więcej

łódzkie

Problemy na lotnisku w Łodzi. Samolot nie wylądował.

PAP |  aktualizacja 2011-11-17 (22:36) 3 lata 1 miesiąc 4 dni 23 godziny i 1 minutę temu
drukuj

Gęsta mgła utrudnia ruch na łódzkim lotnisku im. Władysława Reymonta - z tego powodu samolot z East Midlands został przekierowany na lotnisko w Katowicach, a ostatni lot z Londynu Stansted - do Warszawy.

- Pasażerowie, którzy mieli odlecieć tym samolotem z Łodzi autokarami przewiezieni zostaną do Katowic i Warszawy - powiedziała rzeczniczka Portu Lotniczego Łódź Ewa Bieńkowska.

Przedstawiciele lotniska nie wykluczają, że mgła może się utrzymać do piątku rano.

Wieczorem, zgodnie z rozkładem, lądowały i wystartowały z Łodzi samoloty do Londynu Luton, Edynburga i Liverpoolu.

Zobacz: Prognozę pogody w Łodzi

(bart, ah)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 23 65.71%
nie 12 34.29%

Przeczytaj też

Potężna wichura sparaliżowała lotnisko

dodane 2011-12-07 (13:31) 3 lata 15 dni 8 godzin i 5 minut temu

Wpadka linii lotniczych: zapomnieli o rządowej delegacji

dodane 2011-11-25 (20:40) 3 lata 27 dni i 56 minut temu

Gęsta mgła sparaliżowała lotnisko w Holandii

dodane 2011-11-23 (12:43) 3 lata 29 dni 8 godzin i 53 minuty temu

Utrudnienia na jednym z największych lotnisk w Europie

dodane 2011-11-22 (08:55) 3 lata 1 miesiąc 12 godzin i 41 minut temu

Gęsta mgła sparaliżowała europejskie lotniska

dodane 2011-11-21 (13:34) 3 lata 1 miesiąc 1 dzień 8 godzin i 2 minuty temu

O włos od tragedii - piloci samolotu zgubili się we mgle

dodane 2011-11-18 (05:10) 3 lata 1 miesiąc 4 dni 16 godzin i 26 minut temu

Mgła opóźni przylot Janukowycza do Polski

aktualizacja 2011-11-15 (11:16) 3 lata 1 miesiąc 7 dni 10 godzin i 20 minut temu

Mgła nad Okęciem. Odwołane i przekierowane samoloty

dodane 2011-11-03 (18:01) 3 lata 1 miesiąc 19 dni 3 godziny i 35 minut temu

Synoptycy ostrzegają: to może utrudnić loty samolotów

dodane 2011-11-03 (13:15) 3 lata 1 miesiąc 19 dni 8 godzin i 21 minut temu

Krakowskie Balice już nie są sparaliżowane mgłą

aktualizacja 2011-11-03 (13:39) 3 lata 1 miesiąc 19 dni 7 godzin i 57 minut temu

W innych serwisach

  • Pogoda: Sprawdź prognozę pogody
  • Bloog.pl: mgła
  • Pytamy.pl: Jaka u was pogoda?

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (40)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

29
9
~Artiiii 2011-11-17 (21:00) 3 lata 1 miesiąc 5 dni i 36 minut temu

Mgła ? Taką mgłę to Kapitan wrona wciąga lewą dziurką w nosie , a staruje i ląduje z zawiązanymi oczami . Gęsta mgła to była we wtorek w Zelowie koło Bełchatowa . Była tak gęsta , że chłopu wszystkie konie w stajni podusiła !

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

7
1
~pilot 2011-11-17 (22:48) 3 lata 1 miesiąc 4 dni 22 godziny i 48 minut temu

I po co w ogóle o tym piszecie??? mgła na lotnisku i przekierowania na inne lotniska to codzienność. Nic nadzwyczajnego!!!!!!!!!!!

odpowiedz

9
4
~ASD 2011-11-17 (21:23) 3 lata 1 miesiąc 5 dni i 13 minut temu

Wow niemożliwe mgła w Łodzi , news na wagę Nobla , Oscara , Złotych Lwów , Pulitzera i Wirtutti Militari.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

12
7
AZAZEL 666 2011-11-17 (21:05) 3 lata 1 miesiąc 5 dni i 31 minut temu

I znowu mgła tylko strzałów nie było słychać

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

5
0
~latawiec 2011-11-17 (20:59) 3 lata 1 miesiąc 5 dni i 37 minut temu

Polska jesień bez mgły byłaby nieprawdziwa. To trzeba przewidywać w swoich planach podróży. Ale takie dodatkowe "atrakcje" przy tym zimnie do miłych nie należą. Współczuję tym pasażerom.

odpowiedz

4
1
~obserwator 2011-11-18 (03:09) 3 lata 1 miesiąc 4 dni 18 godzin i 27 minut temu

Zauważyliście że kiedy jest mowa o wypadkach samolotowych,albo o tym co było na lotnisku w Warszawie,czy Łodzi to chore mutanty od razu nawiązują do Smoleńska.Pisząc o brzozie,MAKU,Macierewiczu itp.Tu w większości nie piszą normalni ludzie, tu piszą internetowi mutanci którym powoli mózgi sie cofają do wstecznictwa zezwierzęcenia.Poronione dzieci neo.

odpowiedz

2
0
~turysta 2011-11-17 (22:09) 3 lata 1 miesiąc 4 dni 23 godziny i 27 minut temu

Wracając z Marsa El Alam do W-wy pilot SROKA wylądował we mgle . A jakie uniki robił aby nas piorun nie trafił w czasie nocnego lotu w burzy . O pięknych widokach nie wspomnę.

odpowiedz

3
1
ttt6 2011-11-17 (22:01) 3 lata 1 miesiąc 4 dni 23 godziny i 35 minut temu

A nie blizej lotnisko w Poznaniu i AUTOSTRADA szybka

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
1
~Tomasz 2011-11-17 (20:56) 3 lata 1 miesiąc 5 dni i 40 minut temu

Ryanair z Londynu wlasnie leci do Katowic .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
3
~irek 2011-11-17 (21:10) 3 lata 1 miesiąc 5 dni i 26 minut temu

dziadostwo haha

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
1
~herman van R. 2011-11-17 (23:23) 3 lata 1 miesiąc 4 dni 22 godziny i 13 minut temu

Nie ma pieniędzy na ILS III. Dotowanie rolnictwa i górnictwa jest najważniejsze.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
4
~łodziak 2011-11-17 (22:44) 3 lata 1 miesiąc 4 dni 22 godziny i 52 minuty temu

Nic ci ludzie nie stracili ,w łodzi z oszczędności latarnie nie świecą tak że nic nie widać ,czuć tylko smród w tramwajach i autobusach .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
1
~reporter24 2011-11-17 (22:01) 3 lata 1 miesiąc 4 dni 23 godziny i 35 minut temu

Palikot : Zalegalizujmy londowanie we mgle .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
1
~pkp 2011-11-17 (21:49) 3 lata 1 miesiąc 4 dni 23 godziny i 47 minut temu

Nie wyladowal bo zabraklo ruskich kontrolerow lotu

odpowiedz

0
2
~df 2011-11-17 (23:15) 3 lata 1 miesiąc 4 dni 22 godziny i 21 minut temu

takie zjawisko jak mgła widocznie znana jest od niedawna, że do dzisiaj inżynierowie i specjaliści nie poradzili sobie aby wyprodukować specjalnie czujniki lub kamery, które wspomogą pilotów podczas takich warunków.

odpowiedz

2
7
~nike 2011-11-17 (21:15) 3 lata 1 miesiąc 5 dni i 21 minut temu

Lot z Londynu do Łodzi linii lotniczych Ryanair został również przekierowany Boeeling 737

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
11
~arianin 2011-11-17 (21:24) 3 lata 1 miesiąc 5 dni i 12 minut temu

Chciał się kmiot i chłoptaś podlansować to nasmarował na Twitterze bzdetów na prezydenta i PO... Lepiej bys zrobił chłopcze gdybys zwalił sobie gruche w kiblu! Podniecenie by cie szybciej opuściło!

odpowiedz

2
12
~szok 2011-11-17 (22:50) 3 lata 1 miesiąc 4 dni 22 godziny i 46 minut temu

to tam jest lotnisko???

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

6
17
~ob 2011-11-17 (21:04) 3 lata 1 miesiąc 5 dni i 32 minuty temu

To relikwii nie mieli na tym lotnisku?! Skandal!!!

odpowiedz

5
18
~A 2011-11-17 (21:39) 3 lata 1 miesiąc 4 dni 23 godziny i 57 minut temu

Pewnie ten samolot pilotowali jacyś nieudacznicy wojskowi, jak ci pod Smoleńskiem ?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

CBOS: Bronisław Komorowski i Angela Merkel politykami roku 2014
dodane 2014-12-22 (14:55) 6 godzin i 41 minut temu

Lokowanie produktów obok wywiadu z Ewą Kopacz. Kancelaria Premiera reaguje
dodane 2014-12-22 (13:29) 8 godzin i 7 minut temu

materiał wideo

Izabella C. uznana za niepoczytalną
dodane 2014-12-22 (14:14) 7 godzin i 22 minuty temu

Służba więzienna alarmuje: Breivik buduje zza krat siatkę terrorystyczną
dodane 2014-12-22 (11:55) 9 godzin i 41 minut temu

Donald Tusk o pierwszym unijnym szczycie
dodane 2014-12-22 (10:51) 10 godzin i 45 minut temu

Zabójca 19-letniej Dominiki usłyszał zarzuty. 45-latkowi grozi dożywocie
dodane 2014-12-22 (10:26) 11 godzin i 10 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 32316