Strona główna serwisu

oprac. Arkadiusz Jastrzębski, Bartosz Lewicki

Policja opublikowała list gończy za "Hossem"

Policja opublikowała list gończy za "Hossem"

Policja opublikowała rano list gończy za Arkadiuszem Łakatoszem, pseudonim "Hoss". 49-latek jest podejrzany o oszustwa metodą "na wnuczka" na łączną kwotę ponad 1,4 mln złotych.
Poszukiwany Arkadiusz Łakatosz. Poszukiwany Arkadiusz Łakatosz. ()
List gończy wydała kilkanaście godzin wcześniej Prokuratura Okręgowa w Warszawie. Na podstawie tego dokumentu mężczyzna, w ostatnim czasie przebywający na terenie Poznania, jest poszukiwany przez policję w całym kraju.

- Zgodnie z treścią listu gończego wzywa się każdego, kto zna miejsce pobytu poszukiwanego do zawiadomienia o tym najbliższej jednostki policji lub prokuratora - powiedział Michał Gaweł z zespołu prasowego Komendy Głównej Policji.

Jak przypomniał, każdemu kto przekaże informacje o miejscu pobytu mężczyzny śledczy zapewniają anonimowość. Za ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce grozi do lat 5 więzienia.


W piątek po południu wielkopolska policja podała, że funkcjonariusze, którzy mieli doprowadzić "Hossa" do aresztu śledczego, nie zastali go pod adresem wskazanym w nakazie wydanym przez sąd. W czwartek sąd zdecydował, że podejrzany o wyłudzenia metodą na wnuczka ma trafić do aresztu, przychylając się do zażalenia prokuratury na niearesztowanie mężczyzny przez sąd niższej instancji.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (253)
Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
288
~wkl 2017-02-17 (20:12) 17 godzin temu

a co zrobić ze sprawiedliwym inaczej sędzia który go wypóścił bo Hosa można raczej zapomnieć

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 8

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
274
~Trybi 2017-02-17 (20:05) 17 godzin i 7 minut temu

Brawo polskie sądy.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 7

Nie zgadzam się z opinią
11
Zgadzam się z opinią
266
~olo 2017-02-17 (20:08) 17 godzin i 4 minuty temu

przypudlić sprzedajna papugę co za sprzedajne qwy :)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5