więcej

łódzkie

Problemy na lotnisku w Łodzi. Samolot nie wylądował.

PAP |  aktualizacja 2011-11-17 (22:36) 2 lata 10 miesięcy 3 godziny i 1 minutę temu
drukuj

Gęsta mgła utrudnia ruch na łódzkim lotnisku im. Władysława Reymonta - z tego powodu samolot z East Midlands został przekierowany na lotnisko w Katowicach, a ostatni lot z Londynu Stansted - do Warszawy.

- Pasażerowie, którzy mieli odlecieć tym samolotem z Łodzi autokarami przewiezieni zostaną do Katowic i Warszawy - powiedziała rzeczniczka Portu Lotniczego Łódź Ewa Bieńkowska.

Przedstawiciele lotniska nie wykluczają, że mgła może się utrzymać do piątku rano.

Wieczorem, zgodnie z rozkładem, lądowały i wystartowały z Łodzi samoloty do Londynu Luton, Edynburga i Liverpoolu.

Zobacz: Prognozę pogody w Łodzi

(bart, ah)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 23 65.71%
nie 12 34.29%

Przeczytaj też

Potężna wichura sparaliżowała lotnisko

dodane 2011-12-07 (13:31) 2 lata 9 miesięcy 10 dni 12 godzin i 5 minut temu

Wpadka linii lotniczych: zapomnieli o rządowej delegacji

dodane 2011-11-25 (20:40) 2 lata 9 miesięcy 23 dni 4 godziny i 56 minut temu

Gęsta mgła sparaliżowała lotnisko w Holandii

dodane 2011-11-23 (12:43) 2 lata 9 miesięcy 25 dni 12 godzin i 53 minuty temu

Utrudnienia na jednym z największych lotnisk w Europie

dodane 2011-11-22 (08:55) 2 lata 9 miesięcy 26 dni 16 godzin i 41 minut temu

Gęsta mgła sparaliżowała europejskie lotniska

dodane 2011-11-21 (13:34) 2 lata 9 miesięcy 27 dni 12 godzin i 2 minuty temu

O włos od tragedii - piloci samolotu zgubili się we mgle

dodane 2011-11-18 (05:10) 2 lata 9 miesięcy 30 dni 20 godzin i 26 minut temu

Mgła opóźni przylot Janukowycza do Polski

aktualizacja 2011-11-15 (11:16) 2 lata 10 miesięcy 2 dni 14 godzin i 20 minut temu

Mgła nad Okęciem. Odwołane i przekierowane samoloty

dodane 2011-11-03 (18:01) 2 lata 10 miesięcy 14 dni 7 godzin i 35 minut temu

Synoptycy ostrzegają: to może utrudnić loty samolotów

dodane 2011-11-03 (13:15) 2 lata 10 miesięcy 14 dni 12 godzin i 21 minut temu

Krakowskie Balice już nie są sparaliżowane mgłą

aktualizacja 2011-11-03 (13:39) 2 lata 10 miesięcy 14 dni 11 godzin i 57 minut temu

W innych serwisach

  • Bloog.pl: mgła
  • Pogoda: Sprawdź prognozę pogody
  • Pytamy.pl: Jaka u was pogoda?

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (40)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

12
7
AZAZEL 666 2011-11-17 (21:05) 2 lata 10 miesięcy 4 godziny i 31 minut temu

I znowu mgła tylko strzałów nie było słychać

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

4
1
~obserwator 2011-11-18 (03:09) 2 lata 9 miesięcy 30 dni 22 godziny i 27 minut temu

Zauważyliście że kiedy jest mowa o wypadkach samolotowych,albo o tym co było na lotnisku w Warszawie,czy Łodzi to chore mutanty od razu nawiązują do Smoleńska.Pisząc o brzozie,MAKU,Macierewiczu itp.Tu w większości nie piszą normalni ludzie, tu piszą internetowi mutanci którym powoli mózgi sie cofają do wstecznictwa zezwierzęcenia.Poronione dzieci neo.

odpowiedz

1
1
~herman van R. 2011-11-17 (23:23) 2 lata 10 miesięcy 2 godziny i 13 minut temu

Nie ma pieniędzy na ILS III. Dotowanie rolnictwa i górnictwa jest najważniejsze.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
4
~łodziak 2011-11-17 (22:44) 2 lata 10 miesięcy 2 godziny i 52 minuty temu

Nic ci ludzie nie stracili ,w łodzi z oszczędności latarnie nie świecą tak że nic nie widać ,czuć tylko smród w tramwajach i autobusach .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~nick 2011-11-17 (23:40) 2 lata 10 miesięcy 1 godzinę i 56 minut temu

A nasz Adaś M kilka razy lądował we mgle. Startował nie było mgły i lotniska nie zmieniał.

odpowiedz

2
12
~szok 2011-11-17 (22:50) 2 lata 10 miesięcy 2 godziny i 46 minut temu

to tam jest lotnisko???

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~marek 2011-11-17 (23:22) 2 lata 10 miesięcy 2 godziny i 14 minut temu

a nie lepiej do poznania jest chyba blizej i szybciej bo maja autostrade

odpowiedz

4
3
~irek 2011-11-17 (21:10) 2 lata 10 miesięcy 4 godziny i 26 minut temu

dziadostwo haha

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
2
~df 2011-11-17 (23:15) 2 lata 10 miesięcy 2 godziny i 21 minut temu

takie zjawisko jak mgła widocznie znana jest od niedawna, że do dzisiaj inżynierowie i specjaliści nie poradzili sobie aby wyprodukować specjalnie czujniki lub kamery, które wspomogą pilotów podczas takich warunków.

odpowiedz

29
9
~Artiiii 2011-11-17 (21:00) 2 lata 10 miesięcy 4 godziny i 36 minut temu

Mgła ? Taką mgłę to Kapitan wrona wciąga lewą dziurką w nosie , a staruje i ląduje z zawiązanymi oczami . Gęsta mgła to była we wtorek w Zelowie koło Bełchatowa . Była tak gęsta , że chłopu wszystkie konie w stajni podusiła !

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
1
~reporter24 2011-11-17 (22:01) 2 lata 10 miesięcy 3 godziny i 35 minut temu

Palikot : Zalegalizujmy londowanie we mgle .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
1
ttt6 2011-11-17 (22:01) 2 lata 10 miesięcy 3 godziny i 35 minut temu

A nie blizej lotnisko w Poznaniu i AUTOSTRADA szybka

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

7
1
~pilot 2011-11-17 (22:48) 2 lata 10 miesięcy 2 godziny i 48 minut temu

I po co w ogóle o tym piszecie??? mgła na lotnisku i przekierowania na inne lotniska to codzienność. Nic nadzwyczajnego!!!!!!!!!!!

odpowiedz

9
4
~ASD 2011-11-17 (21:23) 2 lata 10 miesięcy 4 godziny i 13 minut temu

Wow niemożliwe mgła w Łodzi , news na wagę Nobla , Oscara , Złotych Lwów , Pulitzera i Wirtutti Militari.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
18
~A 2011-11-17 (21:39) 2 lata 10 miesięcy 3 godziny i 57 minut temu

Pewnie ten samolot pilotowali jacyś nieudacznicy wojskowi, jak ci pod Smoleńskiem ?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

3
1
~Tomasz 2011-11-17 (20:56) 2 lata 10 miesięcy 4 godziny i 40 minut temu

Ryanair z Londynu wlasnie leci do Katowic .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
7
~nike 2011-11-17 (21:15) 2 lata 10 miesięcy 4 godziny i 21 minut temu

Lot z Londynu do Łodzi linii lotniczych Ryanair został również przekierowany Boeeling 737

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
0
~turysta 2011-11-17 (22:09) 2 lata 10 miesięcy 3 godziny i 27 minut temu

Wracając z Marsa El Alam do W-wy pilot SROKA wylądował we mgle . A jakie uniki robił aby nas piorun nie trafił w czasie nocnego lotu w burzy . O pięknych widokach nie wspomnę.

odpowiedz

1
1
~pkp 2011-11-17 (21:49) 2 lata 10 miesięcy 3 godziny i 47 minut temu

Nie wyladowal bo zabraklo ruskich kontrolerow lotu

odpowiedz

4
11
~arianin 2011-11-17 (21:24) 2 lata 10 miesięcy 4 godziny i 12 minut temu

Chciał się kmiot i chłoptaś podlansować to nasmarował na Twitterze bzdetów na prezydenta i PO... Lepiej bys zrobił chłopcze gdybys zwalił sobie gruche w kiblu! Podniecenie by cie szybciej opuściło!

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Państwo Islamskie grozi światu. Terroryści opublikowali nowe nagranie
dodane 2014-09-17 (20:29) 5 godzin i 7 minut temu

materiał wideo

Archeolodzy odkryli pozostałości komór gazowych w Sobiborze
dodane 2014-09-17 (19:31) 6 godzin i 5 minut temu

Janusz Korwin-Mikke ukarany przez Parlament Europejski
dodane 2014-09-17 (13:09) 12 godzin i 27 minut temu

Iracki ambasador w Watykanie: Państwo Islamskie chce zabić papieża
dodane 2014-09-16 (17:23) 1 dzień 8 godzin i 13 minut temu

W walkach w Doniecku zginęło trzech cywilów. Trwa szturm na lotnisko
dodane 2014-09-17 (12:10) 13 godzin i 26 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy Twoim zdaniem Ewa Kopacz będzie lepszym premierem niż Donald Tusk?

liczba oddanych głosów: 21759