sącza. Wysłali w tej sprawie list do mieszkańców i domagają się zmiany nowego logo - informuje 'Gazeta Krakowska".
Nowe Logo miasta, to otwarta kolorowa dłoń z czarną kropką w środku i z hasłem "Nowy Sącz dobrze wróży".

Sprzeciw autorów listu budzą trzy elementy logo: dłoń skojarzona z hasłem "dobrze wróży", która w ten sposób nawiązuje do wróżenia z dłoni, czego kościół katolicki nie akceptuje.Czarna kropka pośrodku dłoni, to ich zdaniem znak w środowisku satanistów zwany "zakropkowaniem", czyli oddaniem się we władanie szatana. Ostatni element, który wzbudza sprzeciw, to wielobarwność logo, który autorom listu kojarzy się z symboliką środowisk homoseksualnych.

Ojciec Robert Więcek, który jest opiekunem duszpasterstwa zaznacza, że nie jest autorem listu, ale podziela opinie wychowanków. - Jeśli ktoś wyznaje chrześcijański system wartości, to nie może pozostać obojętny- - uważa.


Prezydent Ryszard Nowak (PiS) powiedział gazecie, że jest zaskoczony treścią listu i nie jest pewien, na ile poważnie powinien ją traktować. Nie wykluczył, że akcja została przez kogoś zainspirowana, aby go zdyskredytować przed wyborami samorządowymi.

Polecamy w wydaniu internetowym: www.polskatimes.pl
Polska

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (253)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~ddd 2010-07-27 (11:51) 5 godzin i 46 minut temu

Nawet jeśli Kościół Katolicki nie akceptuje wróżenia z dłoni, to co z tego? Czy to jest logo Kościoła czy miasta?!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~cienciv 2010-07-25 (12:15) 5 godzin i 22 minut temu

Ale jak widać...Tragedyja

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~adam 2010-07-22 (19:02) 22 godzin i 35 minut temu

nosza na czolach .jacy ludzie potrafia miec pokrecone rozumki szczegolnie nasi polscy pseudo katolicy .zacznijcie sami myslec katole nie sluchajcie wrogiej (watykanskiej ) propagandy .

odpowiedz

zgłoś do moderacji