Strona główna serwisu
Problemy na lotnisku w Łodzi. Samolot nie wylądował

Problemy na lotnisku w Łodzi. Samolot nie wylądował

Gęsta mgła utrudnia ruch na łódzkim lotnisku im. Władysława Reymonta - z tego powodu samolot z East Midlands został przekierowany na lotnisko w Katowicach, a ostatni lot z Londynu Stansted - do Warszawy.
- Pasażerowie, którzy mieli odlecieć tym samolotem z Łodzi autokarami przewiezieni zostaną do Katowic i Warszawy - powiedziała rzeczniczka Portu Lotniczego Łódź Ewa Bieńkowska.

Przedstawiciele lotniska nie wykluczają, że mgła może się utrzymać do piątku rano.

Wieczorem, zgodnie z rozkładem, lądowały i wystartowały z Łodzi samoloty do Londynu Luton, Edynburga i Liverpoolu.

Zobacz: Prognozę pogody w Łodzi
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (40)
Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
29
~Artiiii 2011-11-17 (21:00) 11 godzin i 47 minut temu

Mgła ? Taką mgłę to Kapitan wrona wciąga lewą dziurką w nosie , a staruje i ląduje z zawiązanymi oczami . Gęsta mgła to była we wtorek w Zelowie koło Bełchatowa . Była tak gęsta , że chłopu wszystkie konie w stajni podusiła !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
7
~pilot 2011-11-17 (22:48) 9 godzin i 59 minut temu

I po co w ogóle o tym piszecie??? mgła na lotnisku i przekierowania na inne lotniska to codzienność. Nic nadzwyczajnego!!!!!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
9
~ASD 2011-11-17 (21:23) 11 godzin i 24 minut temu

Wow niemożliwe mgła w Łodzi , news na wagę Nobla , Oscara , Złotych Lwów , Pulitzera i Wirtutti Militari.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
12
AZAZEL 666 2011-11-17 (21:05) 11 godzin i 42 minut temu

I znowu mgła tylko strzałów nie było słychać

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
5
~latawiec 2011-11-17 (20:59) 11 godzin i 48 minut temu

Polska jesień bez mgły byłaby nieprawdziwa. To trzeba przewidywać w swoich planach podróży. Ale takie dodatkowe "atrakcje" przy tym zimnie do miłych nie należą. Współczuję tym pasażerom.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
4
~obserwator 2011-11-18 (03:09) 5 godzin i 38 minut temu

Zauważyliście że kiedy jest mowa o wypadkach samolotowych,albo o tym co było na lotnisku w Warszawie,czy Łodzi to chore mutanty od razu nawiązują do Smoleńska.Pisząc o brzozie,MAKU,Macierewiczu itp.Tu w większości nie piszą normalni ludzie, tu piszą internetowi mutanci którym powoli mózgi sie cofają do wstecznictwa zezwierzęcenia.Poronione dzieci neo.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~turysta 2011-11-17 (22:09) 10 godzin i 38 minut temu

Wracając z Marsa El Alam do W-wy pilot SROKA wylądował we mgle . A jakie uniki robił aby nas piorun nie trafił w czasie nocnego lotu w burzy . O pięknych widokach nie wspomnę.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
ttt6 2011-11-17 (22:01) 10 godzin i 46 minut temu

A nie blizej lotnisko w Poznaniu i AUTOSTRADA szybka

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~Tomasz 2011-11-17 (20:56) 11 godzin i 51 minut temu

Ryanair z Londynu wlasnie leci do Katowic .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
4
~irek 2011-11-17 (21:10) 11 godzin i 37 minut temu

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~herman van R. 2011-11-17 (23:23) 9 godzin i 24 minut temu

Nie ma pieniędzy na ILS III. Dotowanie rolnictwa i górnictwa jest najważniejsze.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
4
~łodziak 2011-11-17 (22:44) 10 godzin i 3 minuty temu

Nic ci ludzie nie stracili ,w łodzi z oszczędności latarnie nie świecą tak że nic nie widać ,czuć tylko smród w tramwajach i autobusach .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~reporter24 2011-11-17 (22:01) 10 godzin i 46 minut temu

Palikot : Zalegalizujmy londowanie we mgle .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~pkp 2011-11-17 (21:49) 10 godzin i 58 minut temu

Nie wyladowal bo zabraklo ruskich kontrolerow lotu

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
0
~df 2011-11-17 (23:15) 9 godzin i 32 minut temu

takie zjawisko jak mgła widocznie znana jest od niedawna, że do dzisiaj inżynierowie i specjaliści nie poradzili sobie aby wyprodukować specjalnie czujniki lub kamery, które wspomogą pilotów podczas takich warunków.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
2
~nike 2011-11-17 (21:15) 11 godzin i 32 minut temu

Lot z Londynu do Łodzi linii lotniczych Ryanair został również przekierowany Boeeling 737

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
11
Zgadzam się z opinią
4
~arianin 2011-11-17 (21:24) 11 godzin i 23 minut temu

Chciał się kmiot i chłoptaś podlansować to nasmarował na Twitterze bzdetów na prezydenta i PO... Lepiej bys zrobił chłopcze gdybys zwalił sobie gruche w kiblu! Podniecenie by cie szybciej opuściło!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
2
~szok 2011-11-17 (22:50) 9 godzin i 57 minut temu

to tam jest lotnisko???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
17
Zgadzam się z opinią
6
~ob 2011-11-17 (21:04) 11 godzin i 43 minut temu

To relikwii nie mieli na tym lotnisku?! Skandal!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
18
Zgadzam się z opinią
5
~A 2011-11-17 (21:39) 11 godzin i 8 minut temu

Pewnie ten samolot pilotowali jacyś nieudacznicy wojskowi, jak ci pod Smoleńskiem ?

odpowiedz