(mg)
Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!
Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
W ogóle mnie nie obchodzi, kto był jakimś tam agentem
Przestańmy w końcu zajmować się głupotami! Gospodarka, głupcy!
Czynny.
Jeżeli jest czynny albo choćby uśpiony to zawsze dostanie glejt że nigdy nie był żadnym agentem.A gdzieżby tam.To tak samo jak i mały prezio Jarek.Ma wPiS w teczce że nie przedstawia sobą żadnej wartości operacyjnej a takie wPiSy mieli tylko cisi agenci i służby zawsze będą ich chronić.
SB FAŁSZOWAŁA AKTA I LOJALKI TYLKO CZŁONKOM PiSu - twierdzi KURTYKA
Pozostałe akta są prawdziwe. To oczywista oczywistość.
fałszywe akta -to była norma nawet zalecenie.
Czy Prokuratura oskarży funkcjonariusz SB za fałszowanie akt ? Bzdura w tamtych czasach tj 1976 - 89 zostało sfałszowanycz 80% akt lub więcej. Tylko poważni agenci byli sprawdzani przez przełożonych tj około 5% a reszte nikt nie sprawdzał a prawie każdy SB-ek miał kilka takich martwych dusz zarejestrowanych jak TW i co miesiąc brał za nich kasę. Nikt tego nie sprawdzał bo przełożeni na szeblu miejskim,powiatowym o tym wiedzieli a kontroli z Warszawy dawano tylko tych poważnych agentów i wszystko było ok. Tka jest do tej pory. Ponad 80%przestępstw zgłaszanych przez pokrzywdzonych nie jest dalej prowadzone w postaci wszęcia dochodzenia a nasi władcy chwalą się jak to przestępczość spada.Wystarczy aby jakaś gazeta wydrukowała ankietę i zapytała obywateli ilu z nich w ostatnim tylko roku (może być 2-4 lat) odeszło z kwitkiem po zgłoszeniu o popełnionym na ich szkodę przestępstwiie. Wynik tej ankiety to dopiero był by szok dla wszystkich maluczkich bo Ci co rządzili i rządzą to o tym wiedzą.
minister Handzlik nie był agentem służb PRL
tylko służb ...............(tu wpisać jakich)
falszywe dokumenty
Czy prokuratura oskarzy oficera SB za falszowanie dokumentow co narazilo obywatela na utrate dobrego imienia,?
nie on jeden jest czysty
juz mogliby zakończyć te nagonke, bo obrywaja ci uczciwi.
chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Pogoda długoterminowa
dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24