Strona główna serwisu
Wyniki II tury wyborów
1. Andrzej
Duda
51.55%
2. Bronisław
Komorowski
48.45%
Frekwencja
wyborcza
55.34%
Źródło: PKW
Satanistyczne symbole w logo miasta?
Satanistyczne symbole w logo miasta?

Satanistyczne symbole w logo miasta?

Młodzi ludzie z Duszpasterstwa Akademickim "Strych" dopatrzyli się znaków okultystycznych i satanistycznych oraz odniesień do symboliki środowisk homoseksualnych w logo Nowego Sącza. Wysłali w tej sprawie list do mieszkańców i domagają się zmiany nowego logo - informuje 'Gazeta Krakowska".
Nowe Logo miasta, to otwarta kolorowa dłoń z czarną kropką w środku i z hasłem "Nowy Sącz dobrze wróży".

Sprzeciw autorów listu budzą trzy elementy logo: dłoń skojarzona z hasłem "dobrze wróży", która w ten sposób nawiązuje do wróżenia z dłoni, czego kościół katolicki nie akceptuje.Czarna kropka pośrodku dłoni, to ich zdaniem znak w środowisku satanistów zwany "zakropkowaniem", czyli oddaniem się we władanie szatana. Ostatni element, który wzbudza sprzeciw, to wielobarwność logo, który autorom listu kojarzy się z symboliką środowisk homoseksualnych.

Ojciec Robert Więcek, który jest opiekunem duszpasterstwa zaznacza, że nie jest autorem listu, ale podziela opinie wychowanków. - Jeśli ktoś wyznaje chrześcijański system wartości, to nie może pozostać obojętny- - uważa.

Prezydent Ryszard Nowak (PiS) powiedział gazecie, że jest zaskoczony treścią listu i nie jest pewien, na ile poważnie powinien ją traktować. Nie wykluczył, że akcja została przez kogoś zainspirowana, aby go zdyskredytować przed wyborami samorządowymi.

Polecamy w wydaniu internetowym: www.polskatimes.pl
Polska

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (253)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~ddd 2010-07-27 (11:51) 1 godzinę i 48 minut temu

Nawet jeśli Kościół Katolicki nie akceptuje wróżenia z dłoni, to co z tego? Czy to jest logo Kościoła czy miasta?!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~cienciv 2010-07-25 (12:15) 1 godzinę i 24 minut temu

Ale jak widać...Tragedyja

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~adam 2010-07-22 (19:02) 18 godzin i 37 minut temu

nosza na czolach .jacy ludzie potrafia miec pokrecone rozumki szczegolnie nasi polscy pseudo katolicy .zacznijcie sami myslec katole nie sluchajcie wrogiej (watykanskiej ) propagandy .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~aneczka wałcz 2010-07-21 (10:21) 3 godziny i 18 minut temu

już nie mają się o co czepiać????? gdyby zaproponowali nowe kolory, to też by było źle!!!!! jacyś chorzy ludzie, normalnie! nudzi im się chyba!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~Nekromanta 2010-07-21 (07:52) 5 godzin i 47 minut temu

Znajdą się idioci co im się wszystko przypomina satanizm!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~Kazimierz 2010-07-20 (14:55) 22 godzin i 44 minut temu

W każdym kościele propaguje się okrutną zbrodnię -męczeńską śmierć na krzyżu. Czy taką propagandę powinni oglądać ludzie młodzi, jeszcze nie skażeni złem tego świata?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~alcia1234 2010-07-20 (14:54) 22 godzin i 45 minut temu

RĘCE OPADAJĄ!- chory kraj,chorzy ludzie...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~JA 2010-07-20 (14:42) 22 godzin i 57 minut temu

nawiedzeni PO szkoleniach transeuropejskich narażaja na koszty miasta głupawymi promocjami jakz szablonu głupiego naśladuje głupszy

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~Leszek 2010-07-20 (14:41) 22 godzin i 58 minut temu

Ludzka głupota faktycznie nie zna granic. To oni pisząc ten sprzeciw nie używali czarnej kropki nad "i". Tragedia umysłu, o ile ten umysł jeszcze u nich jest, inaczej już tylko tragedia.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~janzbigo 2010-07-20 (14:40) 22 godzin i 59 minut temu

Czyzby upiory inkwizycji powstaly? Szukajcie szatanow w swoich szeregach. Jest ich wielu, i nadal bezkarni.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~stefan 2010-07-20 (14:38) 23 godzin i 1 minutę temu

zanim zrobią komuś krzywdę

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
irbis61 2010-07-20 (14:35) 23 godzin i 4 minuty temu

Jesli umysl jest zawirowany i zaciemniony - tak tez i bezie widzial swiat i ludzi !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~yo 2010-07-20 (14:31) 23 godzin i 8 minut temu

moze nie jest jeszcze za pozno na leczenie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~wawa77 2010-07-20 (14:27) 23 godzin i 12 minut temu

buhahahahahahahahaha

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~unih 2010-07-20 (14:27) 23 godzin i 12 minut temu

Większość obywateli nie zna takiej symboliki, ponieważ nie ma nic wspólnego z rzekomym wróżbiarstwem i homoseksualizmem, i tu rodzi się pytanie skąd taka wiedza u wychowanków kościoła, a może właśnie oni to uprawiają ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~myślący 2010-07-20 (14:26) 23 godzin i 13 minut temu

Wyznawcy "kultu szatana" są łatwo rozpoznawalni: ubierają sie na czarno, nie zakładają rodzin, starają się werbowac młodzież i twierdzą, że robią wszystko dla dobra ludzi. Wśród nich często jest uprawiany homoseksualizm i pedofilia, ale nigdy sie do tego nie przyznają. Złapani na gorącym uczynku twierdzą, że są tylko słabymi ludżmi którzy pobłądzili.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
irbis61 2010-07-20 (14:15) 23 godzin i 24 minut temu

A skad ci Młodzi ludzie z Duszpasterstwa Akademickim "Strych" sa tak dobrze zaznajomieni z symboliką gejowską ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~mw 2010-07-20 (14:12) 23 godzin i 27 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~Marker 2010-07-20 (14:12) 23 godzin i 27 minut temu

Oj! Nie dostało się niektórym rozumku.....!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~Belaspoon 2010-07-20 (14:05) 23 godzin i 34 minut temu

Nie brak ludzi, których klapki na oczach przesłaniają, to że średniowiecze się już skończyło. Nadchodzi wolność i swoboda, a takie karaluchy przesiąknięte zabobonami niech swe obliczę schoweają za grube mury klasztorne albo domostwa, bo coraz więcej jest tych, którzy widzą prawdę i wolni są od mistyfikacji i oszustwa trwającego od ponad dwuch tysiącleci. Zaprawdę!

odpowiedz