Strona główna serwisu
Ryszard Petru: nie popełnię błędu Donalda Tuska

Ryszard Petru: nie popełnię błędu Donalda Tuska

• Lider Nowoczesnej w TVN24: nie popełnię błędu Donalda Tuska. Zawsze będę trzymał się programu, a nie poszerzał elektorat
• Petru podkreślił, że Tusk zdradził swój bazowy elektorat i dzięki temu powstała Nowoczesna
Ryszard Petru Ryszard Petru ()
- Kiedy rosną nam sondaże, to obserwuję wściekły atak tzw. prawicy, która jest tak naprawdę socjalną prawicą. Nie popełnię błędu Donalda Tuska. Zawsze będę trzymał się programu, a nie poszerzał elektorat - powiedział w TVN24 Ryszard Petru.

Zdaniem lidera Nowoczesnej "Tusk zdradził swój bazowy elektorat i dzięki temu powstała Nowoczesna". - Lepiej utrzymywać swój program, tracąc w sondażach, niż dostosowywać się do tego, czego ludzie oczekują - podkreślił.

W ocenie Petru "solą Platformy" jest Grzegorz Schetyna. - Nie sądzę, aby istotnie ją zmienił. Nowoczesna jest dla Platformy konkurencją - powiedział.


Lider Nowoczesnej odniósł się także do ataków w sieci, których jest ofiarą. - Większość hejtu wobec mnie na portalach internetowych jest opłacana, przyzwyczaiłem się do tego, i kiedy widzę kolejny atak, to wiem, że jesteśmy silni i się boją - zaznaczył. - Kiedy się boją, to znaczy, że stanowimy zagrożenie dla Jarosława Kaczyńskiego - dodał Petru.
tvn24.pl

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (389)
Nie zgadzam się z opinią
90
Zgadzam się z opinią
2049
akwarium24 2016-01-29 (22:56) 2 godziny i 46 minut temu

Hipokryzja Petru polega na tym ,ze atakuje Kukiza za referendum w/s uchodźców, bo kosztuje 100 mln zł. Nie protestował, gdy referendum na nasz koszt organizował Komorowski ???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 11

Nie zgadzam się z opinią
81
Zgadzam się z opinią
1789
~polska specjalność 2016-01-29 (22:51) 2 godziny i 51 minut temu

Czego się bać-przypadkowego polityka bezpardonowo atakującego rząd w codziennych ''orędziach''na korytarzu sejmowym? Cynika i pyszałka z mównicy sejmowej, który każdą ustawę neguje? Mogę zapewnić,że taki popularny, bo nowy-tak Polacy mają. Gdyby stworzył rząd i został premierem, przestałby działać czar celebryty,a hejt dopiero by odczuł.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
40
Zgadzam się z opinią
682
sir_ryszard 2016-01-30 (00:43) 59 minut temu

Petru, jesteś gościem od Balcerowicza, Unii Wolności, Platformy Obywatelskiej, startowałeś z list PO. Jesteś gościem Komorowskiego, który ma powiązania z ludźmi WSI, jesteś milionerem, który zrobił rozdzielność majątkową z żoną, aby nie wykazywać horrendalnego majątku, na końcu oszukałeś ludzi aby brali franki a sam przewalutowałeś swoje kredyty na złotówki, do tego Twoja rzeczniczka Pihowicz na pytanie dziennikarza o program Nowoczesnej nie potrafiła nic powiedzieć. Macie tylko parę nic nie znaczących zdań i wolicie komentować program Prawa i Sprawiedliwości, który ma założenia, punkty, chęci... Wy nie macie nic, Pihowicz zwyczajnie się zająkała do dziennikarza. Macie tylko największą ilość wniesionych przerw w sejmie. Żal.pl

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 11